Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Чакам с нетърпение Гага и имам чувството, че това може да е завръщането ѝ в ТОП-а. Заглавието ми харесва.

Тя, между другото, ще участва и в римейк на "A Star Is Born", това също ще е нещо голямо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Lady Gaga е изпълнила "Perfect Illusion" на живо пред служители на iHeartRadio в Ню Йорк, вчера. Те споделят, че песента е дискотечен хит, който разказва за проблемна връзка. Според тях, песента е сред най-добрите на Гага, но не може да бъде сравнявана с останалите, тъй като е доста различна.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Lady Gaga е изпълнила "Perfect Illusion" на живо пред служители на iHeartRadio в Ню Йорк, вчера. Те споделят, че песента е дискотечен хит, който разказва за проблемна връзка. Според тях, песента е сред най-добрите на Гага, но не може да бъде сравнявана с останалите, тъй като е доста различна.

 

Никой ли не е записал ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой ли не е записал ?

Служителите на радиото явно са решили да не нарушават правилата... :1000 (29):

 

Има някакво непотвърдено инфо, че и Кейти ще пуска първият си сингъл в близките седмици. Честно казано, този път не ми се искаше да има битка между двете, не виждам абсолютно никакъв смисъл толкова години да се борят за надмощие. Но ако трябва да съм реалист, е възможно този път Гага да победи. Имам в предвид, че тя за изминалата година и нещо имаше купища реклама- на Оскарите, на Златните Глобуси, на Грамитата, Superbowl, участието в предния сезон на AHS, а сега и в новия... Докато Кейти тотално се отпусна и за две години освен турнето направи само един Superbowl и онази лошо реализирана песен за H&M. И наскоро видяхме, че по-сериозното й завръщане с Rise не беше толкова успешно, колкото се очакваше. Дано при първата песен от албума да е различно, все пак не говорим за buzz single, а за официален първи сингъл... Надявам се да заложи на нещо по-комерсиално, но и новаторско, в нейн стил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Служителите на радиото явно са решили да не нарушават правилата... :1000 (29):

 

Има някакво непотвърдено инфо, че и Кейти ще пуска първият си сингъл в близките седмици. Честно казано, този път не ми се искаше да има битка между двете, не виждам абсолютно никакъв смисъл толкова години да се борят за надмощие. Но ако трябва да съм реалист, е възможно този път Гага да победи. Имам в предвид, че тя за изминалата година и нещо имаше купища реклама- на Оскарите, на Златните Глобуси, на Грамитата, Superbowl, участието в предния сезон на AHS, а сега и в новия... Докато Кейти тотално се отпусна и за две години освен турнето направи само един Superbowl и онази лошо реализирана песен за H&M. И наскоро видяхме, че по-сериозното й завръщане с Rise не беше толкова успешно, колкото се очакваше. Дано при първата песен от албума да е различно, все пак не говорим за buzz single, а за официален първи сингъл... Надявам се да заложи на нещо по-комерсиално, но и новаторско, в нейн стил.

 

Гага с последните албум я прецакваха. Пускаха пред време инфо, песни изтичаха, а сега пяла и няма нищо още, малко е съмнително. Но дано си струва чакането :Vishenka_05:

 

пп. И аз очаквах Rise с видео клипа много повече да се издигне, но не е кой знае какъв успех

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според Форбс, Зейн има шанс да бъде номиниран от Грами за Най-добър нов изпълнител. :P

 

A снощи по CITY TV вече въртят и новата му песен "Cruel", която пък e на номер 1 в Билборд вчера. :P

 

http://www.billboard.com/charts/twitter-top-tracks

 

http://www.billboard.com/charts/twitter-emerging-artists

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Няма начин!

Тази песен ме зарибява за около 5-ти път откакто е излязла. Цяла седмица я слушам, омръзва ми и 5 дни не я слушам и после отново ме грабва!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшно много се зарибих по тази песен! Една от най–добрите ѝ редом с Firework и Dark Horse! Просто БРИЛЯНТА

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшно много се зарибих по тази песен! Една от най–добрите ѝ редом с Firework и Dark Horse! Просто БРИЛЯНТА

 

 

 

При тези да добавим и Thinking of you, Teenage dream и The one that got away. :Vishenka_05:

Забравих и Waking up in Vegas :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшно много се зарибих по тази песен! Една от най–добрите ѝ редом с Firework и Dark Horse! Просто БРИЛЯНТА

 

Нали?

Толкова пъти съм я слушал, че вече трябва да почне да ми омръзва. Макар да се чува ясно как ѝ е зор на доста от тоновете смятам, че е на километри пред ч₤кията на Бритнито. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зейн с "Like I Would"e номер 2 в Dance Club Songs на Билборд:

 

http://www.billboard.com/charts/dance-club-play-songs

 

Зейн остава на номер 1 с новата "Cruel" в Официалната Азиатска класация.

 

Зейн е номиниран за Най-добър Британски изпълнител на BBC радио 1 Тееn Awards:

http://www.bbc.co.uk/programmes/articles/6...ish-solo-artist

 

Самите награди ще бъдат на 23 октомври.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...