Jump to content



Камелия: Предпочитам Джена пред Преслава


Препоръчани коментари

Намазала с вселенските си хитове от този период, на които дори не им помня заглавията :mf_surrender:

 

Ти Едуардо, никога не си бил критерий за нищо, защото нямаш пост по дълъг от 1 изречение. Важното е какво помни публиката, а тя на стотици концери е показала, че твоето мнение не струва и пукнат грош. И дори още 10 години да си дрънкаш, промяна няма да има. Весели празници и щастлива ти Нова година, в която може да пропускаш изяви в темите за Камелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 306
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Публиката помни неща не от този период. Или още бълнуваш за Фалшива кожа? :3fdb8960598fa63e:

 

Пак греда! :1000 (29): Публиката помни много неща, особено най-добрият клип в чалгата НИ - "Фалива кожа". :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак греда! :1000 (29): Публиката помни много неща, особено най-добрият клип в чалгата НИ - "Фалива кожа". :1000 (19):

Ти сериозно ли? :mf_surrender: Камелия настина имаше една силна година на клипове ЗА ВРЕМЕТО ТОГАВА!! След това обаче се появиха хората с пари като Андреа, Галена и Цветка Янева и направиха такива клипове, че всички на Камелия изглеждат като евтина тв версия по Евроком...

 

Фокси, не ти ли е тъпо да спориш сам срещу всички??? Замислили се ако 100 човека напишат едно и също, и ти сам срещу тях, не е ли по-вероятно те да са прави?? Че дори в пресата и се смееха на Камелия, че "хитовете" и са от преди 100 години....Пак ще го повторя, ти не си фен, а ти си влюбен, несподелено в нея и гледаш с други очи..Ти си влюбен в човека Камелия, а много добре знаеш, че като певица е пълна некадърница с неуспешна кариера..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти сериозно ли? :mf_surrender: Камелия настина имаше една силна година на клипове ЗА ВРЕМЕТО ТОГАВА!! След това обаче се появиха хората с пари като Андреа, Галена и Цветка Янева и направиха такива клипове, че всички на Камелия изглеждат като евтина тв версия по Евроком...

Извинявай за въпроса , но от къде тая злоба ??? Имаш много точни коментари , но мнението ти за Камелия е крайно и от там и ти като Фокса изглеждаш адски необективен , само че в другата посока . Той е възхвалява, ти я принизяваш .

Няма как клипове за по 30 хил. ( Изпий ме цялата , Черна кръв , Фалшива кожа) да изглеждат кат тв. версийка , Андреа има няколко скъпи клипа , другите са добре направени но не толкова скъпи , Галена - също . Не мисля че Камелия има слаб клип от 2007 насам , пък ти си говори .... Янева вече е друго нещо , но смятам знаеш с нея никоя не може да си го мери на тоя етап , понеже са намесени милиони . А ти бъди малко по-обективен на някой теми , не избирателно ... иначе ще изглеждаш смешен и хейтър примерно като фокса . Нищо лично :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно, I_N_P изглежда точно като Фокси, само че в другата крайност. Фокси умножава в пъти това, което има Камелия, а другият го намалява в пъти. И двамата не са обективни. Ако искате, разгледайте му коментарите, Камелия присъства в почти всички от тях, а в почти всички от останалите пак плюе някого. :mf_surrender:

 

Истината е горе-долу по средата между мненията им.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно, I_N_P изглежда точно като Фокси, само че в другата крайност. Фокси умножава в пъти това, което има Камелия, а другият го намалява в пъти. И двамата не са обективни. Ако искате, разгледайте му коментарите, Камелия присъства в почти всички от тях, а в почти всички от останалите пак плюе някого. :mf_surrender:

 

Истината е горе-долу по средата между мненията им.

Точно това видях , че 90% от коментарите му присъства Камелия и това колко бездарна е тя , клиповете - тв. версийки , без хит - 1 път от 6г. , след това станаха 10 г . ... wtf ??? Това попрочетох от горе , от горе ...

 

Истината е че Камелия от 2011 насам е несериозна към проекти които очакват феновете и . Тая година тръгна тъкмо , и вместо веднага след 3-те млн. с Галин да пусне песента от Пашев или Оцко , тя реши да се прави на важна което си е в нейн минус . Сега да видим тая година , какви ще ги надроби , като за начало до дни очакваме Дай го двойно повече ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз четях без да коментирам доста време, но Фокси с коментарите си определено ме провокира да му бъда опонент, със сигурно съм пресилил някой от нещата, но това е с цел да покажа колко много грешки той в представите си за Кама...не веднъж съм казвал, че той самия и направи много лоша реклама из нета...и тя на 100% се срамува от него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно това видях , че 90% от коментарите му присъства Камелия и това колко бездарна е тя , клиповете - тв. версийки , без хит - 1 път от 6г. , след това станаха 10 г . ... wtf ??? Това попрочетох от горе , от горе ...

 

Истината е че Камелия от 2011 насам е несериозна към проекти които очакват феновете и . Тая година тръгна тъкмо , и вместо веднага след 3-те млн. с Галин да пусне песента от Пашев или Оцко , тя реши да се прави на важна което си е в нейн минус . Сега да видим тая година , какви ще ги надроби , като за начало до дни очакваме Дай го двойно повече ;)

 

Това заглавие ми е като "искам да съм в клубовете". Навремето имаше 5 песни с "Луда..."... сега пък двойно повече... :mf_surrender: Аз очаквам нещо като "Щипни ме" :feminist_en:

 

Това ли й е иновацията... новият поглед, новият стил...бла

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз четях без да коментирам доста време, но Фокси с коментарите си определено ме провокира да му бъда опонент, със сигурно съм пресилил някой от нещата, но това е с цел да покажа колко много грешки той в представите си за Кама...не веднъж съм казвал, че той самия и направи много лоша реклама из нета...и тя на 100% се срамува от него.

Мисля че няма човек, който да не е съгласен с тезата ти , но това да я плюеш и принизяваш тенденционно с цел заяждане , трябва отдавна да си го надминал , съдейки по коментарите ти не се някое лапе , така че точно такива като теб и мен трябва да сме максимално обективни ... все пак е ясно че всичко стига до ушите на певиците ;)

А на Фокса един игнор от всички ще му е най-голямата плесница , понеже той обича да спори и да изкарва хората от нерви :)))

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това заглавие ми е като "искам да съм в клубовете". Навремето имаше 5 песни с "Луда..."... сега пък двойно повече... :mf_surrender: Аз очаквам нещо като "Щипни ме" :feminist_en:

 

Това ли й е иновацията... новият поглед, новият стил...бла

Не беше толкова осъдителен когато другите пускат комерси .. Чакай , чуй песента може и да ти хареса . Престъпно е беше различна, беше етно ... Кама видя че не става работата и сега пуска нещо по-комерсиално, аз нямам нищо против ... знам че е работила с доста композитори и няма да има една линия песни ... в това бъди сигурен

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре искам да ви попитам , кое в преценката на Фокса за Кама не е вярно ? Аз мисля , че всичко е вярно , което го казва той !

 

АЗ следя коментарите му още от форума на Планета, за него, всяка година беше последна за Преслава и винаги тя залязваше, толкова години по-късно няма такова нещо...Разправяше, че актуалността на успешните се дължала само на ротацията по Планета и писанията в Нов Фолк, а години по-късно интернет е единствения фактор и на никой не му пука кой дават по Планета, а Нов Фолк е далечен споен и въпреки това неговата любимка замря...аз лично не знам нито едно нещо което Фокси е казал да е станало...Може би е имал някакви обективни коментари в началото, но след това той просто е откачил напълно..

 

Друго нещо, Фокса никога не е наблягал на гласа на Камелия и нейната продукция и талант, всичко е свързано с интриги, стари истории, стари хитове и ретро спомени...не се е изкефил на никакви други песни и продукция на останалите, самооо ИНТРИГИ, е ако това е обективност...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не беше толкова осъдителен когато другите пускат комерси .. Чакай , чуй песента може и да ти хареса . Престъпно е беше различна, беше етно ... Кама видя че не става работата и сега пуска нещо по-комерсиално, аз нямам нищо против ... знам че е работила с доста композитори и няма да има една линия песни ... в това бъди сигурен

 

Не, аз изобщо не осъждам подобен стил песни. Осъждам, че до вчера КАма обясняваше, че се цепи от масовката, пък сега излиза друго.

 

Добре искам да ви попитам , кое в преценката на Фокса за Кама не е вярно ? Аз мисля , че всичко е вярно , което го казва той !

 

Да, "Фалшива кожа" е видеоклип №1 в чалгата, а "Оргазъм" абсолютен хит.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Смешно е да чета коментари как осъждате че най-добрите клипове на Камелия са нищо пред сегашните скъпарски клипове на Галена и Цура. Някои хора не знам наистина ли им е толкова къс акъла или просто се правят на такива за да се заяждат.

 

Как е възможно да сравнявате инновативни за времето си клипове със сегашните клипове. Много ясно, че сега ще има по-добри клипове от Фалшива кожа, но за времето си този клип беше най-успешният, както и "Някой ден", както и "Залеза и зората". Защо някой не сравни "Права е жената, знае си цената" на Преса и Милко с на Цура испанския клип? На моменти ставате смешни, как е възможно да правите такива сравнения и да съдите с едни и същи критерии клипове от съвсем различни периоди. "Крепост", който е от 2003 г., стана клип на десетилетието, въпреки че имаше много добри клипове в това десетилетие (включвайки "Фалшива кожа" и "Някой ден" на Камелия) но той спечели защото беше първи от стила си. Просто нямат място за сравнение повечето неща които се опитвате да сравните тука. А ако продължавате да го правите, поне имайте предвид контекста в който клипа е излязал.

 

А другото което обсъждахте, "Престъпно е" на мен ми харесва като музика и клип.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижте, не се хабете с помията, на Кама не и пука за вас, ама въобще. Днес е наредила 3 участия за 6 дни и всичката сволач, която тук се изявява от 2 месеца може да се гръмне. Явно и тя трябва да говори като Златан Ибрахимович, за да ви стане още "по-готино". А не само да се изразява обрано и консервативно, като в това интервю, което 2/3 от драскачите тук продължават да не са чели. Според мен, Камелия от поне 10 години е стигнала ниво, от което трябва да говори така:

 

"Пет пари не давам какво пишат за мен. Стигнала съм такова ниво, че нямам нужда от медиите. Те имат нужда от мен."

 

"Търся си къща, в която да живея. Ако скоро не намеря подходяща, просто ще си купя хотел."

 

"За Цветин съм готова да умра. Той е великолепен. Много интелигентен, невероятен мотиватор. Философските речи на Митко Димитров и живуркащите около него в Пайнер са боклуци за бавноразвиващи се."

 

"Аз съм "Ферари", а в Пайнер ме шофираха като „Фиат“. Вместо да ми сипват най-хубавия бензин и да давам пълна газ по магистралата, те ми наливаха дизел и ме използваха за разходки сред природата.“

 

"Страхливец е Митко Пайнера! Не е никакъв мъж, няма топки. Пожертва ме преди много години заради Деса, а после с Преса, като го беше страх да ми го каже в очите."

 

"Панчо Запрянов ми беше изпълнителен директор в "Пайнер" и с флумастер върху дъската ми обясняваше къде трябва да застана и да пея. Казах му – шефе, отивай си с флумастера в кабинета да пишеш писма. На мен няма какво да ми обясняваш. Аз от 15 годишна знам прекрасно къде да застана и как да взема акъла на публиката"

 

"Качеството струва пари. Не разбирам за какво ме критикуват. Колкото повече пари получавам, толкова повече данъци плащам на България."

 

"Турнетата и големите концерти без мен няма да са интересни. Не си струва да се чакат и да се гледат."

 

"Който иска да ме спре, трябва да ме убие."

 

"Без адреналин и гняв на сцена аз съм нула."

 

"Историите описвани в медиите за мен 95 процента са преувеличени, 2,5 процента не са верни, а останалото е истината."

 

"Направила съм толкова много глупости, че не ги помня всичките."

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижте, не се хабете с помията, на Кама не и пука за вас, ама въобще. Днес е наредила 3 участия за 6 дни и всичката сволач, която тук се изявява от 2 месеца може да се гръмне. Явно и тя трябва да говори като Златан Ибрахимович, за да ви стане още "по-готино". А не само да се изразява обрано и консервативно, като в това интервю, което 2/3 от драскачите тук продължават да не са чели. Според мен, Камелия от поне 10 години е стигнала ниво, от което трябва да говори така:

Не ми казвай че си го мислил до сега ... Какви са тея простотии

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...