Jump to content



Концерт "20 години Глория" - 30.09.2015 - Зала 1 НДК


Препоръчани коментари

Най-вероятно и трите ще присъстват. Надявам се да не пее новите ретро миксове, които презентира на участията. То ще е несериозно. Но не знам дали целият концерт ще мине от-до с бенда. Не се връзва при всички песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Във фейса й от време на време се появяват някакви малоумни предложения за песни... от рода на "Чуй ме", "Праволинеен мъж", "Сто пъти" и т.н. :mf_surrender: За пореден път се убеждавам, че много от феновете й нямат никаква реална представа за това какво трябва да се случва с кариерата й.

И какво значение има, че е пяла определени песни и на миналите концерти..... при положение, че тези песни са хитовете й, те се знаят масово и те трябва да бъдат припомняни винаги. Цеца също пее почти едни и същи 40-тина песни на всеки свой концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Половин час народни китки, половин час Симона - ето ти един час, който спокойно може да бъде запълнен с песни като "Нека останем приятели". Но не. Или ще се пропуснати, или миксирани. От годините след последния концерт също ще има доста песни, убеден съм. Не знам защо се правят анкети, и предния път имаше, но не се стиковаха нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой ви каза, че ще има 30 мин Симона...най-много Имам нужда от теб и Ако счупят всяка нота да изпее...не изключвам вариант да представят и нов дует или Симона да представи свой сингъл и толкова... Народната част наистина дано е доста малко...тоалетите също не е нужно да са повече от 2...даже 1 за цялата вечер стига.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Във фейса й от време на време се появяват някакви малоумни предложения за песни... от рода на "Чуй ме", "Праволинеен мъж", "Сто пъти" и т.н. :mf_surrender: За пореден път се убеждавам, че много от феновете й нямат никаква реална представа за това какво трябва да се случва с кариерата й.

И какво значение има, че е пяла определени песни и на миналите концерти..... при положение, че тези песни са хитовете й, те се знаят масово и те трябва да бъдат припомняни винаги. Цеца също пее почти едни и същи 40-тина песни на всеки свой концерт.

Не четеш. Момчето вика, че нямало шанс за "За добро или зло" и казах, че щом я е пяла на предния, няма да й е проблем да я изпее и на този.

 

Иначе да, повечето й фенове са пълен потрес...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Симона по това време може да има вече и самостоятелна песен, която да представи на концерта.

А как може, само аз ли я харесвам "Лъжец си беше ти" - и си я представях с една китара да дрънка на сцената, толкова готина песен, а да не е харесвана. "Вика моята душа" също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И още нещо - очаквам силно интро с включени стари, разпознаваеми песни и кадри от клипове и снимки през години. Например това на Драгана ми се е забило в главата, откакто е качено първото любителско видео в youtube. При нея просто 3-4 мелодии за изсвирени отново и са миксирани. Toва, за Балканите, е концерт еталон.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Симона по това време може да има вече и самостоятелна песен, която да представи на концерта.

А как може, само аз ли я харесвам "Лъжец си беше ти" - и си я представях с една китара да дрънка на сцената, толкова готина песен, а да не е харесвана. "Вика моята душа" също.

 

"Лъжец си беше ти" е страхотна песен, но доколкото знам е крадена.

А "Вика моята душа"... У-НИ-КАТ!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересни предложения, хубави песни, но няма да ги изпее. "Вика моята душа" може, де.

"Лъжец си беше ти" иначе е гепена от някаква много стара сръбска песен май беше, но се води авторска.

 

Ще ми се концертът да мине повече в рок стилистиката. Искам акустични, симфонични аранжименти. Китари, кухарки, цигулки, пиано, флейта дори.

 

Кавалът в "Кръговрат", гайдата в "Бодигард"... Такива убийствени неща могат да се направят само от един инструмент.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересни предложения, хубави песни, но няма да ги изпее. "Вика моята душа" може, де.

"Лъжец си беше ти" иначе е гепена от някаква много стара сръбска песен май беше, но се води авторска.

 

Ще ми се концертът да мине повече в рок стилистиката. Искам акустични, симфонични аранжименти. Китари, кухарки, цигулки, пиано, флейта дори.

 

Кавалът в "Кръговрат", гайдата в "Бодигард"... Такива убийствени неща могат да се направят само от един инструмент.

Има страхотни идеи, но в нашите глави... Ще видим тя какво ще измисли.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе, Пачо - концертът на Драгана е супер, и него ще постна в групата, и изявите на Селин и Марая, които постнах тук... Понеже Симона и Бети Методиева са в групата, а дано има ефект. Но съмнявам се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ме интересува по какъв начин ще представи песните си, по-важното е да са предимно от преди 2000г.

Нека останем приятели, децата, щастието е магия, за добро или зло, дай ми, вика моята душа, ангел с дявослка и куп други песни които са били меко казано хитове...

Напоследък все повече се убеждавам че песните на Глория, особено тези преди 2000г са звучали отвсякъде, така че трябва да наблегне на тях..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ми се иска да.чуя "Заблуда", "Град на греха" изсвирени от оркестър, ще бъде невероятно!

:scratch: Точно тия денсове с оркестър - едва ли.

 

Много се радвам, че оркестърът на Дани Милев ще свири - на Анелия беше направил страхотни аранжименти, очаквам с нетърпение да чуя версиите на песни на Глория. Иначе естествено, че няма да бъде 100% с оркестър концерта, на Анелия двата също не бяха. Някои песни трудно биха били изсвирени на живо. Успех на концерта! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз много бих се зарадвал да чуя Обратно броене например, дори да е част в микс.

Държа единствено на живото пеене, други забележки за 10-15 лв нямам. А и ако може концертът да не е Глория, Симона и приятели. Вярно й е щерка, ама да си знаем :derisive:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер май са абдикирали от концерта на Глория. Не виждам никъде по афишите й логото на фирмата ...
Link to comment
Сподели в други сайтове

За тв рекламата питам аз какво стана? Или е твърде рано ...

 

Бала на Симона е през юни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер май са абдикирали от концерта на Глория. Не виждам никъде по афишите й логото на фирмата ...

Има ли 100% официален постер/афиш за концерта? Скоро го обявиха, нормално е да няма още реклама, все пак ще е след 4 месеца. Дано поне един 10-секунден спот да й отпуснат по планетите, че ще са за срам тия :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но иначе ще пее на фолклорния концерт?! Има я на афиша им и на рекламата.

 

Може би гледат да не си засенчат концерта за 25 години с този на Глория. Ще мине първо фолклорния и тогава ще пуснат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би гледат да не си засенчат концерта за 25 години с този на Глория. Ще мине първо фолклорния и тогава ще пуснат.

И аз така мисля. Не са абдикирали, защото нали пуснаха новина в сайта си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:scratch: Точно тия денсове с оркестър - едва ли.

 

Много се радвам, че оркестърът на Дани Милев ще свири - на Анелия беше направил страхотни аранжименти, очаквам с нетърпение да чуя версиите на песни на Глория. Иначе естествено, че няма да бъде 100% с оркестър концерта, на Анелия двата също не бяха. Някои песни трудно биха били изсвирени на живо. Успех на концерта! :)

Точно това ще бъде интересно според мен - денсовете с нов аранжимент, изпълнени от оркестър...
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...