Jump to content


Online: Емилия - Втори дубъл


Fast

Препоръчани коментари

Страхотна версия и представяне! Уникална беше!

 

За съжаление срещам много негативни коментари от разни индивиди как така е взела песента на Вероника, даже прочетох и пост как може "точно Емилия" да я вземе - при положение, че Емилия е в топ 5 на най-големите гласове в поп-фолка. :1000 (10): И аз се надявам на клип, за щастие има и доста хора, които харесаха кавъра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега БАШ ако й направи един як клип на баладата ще е жестоко.

Оригиналът или ментето?

 

Ема е зверски добра, уникално я е изпяла, а аранжиментът е убийствен :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много по-добра от оригинала . Просто Вероника няма гласа , който да придава такава лиричност и красота на песента . Емилия е уникална :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали ще й снима видеоклип наистина? Заслужава нещо от режисьора на "Без въпроси", от друга страна искам вече и албум и разбиващо пилотно парче. Но сигурно за рождения й ден ще се появи народния албум. Което пак е супер де.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен версията на Вероника и като изпяване, и като аранжимент ми харесва повече, но и Емилия се е справила супер. Поздравления, че възражда такива песни, отиват й. Класа беше на концерта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Свикнал съм с изпълнението на Вероника и още не мога да възприема версията на Емилия.

И аз така.

Емилия ми е слабост и общо-взето от "Грешница" чакам една такава, хубава балада. А тази може би е една от най-дългоочакваните песни. Обаче песента на Вероника ми е доста любима и не знам дали ще я слушам в тази версия. Все пак се надявам да има клип. Самата песен е страхотна, гласът на Емилия си ми въздейства, но някак си все още не я възприемам..

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...