Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Очакваме ли да зареже Абел, след като го използва за хит и известност? :3fdb8960598fa63e:

 

И след това ще каже - Някои хора са за една нощ, други за цял живот а трети само за Уикенд :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очакваме ли да зареже Абел, след като го използва за хит и известност? :3fdb8960598fa63e:

Е, че тя поначало за това се е хванала с него, тия снимки толкова фалшиви ми изглеждат, че повече няма накъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И след това ще каже - Някои хора са за една нощ, други за цял живот а трети само за Уикенд :3fdb8960598fa63e:

 

А Абел ще скандализира с нова половинка и като описание на снимката с нея, ще напише "I just fucked two bitches 'fore I saw you" :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Абел ще скандализира с нова половинка и като описание на снимката с нея, ще напише "I just fucked two bitches 'fore I saw you" :3fdb8960598fa63e:

 

И Селчето върща : I do not pray for love, I just pray for fame #SameOldMistakesJB&co. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много скоро 1 млрд. за този паметен хит!

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Връхлетя ме гениална мисъл!

Селена може би е промотирала и подкрепила Абел, пускайки снимка на задника си, заради фразата от новата му песен:

"Like Selena,

Ass shaped

Like Selena"

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Селчето върща : I do not pray for love, I just pray for fame #SameOldMistakesJB&co. :3fdb8960598fa63e:

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

Връхлетя ме гениална мисъл!

Селена може би е промотирала и подкрепила Абел, пускайки снимка на задника си, заради фразата от новата му песен:

"Like Selena,

Ass shaped

Like Selena"

И аз си го мислех.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този филм преди 2 дни го изтрих от PC, диска ми вече е пълен и трия филми, видеоклипове и песни.

Този филм е легендарен! Мога да го гледам всеки ден! :д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквоооо?! :helpsmilie:

 

Мигом да го сваляш и гледаш!

 

Скучно ми е да гледам филми. Затова не съм в тек с филмската индустрия :D . Повтарям си вече гледани филми или документарни (автобиографични) за познати персони :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...