Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Lady Gaga сподели снимки от процеса на обработване на видеото към "Perfect Illusion" в Snapchat.

И кадри от фотосесията.

Изглежда ми твърде нормална. :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали песента е посветена на бившия? Време й е и тя да започне като Тейлър... :1000 (29):

Мен пък много ме радва, че явно ще е по-нормална в тази ера. Достатъчно се нагледахме на чудатости в предишните албуми, време е да се насладим на една различна Гага. Също така ми се струва, че ще е доста рокаджийска, което ме кара с още по-голямо нетърпение да чакам сингъла!

Link to comment
Сподели в други сайтове

На 9 септември новия сингъл на Фейди с Kat DeLuna "Nobody"

 

Faydee @Faydee

Friday 9/9

Get Ready for #Nobody ft @KatDeLuna & @Leftsidedrevil 🔥

53 mins ago

Crx_MG_t_Xg_AMi_Mmf.jpg

 

И е облечен в любимата ми комбинация- бяло и синьо. :P

 

Ами да, петък е ден за нова музика. Винаги в петък са новите песни, то тогава и на Рики, но на 23 септември и пак е петък. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже защо Sia си крие лицето ?

Как изглежда тя ?

Защото е стара, според мен :D:

sia_sean_paul_music_video.png

 

Но евала, че има такива хитове, като половината я мислят за млада девойка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже защо Sia си крие лицето ?

Как изглежда тя ?

В едно интервю беше казала:

„Опитвам се да имам някакъв контрол върху имиджа си и да не губя своето уединение. Не искам да бъда преследвана от папараците и да ме обсъждат дали съм качила няколко килограма, дали съм с изкуствен тен и т. н. Нямам нужда от това напрежение.”

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Излезе snippet от ''PI'' на Гага.

Според мен е време да се откаже.

Т'ва е по-зле и от песните в deluxe на ''Born this way''.

5 секунди, крайно некачествен звук, от който нищо не се разбира, но нашият вече решил, че песента за нищо не става...

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Горкото бебче. Дъщерята на Wisin- Виктория, която се е родила преди дни, се е родила с рядко генетично заболяване. Това е третото дете на Wisin, преди това има един син и една дъщеря. Затова всички фенове казват, че са с него и го подкрепят. Дано се оправи бебчето;

 

 

http://www.tv3.ie/xpose/article/entertainm...s-health-battle

 

Уау, изненадана съм колко известни личности- певци, актьори и медии са оказали подкрепа на Wisin за новородената му дъщеря, даже и режисьора на клиповете му, който работи и с Рики:

https://www.facebook.com/wisinelsobreviviente/?fref=ts

 

Жена му на Wisin e изпаднала в депресия заради състоянието на дъщеря си и всеки ден е в болницата. Докато била бременна в 5-я месец, лекарите са й казали да прекрати бременността си, но тъй като тя и Wisin силно вярват в Бог, са решили това дете да се роди и че никой не може да отнема човешки живот, и все още вярват, че Господ е отредил друго за дъщеря им Виктория. Но учудва ме, че Рики не е писал нищо. Дали му се е обадил да му окаже подкрепа?

Link to comment
Сподели в други сайтове

5 секунди, крайно некачествен звук, от който нищо не се разбира, но нашият вече решил, че песента за нищо не става...

Не са 5 а 12.

И да, абсолютно достатъчно ми е да преценя, че песента не става.

Липсва всякакъв заряд в нея и няма нищо комерсиално.

Явно и повечето мислят като мен защото като гледах клипчето резултата беше 80 лайка на 30 дислайка.

Дори Little Monsters се молят това да не е песента!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...