Jump to content



За 13-ти път “Планета” ТВ раздава Годишни музикални награди


Препоръчани коментари

Да приемем, че инфото е вярно.

 

Защо Джена няма да е Певица на годината? :D

Защото наглостта й не.може да се мери с Колевата и не е.на шефа любимка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Това че Райна е известна фолк певачка, не и гарантира награда за фолклорен изпълнител. Когато Райна разшири репертоара си и изпее някоя тракийска, или родопска песен, тогава да се има за фолклорна певица.

 

Какво значение има от кой край са песните?

Фолклорни ли са? - да! Значи има правото да се бори за фолклорен албум и изпълнител!

 

http://vbox7.com/play:ef25f5ad68

 

Когато онази скумрия пее така, тогава ми я хвали!

Link to comment
Сподели в други сайтове

То и според мен не трябва да я взима, но е нагла, а и Пайнер винаги клякат пред нея, така че не бих се учудил :1000 (29):

И все пак ще се радваш ли? Представяш ли си я просто. С една ехидна усмивка. Може и една сълза да пусне. 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значение има от кой край са песните?

Фолклорни ли са? - да! Значи има правото да се бори за фолклорен албум и изпълнител!

 

http://vbox7.com/play:ef25f5ad68

 

Когато онази скумрия пее така, тогава ми я хвали!

 

И аз съм на мнение, че певица, която изпълнява само един тип народни песни и то не чак дотам добре, може да има претенции за награда за Фолклорен изпълнител. Нито пък за албум. С извинение, но македонските народни песни са най-тъпите и чалгарски от всички. Райна да изпее една тракийска, странджанска или родопска песен на ниво, пък тогава да има претенции за фолклорен изпълнител.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И все пак ще се радваш ли? Представяш ли си я просто. С една ехидна усмивка. Може и една сълза да пусне. 1000%20(29).gif

Да .. със сигурност ще сияе от щастие :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значение има от кой край са песните?

Фолклорни ли са? - да! Значи има правото да се бори за фолклорен албум и изпълнител!

 

http://vbox7.com/play:ef25f5ad68

 

Когато онази скумрия пее така, тогава ми я хвали!

 

Има значение, при положение че колежките и номинирани в категориите, пеят песни от всички фолклорни области.

ОК, има право да е номинирана, но да печели само защото е фолк певица - не върви.

Не защитавам "скумрията" както я нарече(въпреки,че повечето песни в албума и са авторски, което е похвално), а ако трябва да защитавам някоя, то това ще е Пепи Христозова.

 

 

 

Когато Райнето пее така, тогава да се замисли за награда във фолклора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-добрата определено си заслужава дискотечен хит, но ако Хаваната не е песен, ще е тя.

Просто се направиха доста добри неща тази година.. за мен лично има 3 заслужили песни за песен на годината - Хавана-Тропикана, Моли се да не почна и Да бях от гадните.. Която и от трите да е, все ще се радвам.

Певица ми се иска да е Джена, щото наистина песните й са изпипани от самата нея и са определено най-музикантските, макар и с горе-долу еднообразни текстове. Пък и си го може жената, така че.. на Преслава годината не й беше особено силна и не мисля, че трябва да я печели тая награда. Идол си е за Галена - няма кой да я бие, всичко си изпипва до край - песни, клипове. А балада може би искам да спечели Ако утре ме губиш. За певец ми се искаше да е Фики, но не ми се вярва да е той. Общо взето това са ми желанията, хаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво като Райна пее основно поп-фолк? Това не пречи да вземе Фолклорен изпълнител/албум, вижте Нелина колко такива награди взе.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво като Райна пее основно поп-фолк? Това не пречи да вземе Фолклорен изпълнител/албум, вижте Нелина колко такива награди взе.

 

И Райна е взимала преди.

Глупаво е че при толкова добре реализиран албум, тя няма да вземе награда!

А относно печеленето на Колева... Явно ще налагаме и сестрата вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница - песента й е хит, да, но това, че тя почти не прави хитове и направи такъв, не значи, че трябва да вземе награда. Има много по-успешни песни от нейната.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сестрата на Преслава пее доста посредствено за фолклорен изпълнител. Скоро някой постна нейно клипче как пее "Ако утре ме губиш" и беше потрес. Жалко, че заради нея ще пренебрегнат певици като Нелина, Росица Пейчева, Райна с нейният не лош албум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...