Jump to content



Online: Преслава & Ваня - Нокаут


Препоръчани коментари

  • Отговори 112
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

- И да ми изберете по-хубавите кадри. :Vishenka_05:

 

Песента е готов хит, има нещо което ме кара да я слушам пак и пак, текста за мен не е изтъркан, има много добри фрази, за аранжимента са се постарали доста, видеото също приятно, но трябваше още да се пипне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ме кефи. Предчувствах,че ще е зле още от COOLT. Преслава един път не направи един хубав клип.

Това мина, замина. Чакам на Магда, и най-вече на Коцето. Това не е интересно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лоша, но нищо особено ... очаквах малко повече , куплетите са доста слаби . Текста е също доста изтъркан , а клипа -може би най-евтиния за тая година , единствено Ако утре ме губиш е по-евтин ... 2 клипа общо за 5 лв ,това само Преслава го може, Юнона и Денис са бръкнали повече за клип... срам !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много слабо...

Очаквах нещо ударно и запеваемо, на това дори не можеш да се поклащаш, та камоли да танцуваш.

 

Песента е като за Юнона, Магда, Траяна, само дето ако бе изпята от тях нямаше да се хареса, обаче заради Преслава ще се върти навсякъде.

На Юнона последните няколко песни са в пъти по-добри от тази.

След Ако утре ме губиш да пуснеш това? Пълен смях е всичко - музика, текст, изпълнение, клип... Никога не бих я пуснала пак тази песен. :mf_surrender:

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

На Юнона последните няколко песни са в пъти по-добри от тази.

След Ако утре ме губиш да пуснеш това? Пълен смях е всичко - музика, текст, изпълнение, клип... Никога не бих я пуснала пак тази песен. :mf_surrender:

 

+1

 

 

тоя клип не струва повече от 499 лева . напълно без инстересeн и евтин клип.

 

песента е скучна! нищо запомнящо се, а очаквах повече! Може и да стане популярна само щото пее Преслава

Link to comment
Сподели в други сайтове

"ЦеУуваш като Бог..." Тая с грозните крака няма ли да се научи на произношение, бре? Певица била. Оная другата пее къде по - добре от нея...

 

Тъп текст и клип, Шакира и Риана се въргаляха на легло някъде, май от там са копнали. Разнообразие, прогрес и въображение в чалгата, бравос!

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава винаги го прави това с дуетните си партньори. Само с Тони Стораро пее втори глас. Иначе винаги засенчва другия певец/певица.

То Ваня почти не се чува

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

+1

тоя клип не струва повече от 499 лева . напълно без инстересeн и евтин клип.

 

песента е скучна! нищо запомнящо се, а очаквах повече! Може и да стане популярна само щото пее Преслава

тя ще стане в това няма съмнение

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава винаги го прави това с дуетните си партньори. Само с Тони Стораро пее втори глас. Иначе винаги засенчва другия певец/певица.

И винаги на всички дуети я пишат на първо място на плочката, макар по азбучен ред да речем да не е .. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена, Преслава и Борис Дали - Бутилка :3fdb8960598fa63e:

Само тук, да .. но във всички останали дуети с жени е първа - с Анелия, Галена, Елена, Ваня .. а по азбучен ред е след тях.

 

Обаче фразата "обожавам наглостта ти" ме кефи най-много - все едно пее за себе си, тематично няколко седмици след наградите :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само тук, да .. но във всички останали дуети с жени е първа - с Анелия, Галена, Елена, Ваня .. а по азбучен ред е след тях.

 

Обаче фразата "обожавам наглостта ти" ме кефи най-много - все едно пее за себе си, тематично няколко седмици след наградите :3fdb8960598fa63e:

По-звучно е Преслава да е първа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само тук, да .. но във всички останали дуети с жени е първа - с Анелия, Галена, Елена, Ваня .. а по азбучен ред е след тях.

 

Обаче фразата "обожавам наглостта ти" ме кефи най-много - все едно пее за себе си, тематично няколко седмици след наградите :3fdb8960598fa63e:

За сметка на това пък "С мъжете лошо се държа, а те ме гледат в очите" хич не е за нея. :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...