Jump to content



Online: Живко Добрев ft. Димана - Прави каквото щеш


Препоръчани коментари

Това момче е много противно.Глас, визия.. всичко е много отблъскващо.И с тази хубава песен няма да му се получи, харизмата му е колкото на мръсен чифт чорапи.Иначе клипа бива, а включването на Димана е най-доброто нещо в целия проект.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 50
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Копие на "Твоите думи" като мелодия. Текстът не е зле, но изпяването е насечено и не ми харесва. Димана ми е банална, но се включва добре.

Видеото бива, но първата и втората част нямат нищо общо... и тая бяла тениска чисто визуално не се връзва с рицарските доспехи.

Като цяло, не ми харесва и едва ли ще си пусна пак тая песен.

Не виждам да стане хит.
Link to comment
Сподели в други сайтове

ZHIVKO DOBREVпреди 2 часа

 

Реших да Ви предоставя превода на арабския вокал, но на Английски защото забелязвах, че повечето от вас са твърде и твърдо компетентни и няма да ви е проблем един превод.

ПРЕВОДА Е ....

Love love my love for you is the best thing!

I would die for you!

I love you I love you!

Your love makes me crazy and I want you only for me!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мале, обаче тая песен е толкова яка, толкова яки вокали, мелодия, аранжимент, Диманааа....обаче този Живко така да я разваля ...

Това ако беше на Галин, Илиян или Фики ft. Димана и т.н. щеше да е песента на годината!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам инструментал на тая песен, без гласовете и тъпия текс на тея.УНИКАЛНА МУЗИКА!!! Просто разбива, много по-добра от всичко излязло напоследък, ако беше на Преслава или Галена, щеше да е баси хита..Оцко възкръсна!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво му има на това момче ..звучи сякаш токущо му вадят калашник от г*за :mf_surrender:

Партията на Димана е убийствена, жалко че не я е взела тя.

Клипа няма никакъв смисъл ..римляни, мотори, лъчове, платформи и кецове ?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам Оцко как се е навил да си съсипе така музиката с тоя скандално тъп текст....

Това, ако бе изпято със смислен и римуващ се текст и от Галин щеше да е мега хит!! Особено с включването на Димана, което е просто един път... Живко като рицар е повече от нелеп.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутална музика, брутално включване на Димана! Щеше да е мега хит ако някой по-талантлив я беше изпял, жалко, че е попаднала при Живко.. :mf_surrender:

 

пс. Ех Райно, Райно.. не ми се мисли ако ти я беше изпяла. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Живко, какво хубаво с Милица си бяхте в Дубай. Там си стойте и заработвайте с каквото можете ;)

Няма шанс за кариера и успех. Ето че и пайнер само го ротира.

Видяха,че Фики и Галин успяха и всички решиха, че жанра иска мъже . Е, не иска.

Нито Дениз уцелва,нито Живко, нито Карлито, дори и Борис Дали и Илиян се чудят какво да пускат.

Само Коце още е в златна среда и не е пропаднал.

Пуснах си песента 3 пъти заради Димана. Дано си я презапише тя с някакъв променен текст. Живко е противен като пеене и поведение. Е, старанието във фитнеса му го признавам ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

И аз не виждам смисъл, пък песента в интерес на истината си стана популярна. Като я чух позабързана в дискотеката и гласът му не е чак такъв проблем, така или иначе в Димана е истината тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...