Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Обаче Майли изглежда по-нормална откакто с Лиъм се събраха... :1000 (29): Може да е решила да се стегне малко, аз лично не я виждах да продължава да предизвиква интерес с ненормалния имидж още дълго. То още при последния сингъл от ерата си пролича.

За следващата ера очаквам нещо на много високо ниво! Яки песни и клипове за повече от 5 лева, ако може.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Майли изглежда по-нормална откакто с Лиъм се събраха... :1000 (29): Може да е решила да се стегне малко, аз лично не я виждах да продължава да предизвиква интерес с ненормалния имидж още дълго. То още при последния сингъл от ерата си пролича.

За следващата ера очаквам нещо на много високо ниво! Яки песни и клипове за повече от 5 лева, ако може.

Че тя след като се разделиха с Лиъм, не я ли хвана ку*валъка? :1000 (29):

Пак ли се събраха?

 

П.С. Защо ме поправя това чудо? :DD

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че тя след като се разделиха с Лиъм, не я ли хвана ку*валъка? :1000 (29):

Пак ли се събраха?

 

П.С. Защо ме поправя това чудо? :DD

Мисля, че се разделиха точно покрай откачането й в We Can't Stop. После нали се говореше, че Wrecking Ball била посветена на него... :1000 (29): Но може и преди това да е била раздялата. Иначе да, събраха се миналата година.

Мен Майли много ме кефи с дълга коса и скандален, но не чак толкова скандален имидж като онзи в Can't Be Tamed. Не знам за какво й беше да става толкова противна, имаше милион начини да покаже, че вече не е Хана Монтана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Майли изглежда по-нормална откакто с Лиъм се събраха... :1000 (29): Може да е решила да се стегне малко, аз лично не я виждах да продължава да предизвиква интерес с ненормалния имидж още дълго. То още при последния сингъл от ерата си пролича.

За следващата ера очаквам нещо на много високо ниво! Яки песни и клипове за повече от 5 лева, ако може.

А тя клипове, за повече от 5 лв, има ли изобщо? <_<

Link to comment
Сподели в други сайтове

Майли е страхотна. Не знам какво не й харесвате :dontknow:

Всичко това с тези костюми е сценарии и образ на луда кучка, която излезе тотално от Дисни образа си и смаза с 4 хита през 2013. С нетърпение очаквам новият албум, сега наистина изглежда различно, откакто е с Лиам, но според мен тя отново ще си задържи скандалният имидж. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето го и новия световен хит :whistling:

 

Тази песен ми е в топ 3 от албума ѝ.

Обаче версията, която са качили е пълно скопяване - куплетите с тези карибски инструменти и припева с излишно добавените ефекти... ще си въртя версията от албума и дано не я пипат като пуснат клипа.

Мачкай, Сийо! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво е значението дали Гага е в заглавието, след като кариерата й е в 9-та глуха?

 

При нея е необходимо по-дълг период на затишие, след масовото пренасищане, за да може след това да следва тотална смяна на концепция. Струва ми се, че ще има скоро нещо силно и от нея.

Редактирано от fiera
Link to comment
Сподели в други сайтове

При нея е необходимо по-дълг период на затишие, след масовото пренасищане, за да може след това да следва тотална смяна на концепция. Струва ми се, че ще има скоро нещо силно и от нея.

Дано. Dancin' In Circles има потенциала да стане голям хит, само да му направи едно яко видео, което да грабне. Не говоря за откачените й видеа като Bad Romance, Paparazzi и т.н., говоря за нормално, яко видео. Нека не бъде скучна!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен сега ще е по-директно социално ориентирана. Без фантасмагоричните и нелогични визии, но със сигурност арт и екствагантни. Може би по-дарк.

Редактирано от fiera
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...