Jump to content



Камелия в „Открит микрофон“ 2015


Препоръчани коментари

Най-смешното тепърва започва. А то е, че Камелия въобще не е приключила с Преслава, а само с Митака.

 

Апропо, за последното не е сигурно....

Тя Камелия с никого не може да "свърши", Митко си взима милионите, а тя се снима по кенефи и се върти по Фен телевизия, от километри си личи, кой е губещият.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 291
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Няй-смешното от цялата тема са твоите постове в които винаги се мазниш на някой от спорещите. Другите поне имат мнение и го отстояват , а твоето не струва и 5 ст. Не ме карай да ти вадя постовете от темата за песента и , където се плюнчииш какъв хит направила. Че чак и с нейни графики . Ти си като цветарките , за това Сенуж в тоя форум е синоним на пародия ...

Що не се вземеш да се гръмнеш, за да се отървеш от мъките си?

Още помня как Лукас те направи за посмешище, никога не съм казвал, че песента е Хит, а че ми харесва, но явно за теб това е едно и също, но не те виня, капацитета ти е толкова.

Ти пък си толкова лишен от всякакви положителни качества, само злоба ръсиш, мнението ми и 5 стотинки може да не струва, но пък твоето и половин стотинка не струва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казаков, по темата, ако може. Това е тема за интервю на най-хитовата тази пролет, а не за бенефис на Преса.

 

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Камелия никогиш не е била първа в нищо, камо ли най-хитова за когато и да е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Фокси да напомня, че премиерата на песента беше във ВБОКС и затова е първа по гледания там. Пайнерските песни премиерно ги пускат в YouTube.

 

А аз да припомня, че Пайнер имат официален канал и във V BOX 7, където правят премиери по същото време, когато пускат новите си клипове в тубата. Мина месец от излизането на "Неповторим" той продължава да бъде в топовете на всички независими класации за чалга, а пайнерските еднодневки минават и заминават, особено преслините. Някакво ниво държат новите на Яница и Татяна, на Кокаинчо баладата и естествено на Галена и Джена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А аз да припомня, че Пайнер имат официален канал и във V BOX 7, където правят премиери по същото време, когато пускат новите си клипове в тубата. Мина месец от излизането на "Неповторим" той продължава да бъде в топовете на всички независими класации за чалга, а пайнерските еднодневки минават и заминават, особено преслините. Някакво ниво държат новите на Яница и Татяна, на Кокаинчо баладата и естествено на Галена и Джена.

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Пахаххахах, "Нокаут" има 80 000(от 2 клипа) и ти ми говориш, че ПиЯница и Тоти държали ниво с по 20 хилки, човешката злоба и завист граници няма... :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казаков, по темата, ако може. Това е тема за интервю на най-хитовата тази пролет, а не за бенефис на Преса.

Къде тоя бенефис, бе Цецко? От 3 години го разправяш вече. Ще родя преди нейния бенефис :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде тоя бенефис, бе Цецко? От 3 години го разправяш вече. Ще родя преди нейния бенефис :helpsmilie:

 

По темата уважеми преслинцета. По темата за Камелия и интервюто и в "Открит микрофон", а не за пропадащата Пресли. За нея си направете друга... :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

По темата уважеми преслинцета. По темата за Камелия и интервюто и в "Открит микрофон", а не за пропадащата Пресли. За нея си направете друга... :1000 (19):
Да, мястото на Кралица Преслава не е при пропадналата тоалетнаджийка - Камелия!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия имала хит, Преслава правела бенефис, защо ли от 4 години все това слушаме от чичото.. :roll1:

Когато, Камелия направи мегахит като "Ако утре ме губиш" и клип като "Не го прави", тогава може да спориме... :mf_surrender: Докато пуска типични чалга бози като "Неповторим" с клипове върху легло, никога няма да има хит.... :whistling:

 

Всички класации в които Кама сега просъства вече са обективни..Както стана с ФЕН тв и какво ли още не, фурнаджийската лопата пак бълва бисери... :roll1: В Сигнал.бг всеки техен гост е в класацията и всеки който им набута пари..Когато има хит, всичко го знаем, както Пантера, както Спри да ми досаждаш и т.н..Това означава хит, песен която се пуска, споделя и знае от масата..а не песен на която Фокса тресе шкембе от телефона си, докато изпълнителката присъства в еротичните му желания.. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми е интересно как Фокси би коментирал стабилното присъствие на Десислава в ТОП 3 на всички класации за първия месец на "Не го прави" + присъствието в ТОП 5 за Песен на първото тримесечие + присъствието на номер 1 в ТОП 5 за Клип на първото тримесечие... И по каква логика песента на едната се води върховен провал, а на другата- най-големия хит за момента? :rolleyes:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Златна Рибка да ти звучи познато? :whistling:

 

Такива неща не им звучат познато. Затворили са си очите и ни видят, ни чуват за тях. Пред погледа им е само Камелия и рулирането и тази пролет. Направо взе целия интерес към чалгата за себе си и го направи с такава лекота, все едно цял живот само това е правила. Те тук някои хора основателно са притеснени. Защото 5 години живееха с мисълта, че Кама е приключила, а сега всичкото това от октомври насам им идва като вълна "Цунами" от нищото. И са се хванали за някой клон на дърво или за перваз на сграда и от там де ли крещят за помощ, че да ги чуе някой. Ама цунамито "Камелия" не подбира. Мете всичко наред, което и се изпречи на пътя. Въбоще не я интересува дали са вдигнати диги с марка "Пайнер" или отсреща са малки стенички, като за микроязовири за напояване или водопой на овце, на име "Преслава". Тия тук от хейтерската групичка в момента живеят само с една мисъл - Кама да не подбере тяхната любима певачка, че ще я мели като свинско за суджуци ден и нощ. Виж ги "преслините", как след 2-3 поста на Сашо изригнаха от мъка, че да не би Преслито да я докачи цунамито "Камелия" в този форум. Сега всеки ще гледа да пробута своята тук, че да и се обърне внимание. Само стой и гледай...

 

:girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"КамсПродакшън" Обявява конкурс за изпълнители:
-Ако вие сте застаряваща лелка
-Ако менопаузата ви притиска
-Ако винаги сте недоволни
-Ако винаги сте неуспели и вините всички останали и вината никага не е във вас
-Ако сте злобна и надута, то това е компанията за вас!
"КамсПродакшън" ви предлага цъфтящ кариера, ротация, участия и милион гледания срещу 300 долара

Менопаузата е на вратата ви. Потърсете ни ВЕДНАГА на официалната фейсбук страница на Камелия
Link to comment
Сподели в други сайтове

"КамсПродакшън" Обявява конкурс за изпълнители:

-Ако вие сте застаряваща лелка

-Ако менопаузата ви притиска

-Ако винаги сте недоволни

-Ако винаги сте неуспели и вините всички останали и вината никага не е във вас

-Ако сте злобна и надута, то това е компанията за вас!

"КамсПродакшън" ви предлага цъфтящ кариера, ротация, участия и милион гледания срещу 300 долара

 

Това е хубаво да се изчисти, че да не се банира колегата...

Link to comment
Сподели в други сайтове

"КамсПродакшън" Обявява конкурс за изпълнители:

-Ако вие сте застаряваща лелка

-Ако менопаузата ви притиска

-Ако винаги сте недоволни

-Ако винаги сте неуспели и вините всички останали и вината никага не е във вас

-Ако сте злобна и надута, то това е компанията за вас!

"КамсПродакшън" ви предлага цъфтящ кариера, ротация, участия и милион гледания срещу 300 долара

тука трябва да се смеем ли ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

"КамсПродакшън" Обявява конкурс за изпълнители:

-Ако вие сте застаряваща лелка

-Ако менопаузата ви притиска

-Ако винаги сте недоволни

-Ако винаги сте неуспели и вините всички останали и вината никага не е във вас

-Ако сте злобна и надута, то това е компанията за вас!

"КамсПродакшън" ви предлага цъфтящ кариера, ротация, участия и милион гледания срещу 300 долара

Менопаузата е на вратата ви. Потърсете ни ВЕДНАГА на официалната фейсбук страница на Камелия

Поне имейл за контакти... да беше оставил... stefi_smachkanoto70@abv.bg :1000 (29): :1000 (29):

 

Не мога да разбера какво се обяснявате със златната риба, като това е успех на Кама отпреди 16 години. Какъв е днешният й успех?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера какво се обяснявате със златната риба, като това е успех на Кама отпреди 16 години. Какъв е днешният й успех?

 

Днешният и успех е, че с песните от "Златна рибка" може да прави смешна Преслава още 10 години в период, а Пресли да стои, да гледа и да държи на некому дедовия. Ей това са хитове, а не бозите, които днес ми бутате за хитове. Кама има в изобилие вечни, а сега с един сезонен направо им сцепи басмата на тия натегачките. Може ли бре Меле, може ли с такава бозица да ги прави смешни? А като дойде дуета какво ще правят? :scratch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днешният и успех е, че с песните от "Златна рибка" може да прави смешна Преслава още 10 години в период, а Пресли да стои, да гледа и да държи на некому дедовия. Ей това са хитове, а не бозите, които днес ми бутате за хитове. Кама има в изобилие вечни, а сега с един сезонен направо им сцепи басмата на тия натегачките. Може ли бре Меле, може ли с такава бозица да ги прави смешни? А като дойде дуета какво ще правят? :scratch:

 

Ама какво общо има Преса с Кама бе Фоксич? Сравнявай Жалка с Кама или Мара с Кама? Що винаги с Преса? Мирише много на подметки, на платено и жълтооо...
Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми е много смешно, как когато стане въпрос за Кама, все се дават успехите от преди 16 години....Когато дори Рени беше мега звезда.. :mf_surrender: Камелия живее само в миналото, както и нейните 2 фена..

 

На Преслава грам не й дреме певица ли е на годината, кой кво казал за нея, кой какво написал за нея...Тя си живее живота, бичи си плейбека, прави луди прави, любимка е на публиката и точно за това Камелия си скубе последните 3 оранжеви косъма от главата... :1000 (29): Преса е пълен непукист, докато Камелия е адски злобно същество, завиждащо на всичко успяло..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...