Jump to content

Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Къде мога да чуя тази песен на Зейн, саундтрака към филма?

Като прочетох за песента, веднага се засилих към Спотифай, после се усетих, че е дует с оная дрисла Суифт и няма как да я има там... дано скоро се направи клип, че да я слушаме от Ютуб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като прочетох за песента, веднага се засилих към Спотифай, после се усетих, че е дует с оная дрисла Суифт и няма как да я има там... дано скоро се направи клип, че да я слушаме от Ютуб.

 

Ама тя я има качена от фенове:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам, че я има, чух я още веднага, но обичам да си слушам песните с добро качество от официални канали. Още не мога да просят на Суифтка, че е такава меркантилница.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам, че я има, чух я още веднага, но обичам да си слушам песните с добро качество от официални канали. Още не мога да просят на Суифтка, че е такава меркантилница.

 

E, нали я има качена тука и на mp3, за какво ти е официален канал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зейн се завръща. Днес (утре) ще бъде гост на живо в 2 предавания: Еlvis Duran Show и Morning Mash Up:

Zayn Malik News @ZaynJMNews: 31m31 minutes ago

#Update | Zayn is doing promo. He will be on @ElvisDuranShow and @MorningMashUp in a few hours!

 

Не можем да слушаме онлайн за нашата страна, дано после има запис. Дали ще пее?

 

Според Туитър, освен песента на Зейн със Суифта, саундтракът на "50 нюанса по-тъмно" ще включва песни като Pillowtalk на Зейн, Into You на Ариана Гранде, Good For You на Селена, Let me love you на Бийбър, You have my heart на Риана, Wildest Dreams na Суифт и кавър на песента на Бионсе- Crazy in love.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зейн- Billboard Women in Music Event, Ню Йорк: 9.12.2016:

8987134C.jpg

 

8987135L.jpg

 

Зейн е тъжен, защото в същия ден разбира, че майката на Луис от One Direction е починала от рак, толкова красива и млада жена на 43 години.

Зейн освен подкрепа в Туитър или инстаграм се е чул после и с Луис.

 

Но пък Зейн става все по-готин. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност, аз преди време установих, че може би в нашия iTunes все пак има някаква по-голяма активност откъм потребители. Реших да си купя песен, която беше на по-задните места, но моята покупка съвсем не й помогна да помръдне особено напред. Значи не е чак толкова лесно. Теорията ми е, че има доста по-заможни хора в БГ, които искат да притежават повечето песни, но предпочитат да си ги купуват в оригинал, вместо да обикалят да търсят по пиратски сайтове. Пак надали са повече от 100-200, но не мисля, че можем да говорим само за 2-3.

И в този ред на мисли, Зейн добре ни е похвалил- 100 продадени копия в България за феномен... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези, които купуват според мен са тези, които наистина нямат какво да си правят парите или тези, които се занимават с музика и искат перфектното качество.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами за някой човек, който изкарва десетки хиляди и повече на месец, не би трябвало да е проблем ежедневно да дава някакви там 1-2 лева за песен... :1000 (29): Аз самият, дори и без да изкарвам толкова, отвреме-навреме си купувам някоя и друга песен и албум, които са ми допаднали, защото ги искам с възможно най-доброто качество, без да ми се налага да ги търся по нелегални места. Другия вариант е да си купиш CD-то и да си свалиш песните от него, но и това си е занимавка.

Но iTunes имат и един проблем, поне при мен. Преди време бях пробвал да си купувам и клипове от там, но останах крайно разочарован- не знам дали качеството беше и 720p... :helpsmilie: Нямам идея как е възможен такъв гаф, надявам се да не е така и в западните платформи, където доста повече хора си дават парите за подобни неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интервюто със Зейн от днес в Elvis Duran Show:

https://soundcloud.com/zayndaily-news/zayn-...ran-show-121316

 

И нещо пак се случва със Зейн. Той след Еlvis Duran Show, трябваше да бъде и в Мorning Mash Up,а сега го отлага, не бил добре:

 

The Morning Mash Up @MorningMashUp 1h1 hour ago

Unfortunately, @zaynmalik is now not feeling well & can't make it today. Once he's feeling up to it we're working on him paying us a visit.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как да кажа сега с ръка на сърцето, че същата Гага, дето е правила Bad Romance, Paparazzi, Scheisse, Telephone, е направила и това видео?

Семплото винаги може да е хубаво.

Но това е просто скучно. Грях ми е на душата да го кажа това, ама на черното розово ли да кажа...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Давид Бисбал вчера в La Voz( Гласът на Испания) и получи платинен сертификат за новия си албум:

Но не може да се гледа при нас.

Бустаманте също беше вчера там и пя.

 

 

http://www.telecinco.es/lavoz/voz-edicion-...2292180002.html

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как да кажа сега с ръка на сърцето, че същата Гага, дето е правила Bad Romance, Paparazzi, Scheisse, Telephone, е направила и това видео?

Семплото винаги може да е хубаво.

Но това е просто скучно. Грях ми е на душата да го кажа това, ама на черното розово ли да кажа...

 

О, браво, че има и нейни фенове, дето не я възхваляват до небесата с всяко нещо, което прави. Аз не разбирам как е възможно да прави по-интересни перформърси на песента, отколкото официално видео? А като си помисля, че преди Гага беше най-интересното нещо в музиката, че чаках нейните песни и клипове с огромен интерес, защото винаги бяха mindblowing.. нищо общо със сега.

 

Но поне се радвам, че песента има клип, защото е много хубава, пожелавам ѝ успех.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...