Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Според TIME, Formation e песента на годината :Vishenka_05:

http://time.com/4575319/top-10-best-songs-2016/

Бе ай сиктир! Крайно време е да спре да си купува награди и измислени призове! Песента е тотален шит и НИКОГА не е била дори и популярна!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бе ай сиктир! Крайно време е да спре да си купува награди и измислени призове! Песента е тотален шит и НИКОГА не е била дори и популярна!

То да ти кажа вече не е и нужно да купува. Навремето направи така, че на всяка медия да й капе мед от устата при всяко споменаване на името й. В днешно време просто всички се придържат към дневния ред - или само хвалби, или нищо. Какво като не е имала хит от 9 години - пак е най-невероятната, неповторимата и лидерка. :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аман вече до кога ще е я бутат така ? Преслава 2

 

Песен на годината:

 

Rihanna - This Is What You Came For или Justin Bieber - Let Me Love You

По-скоро Рира заслужава, къде го буташ този бибер? Песента е яка ама не стана толкова голям хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почва се с злобата, предполагам че ще ви е по-лошо на 6-ти с Грами номинациите :1000 (30):

"Злоба"? Факт е, че Бионсе хит няма от Single Ladies насам. Всичко друго е или само в САЩ, или за по една седмица покрай първоначалната истерия. Факт е, че от години кариерата ѝ се крепи на медии, величаещи я колко е невероятна и как, по някаква причина (как точно го измериха?) е кралицата и всички трябва да се прекланят пред нея. Факт е, че за певица с 13 години солова кариера и преди това още 5 в група и всичко на всичко 6 солови албума да имаш 20 грамита е повече от абсурдно и съмнително, при все, че най-великите жени в музиката - Мадона, Селин, Марая и Уитни - имат съответно 7, 5, 5, 6 (+1 посмъртно) награди при съответно 34, 26 (на международния пазар), 26 и 27 години кариера. Факт е, че неведнъж си е лепвала songwriting credits на много от песните си, без да е написала и един ред от тях. И още, и още. Ама ок, нека да е злоба.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Злоба"? Факт е, че Бионсе хит няма от Single Ladies насам. Всичко друго е или само в САЩ, или за по една седмица покрай първоначалната истерия. Факт е, че от години кариерата ѝ се крепи на медии, величаещи я колко е невероятна и как, по някаква причина (как точно го измериха?) е кралицата и всички трябва да се прекланят пред нея. Факт е, че за певица с 13 години солова кариера и преди това още 5 в група и всичко на всичко 6 солови албума да имаш 20 грамита е повече от абсурдно и съмнително, при все, че най-великите жени в музиката - Мадона, Селин, Марая и Уитни - имат съответно 7, 5, 5, 6 (+1 посмъртно) награди при съответно 34, 26 (на международния пазар), 26 и 27 години кариера. Факт е, че неведнъж си е лепвала songwriting credits на много от песните си, без да е написала и един ред от тях. И още, и още. Ама ок, нека да е злоба.

Общо взето това е и моето мнение по темата! Ако някой го смята за злоба, нека да съм злобен! Дори не съм сигурен дали е имала песен, която да е влязла в топ 10 за последните 6 години а ако е имала то е било за 1 седмица сигурно.. На какво основание й се дават всичките тези награди?

Към примера с Мадона, Уитни и Марая, бих могъл да добавя, че съотношението им между номер 1 сингли и грами доказва колко нелепи са призовете на медийния балон Бионсе.

 

П.п. преди някой да каже, че мястото на песните в билборд няма значение искам да припомня, че хот 100 се изготвя въз основа на продажби, ротация в радиата, гледания в мрежата и т.н. и за това се смята за неоспорим авторитет.

 

П.п.2 ако някой спомене, че албумите на Бионсе са били номер 1 е добре да имате в предвид, че Бритни (например) има 5 номер 1 албума два от които са с по над 30 милиона продадени копия и за всичко това има една единствена награда Грами за видеото на "Toxic"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Formation влезе директно в топ 10, и всички останали 11 песни влязоха в хот 100 първата седмица. Иначе с Drunk in love беше на второ място, това и' e наи-голямото постижение в последните години.

Но последните и' три албума са корено различни от това което тя правеше до Саша Фаиърс. Просто жената не иска само да пее а иска да покаже нещо с това което прави. Качеството е това което остана а не хитовоста, тя взима награди но и дава (като продукция). Не можем да посочим нито един друг изпълнител които толкова много се старае и влага в проектите си, но пак ще подчертая че всеки може да си има мнение и различен вкус така че няма за какво да спорим.

Не е злобеене, пресилна дума е това, да го наречем БУНТУВАНЕ. :3fdb8960598fa63e:

А сравнението с Бритни е просто апсурдно. Продала е да, браво - феномен е, признавам но не може да стъпи нито на малкия пърст на Бионсе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лелеее, ама как може песента, посветена на #BlackLivesMatter, която разбуни духовете и с текста си, и с клипа си, да бъде Song of the year в годината на полицейско насилие, Тръмп и протести? :mf_surrender: Как да не се възмути човек направо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Formation влезе директно в топ 10, и всички останали 11 песни влязоха в хот 100 първата седмица. Иначе с Drunk in love беше на второ място, това и' e наи-голямото постижение в последните години.

Но последните и' три албума са корено различни от това което тя правеше до Саша Фаиърс. Просто жената не иска само да пее а иска да покаже нещо с това което прави. Качеството е това което остана а не хитовоста, тя взима награди но и дава (като продукция). Не можем да посочим нито един друг изпълнител които толкова много се старае и влага в проектите си, но пак ще подчертая че всеки може да си има мнение и различен вкус така че няма за какво да спорим.

Не е злобеене, пресилна дума е това, да го наречем БУНТУВАНЕ. :3fdb8960598fa63e:

А сравнението с Бритни е просто апсурдно. Продала е да, браво - феномен е, признавам но не може да стъпи нито на малкия пърст на Бионсе.

Постиженията й в класациите са главно от първоначалния интерес, който генерира при появата на нов проект. Адмирации за начина по който пусна последните два албума между другото. Но... качеството на проектите се оценява от това колко хора ги слушат, мога да дам 100 примера за качествени парчета, които са били в топ 10 и са били актуални, просто песните на Бионсе са не слушаеми, никога не съм ги чул нито по радиото, нито в някой клуб, а още по-малко познавам човек който да им се кефи и btw не живея в България, не се оправдавай с чалгата. Не отричам, че вероятно нейните заклети фенове се радват на това, което прави, но това не са толкова много хора, че нейна песен да се определи като най-добрата през годината най-малкото, защото така се ощетяват тракове, които са били по-успешни и по-специално в този случай - МНОГО по-успешни!

 

Относно Бритни... не е просто аБсурдно, защото творчеството на Бритни е стигнало до хората и те са го оценили. Албума oops i did it Alain държеше рекорд по продажби повече от 15 години докато Адел не го подобри тази година и вероятно няма човек по света, който да не е чувал песента на която е кръстен. Разбира се "качествените" проекти, които предлага Бионсе и никой не слуша заслужават грами повече. Тъй или иначе Бритни е просто един пример, мога да кажа подобни неща и за Кейти Пери и за много други, които са ощетяване през годините.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лелеее, ама как може песента, посветена на #BlackLivesMatter, която разбуни духовете и с текста си, и с клипа си, да бъде Song of the year в годината на полицейско насилие, Тръмп и протести? :mf_surrender: Как да не се възмути човек направо.

Ами за мен е несериозно песни, които не са били хитове, да печелят награда, озаглавена "Песен на годината". Да, знам, че Грамитата не се раздават по хитовост, и ако спечели (което според мен е твърде възможно, все пак бутането и надуването на балона Бионсе, особено от Академията, няма да спре току-така), няма да е първия път, в който тази награда не отива при хит, но за мен е неправилно.

 

Виж, за "Лимонада"-та за албум по бих бил съгласен - беше представен по много интересен начин и се говореше наистина много от публиката за него. Просто ей това, че популярна песен от него не излезе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бтв, току що викам да я изслушам тази песен, защото така или иначе ми говори нещо само като заглавие. Сериозно ли тая е имала наглостта да изпее: "I like my negro nose with Jackson Five nostrils", при положение, че има операция на носа да го изтъни? :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бтв, току що викам да я изслушам тази песен, защото така или иначе ми говори нещо само като заглавие. Сериозно ли тая е имала наглостта да изпее: "I like my negro nose with Jackson Five nostrils", при положение, че има операция на носа да го изтъни? :roll1: :roll1: :roll1:

При положение, че целта на песента е да бъде положителен и uplifting химн за всички представители на чернокожата раса... да.

 

"When he fuck me good I take his ass to Red Lobster" обаче. :Vishenka_05:

 

ps. Твърдо против това съм някоя песен да не може да бъде знаменателна и да печели такива класации, защото не е била хитът на годината. Все пак слушам инди. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бионсе е една истинска кралица, тя и Лейди Гага са ми любимките в последните 10 години, обаче е факт, че хит не е видяла от доста време. Може би само "Drunk in Love" може да се нарече такъв, чувал съм го по заведения. Иначе "Formation" ми е една от любимите и песни евър, брутална, най-доброто от нея за това десетилетие!

Link to comment
Сподели в други сайтове

14! :Vishenka_05: :3fdb8960598fa63e:

 

Ако Hymn For The Weekend е номинирана в някои от категориите в които е подадена (Song of the Year, Record of the Year, Best Pop Duo/Group Performance) това може да се смята като номинация плус :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако Hymn For The Weekend е номинирана в някои от категориите в които е подадена (Song of the Year, Record of the Year, Best Pop Duo/Group Performance) това може да се смята като номинация плус :1000 (29):

Ами то Бей прави песента :Д Аз заради нея я слушах.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...