Jump to content



Деси Слава или Камелия?


Деси Слава или Камелия?  

223 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Ама какво говориш за 2006 - това са 10 години, значи не искаш за Камелия да се говори в минало време, защото е супер успешна, но за Петя го правиш.

Къде е сега викащата и крещяща публика на Преслава, и къде е "засрамената" Глория - първата ходи надрусана и на плейбек по участията, а втората ще пълни за 4-ти път НДК с бенд.

 

Истината е, че Фокса ви бие отвсякъде на тема факти, като ви поства клипове с пълни дискотеки на Камелия и дискография, която видимо не писва на нейните почитатели, а вие още изначално сте загубили мотивация да го преборите и се мъчите с някакви уникално глуповати постове и измислици поне малко да замажете преувеличения от него успех на Камелия. Т.е дори и да вървите един срещу друг, никога не го настигате, а това, че се занимавате още с него и нея само може да доказва нейното благополучно състояние в момента. Защото няма как да отричаш толкова яростно нещо несъществуващо и неустановено, нали, разбираш най-вероятно.

 

И последно, Камелия знаеш ли как си постигна първите успехи и как се чу за нея? Албуми + визия и после голи фотосесии, за разлика от ваната в подписа ти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокса представя своите размисли за факти, а наивниците тук му вярват.Той просто е въздух под налягане и не може да му се вярва.Заслепен е от Камелия.Иска му се да ни втълпи ,че тя цъфти ,но реалността е че угасна 2007 някъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокса не може да ни бие по нито един параграф след резултата в анкетата,резултатите от почти 20 годишни кариери на едната и другата.

 

Еми като не може да приемеш фактите, че участията на Камчия са винаги пълни, ще цитираш измислената форумна анкета, където са гласували някакви си 200 души. Ся ако цифрата беше с поне две три нули повече отзад, да кажем че минава за представителна, ама с тая активност, тия резултати влизат точно в статистическата грешка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лелчее не си държиш на думата.Уж нямаше да ми отговаряш ,а пак не издържа.Слаби са ти нервичките,от годинките ще е.

КАМА Е БИТА КАРТА,ДОКАЗАНО Е КЪМ 2015.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Bah, как ви е бръкнал в задника, продължавате да се опитвате да доказвате нещо.

По дискотеките към момента друго се вижда, да не говорим и колко скучна е Деската по участия и го твърдя, защото съм присъствал и на двете!

 

И като се замисля - тя Камелия е ултра успешна след като са й пълни дискотеките, а това всяка певица знае колко е трудно, колко трябва да си платиш за Оцкова боза, при все, че на Кама й я изтриха, и тя пък трябва и хит да стане, колко лъскав клип ти трябва, колко много ротация и въпреки това пак всичко може да си остане мираж - та Кама е дори извън тази концепция, носеща успех и пълни участия, но гледай я ти. Тя е извън конюнктурата и пак е по-успешна от онези, дето са вътре. Парадокс. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Засърбя ме езика, а ти пак си почнал да наглееш, редно е някой да те сложи на мястото.

 

Доказано било, доказано е какво точно? Като гледам че народа дава с кеф 10 лв за участие на Камчия, а на Деса не щат да ходят и без вход, кво има да коментираме коя е бита карта? То е очевидно и на малките деца, които не се вълнуват и от двете :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха и ти ли ще ме поставиш на място?Не се е родил още човека Лелче

За Деса дават и по 15 да им пее на Слънчака и Влас ;)

Заблуда е че Кама е звезда.Тя е пародия

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипче да ти снима Фотографа.Аз се забавлявам като отида на диско ,а не снимам за някакъв си форум.Десислава е класа пред тоя бездарен гаргамел.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама само в твойта глава. Докато не представиш обективни доказателства за класата и вървежността на табуретката, мнението ти е несъстоятелно. Не че някога е било, нали, ама за протокола.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музикалния ти вкус, щом Деса е твоята представа за класа, не го пожелавам и на най-големия си враг.

 

Кама е връх в чалгата. За мен чалга и музика са различни неща като цяло, но да не се отклоняваме от темата. А тя е колко зле е Деса.

 

Впрочем да не е ходила на кладенеца в Плиска, щото и на него нещо му върви? Тя откъдето мине, не остава нищо след нея напоследък - Пайнер фалира, всички актуални хитмейкърки се изнесоха във Фен и Балканика, Лудогорец продължават да падат от куцо, кьораво и сакато ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми що не? Чувам че откакто некадърницата си е обрала гълъбите оттам е станала на гледаема телевизия. И според една справка, която ми попадна наскоро, рейтинга и е малко над този на планета ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като ще твърдите, че Камелия винаги пълни дискотеките и че Десислава не го прави, хайде дайте някакви по-мащабни доказателства. Снимайте клипчета от всичките им участия за един цял месец, а не само от едно избрано от тях на няколко месеца. И ще видите колко пресилени са нещата, които един от отборите в тази тема доста успешно пропагандира от години.

Един мой познат онзи ден ходи на участието на Камелия в София и после думите му бяха, че е пяла пред 'полупразен клуб'. Ако щете вярвайте- ако искате и снимка на чата мога да ви дам, но няма смисъл, защото ще го обявите за фалшив, а аз не искам да ме мислят за фалшификатор, като някои други тук. :D Затова просто ще си остана на твърдението, че това колко е пълен един клуб зависи от деня и мястото, не само от изпълнителя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като ще твърдите, че Камелия винаги пълни дискотеките и че Десислава не го прави, хайде дайте някакви по-мащабни доказателства. Снимайте клипчета от всичките им участия за един цял месец, а не само от едно избрано от тях на няколко месеца. И ще видите колко пресилени са нещата, които един от отборите в тази тема доста успешно пропагандира от години.

Един мой познат онзи ден ходи на участието на Камелия в София и после думите му бяха, че е пяла пред 'полупразен клуб'. Ако щете вярвайте- ако искате и снимка на чата мога да ви дам, но няма смисъл, защото ще го обявите за фалшив, а аз не искам да ме мислят за фалшификатор, като някои други тук. :D Затова просто ще си остана на твърдението, че това колко е пълен един клуб зависи от деня и мястото, не само от изпълнителя.

Няма кво да даваш снимки , тя е качила достатъчно от участието и в София , онзи ден . Плейхаус отново е препълнен , макар август да няма никой в столицата . А някой и по морето не могат да напълнят както трябва . Проверявай си информацията преди да пишеш подобни коментарчета , ясно е че се обсебен от Дес и гледаш всячески да я защитиш използвайки мита за празно участие при Кама , ама нъц .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе самия факт, че е напълнила дискотеката във Видин на вход 10 лв - говори повече от достаъчно. Се пак е хем дълбока провинция, хем севрозападна България минава за най-бедната част на страната, ако вярваме на средствата за масова (дез)информация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма кво да даваш снимки , тя е качила достатъчно от участието и в София , онзи ден . Плейхаус отново е препълнен , макар август да няма никой в столицата . А някой и по морето не могат да напълнят както трябва . Проверявай си информацията преди да пишеш подобни коментарчета , ясно е че се обсебен от Дес и гледаш всячески да я защитиш използвайки мита за празно участие при Кама , ама нъц .

 

Видях снимките, спокойно. Има доволно количество хора, но не е толкова препълнено, колкото си мислите. При нея около сцената няма повече от 15-20 човека. Но фотографите на дискотеките попринцип са доста добри и знаят как да заснемат всичко- лично съм се уверявал, че не чак толкова посещаеми участия изглеждат доста пълни.

 

А и вие самите много добре си знаете, че подобни фотоси на Деса бихте ги определелили като 'слабо участие', както сте правили в миналото, нали? Някои от онези нейни снимки, които Слави беше постнал преди доста страници, показваха доста по-пълни клубове, но няма да го признаете, нали?

 

А и замисляте ли се колко е смешно към днешна дата да ни изтъквате как Камелия разтърсва клубовете със 100-200 пияни студенти, след като в миналото можехте да изтъквате как разтърсваше стадионите или Зала 1 на НДК? Камелия чисто и просто трябваше да остане в Пайнер най-малкото заради концертите, с които можеше и до ден днешен да натрива носа на повечето. И когато се усети в силната позиция да си прави нейни такива концерти- да напусне и да направи. Но точно в момента не мисля, че е в такава позиция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...