Jump to content

"American Horror Story"


Препоръчани коментари

Тя участва вече. Във втори епизод. Но без реплики, беше чудовище там. Онази дето идваше с един кол и носеше горната част на главата на някого :Д

 

Изключително скучен сезон. Изчерпаха се след Freak Show.

Хахаха, даже не я забелязах, смятай. Голяма мъка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен обладаните къщи по принцип са ми слабост, но тук сякаш липсва нещо. А това с изписването на думата "убийство" от двете медицински сестри е супер тъпо - не знам защо са решили, че има нещо зловещо в цялата работа. Документалният елемент сякаш не ми пречи толкова, колкото зашитият с бели конци сценарии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Все повече започва да ми харесва! Четвърти епизод беше доста силен, поне за мен. Утре чакам да видя новия с нетърпение.

Гага вече я включват с ключова роля. Доста зловещо взе да става :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не направих грешка, като не гледах епизодите. Така не трябваше да чакам седмици, за да видя края на историята. :D

В интерес на истината, харесаха ми. Гнусотии фул, ама историята поне й сложиха край. Сега вече трябва да започне същинския сериал, нали? Спряха с документирането.

Евън Питърс направи бомбастично завръщане! :D Казал е, че предстоят шокиращи обрати.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не направих грешка, като не гледах епизодите. Така не трябваше да чакам седмици, за да видя края на историята. :D

В интерес на истината, харесаха ми. Гнусотии фул, ама историята поне й сложиха край. Сега вече трябва да започне същинския сериал, нали? Спряха с документирането.

Евън Питърс направи бомбастично завръщане! :D Казал е, че предстоят шокиращи обрати.

Не съм сигурен как ще продължи. Малко не ми се струва логично по средата на сезона да започнат от начало.

Или ще завъртят пак старото стори и няма да е приключило както си мислим или имам подозрение, че ще включат нова история в същата тематика с този документален стил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От последния епизод най-много ми хареса завръщането на Frances Conro.

Невероятна актриса!

Жалко, че в този сезон ще е само guest star.

Интересно ще е да разкажат още за мама Полк.

Иначе наистина свърши по много странен начин.

Не знам какво да очаквам от сериала.

Сега май ще разкажат същата история от друга гледна точка.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

След страхотните 3,4 и 5 епизод, сега 6ти според мен дръпна много назад и е доста слаб.

Интересна е идеята, която вкараха, но по-скоро не ми допада. Големи локуми разтягаха в този епизод. Пълна загуба.

Да не говорим, че малко ми падна интереса за напред, след като сами казаха в този епизод какво ще се случи с актьорите...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ме кефи новаторския подход на нещата от 6-ти епизод нататък, интересен замисъл има с тези реални духове, които нямат общо на външен вид с тези, което разказваха!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Епизод 7 е брутален! Това е най-добрия им сезон.

 

Подкрепям! Буквално брутален е..

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Жалко, чакаш най-накрая да се случи нещо, а то взе, че сезонът свърши. Пълен бъркоч беше... време е да се откажат, щом имат такава липса на идеи...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми хареса сезона като цяло, мн добре стартира, но после го направиха тъп.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От самото начало Ли и Шелби (истинските) ми бяха фаворитки!

Ли смаза и последните пет минути с нея бяха най-силните от много време насам!

Напомни ми на втори и трети сезон!

Надявам се тази актриса да продължи в сериала.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 6 months later...
На 20-ти юли ще я кажат.

Дано не стане като миналия път. :mf_surrender:

 

Едно е сигурно, клоунът ще се завърне.

Очаква се и Лейди Гага да се завърне за няколко сцени + има слухове, че и Джесика ще участва в сезон 7 /не като главна/.

 

Сериалът е подновен и за 8ми сезон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...