Jump to content

"American Horror Story"


Препоръчани коментари

Дано не стане като миналия път. :mf_surrender:

 

Едно е сигурно, клоунът ще се завърне.

Очаква се и Лейди Гага да се завърне за няколко сцени + има слухове, че и Джесика ще участва в сезон 7 /не като главна/.

 

Сериала е подновен и за 8ми сезон.

 

Че и за 9-ти даже.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гага няма да се завръща в този сезон, има турне и други продукции, но в следващите ще я видим. Джесика също няма шанс да се върне, отдавна е казала, че е приключила с този сериал. Като миналия път няма да стане със сигурност, имаше изявление на Мърфи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужас :gun_bandana:

 

И без това вече почнаха да го развалят, този трябваше да е последен, че да го запомним с хубаво.

 

Не е вярно, не знам кое му е разваленото. Нито рейтинга е по-нисък от първите сезони, нито качествения сюжет. :blink: Но виж за ПЛЛ можем да кажем, че след 3-ти сезон наистина го развалиха и трябваше да го спрат.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е вярно, не знам кое му е разваленото. Нито рейтинга е по-нисък от първите сезони, нито качествения сюжет. :blink: Но виж за ПЛЛ можем да кажем, че след 3-ти сезон наистина го развалиха и трябваше да го спрат.

В редит, повечето са на мнение, че след 4ти сезон е станал по-безинтересен.

 

Да, рейтингите са добри, но ги сравни с тези от миналите сезони.

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Ameri...4.E2.80.9315.29

 

И на мен ми става безинтересен към края на сезоните.

 

*Спойлери и слухове можете да четете от тук - http://www.spoilersguide.com/american-horror-story/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Роаноук беше страхотен сезон, не знам какво не му харесвате.Новаторско заснет с идея и замисъл, която се разви повече от перфектно.Нямам търпение за 7ми сезон!!!

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Роаноук беше страхотен сезон, не знам какво не му харесвате.Новаторско заснет с идея и замисъл, която се разви повече от перфектно.Нямам търпение за 7ми сезон!!!

 

Ами само тук не се хареса, рейтинга си е нормален спрямо останалите сезони.

 

Чакаме с трепет следващи сезон, и най-вече темата му.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жестока е темата! Чакаме с най-голям трепет!!!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любимката ми Frances Conroy се завръща в сериала! Сега също я дават в един сериал по книгите на Стивън Кинг!

Кралицата се завърна. :heart:

 

Сигурно тя ще бъде кралица на сектата :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Чак сега изгледах Роаноук, бях гледал само първите 3 епизода, ами тръшна ме тоя сезон, жестоко се разви. Любим ми е след Лудницата. ;)

 

Нали? Нали?

Мен супер много ме изкефи, макар да го плюеха много!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Наистина ли пускат политически сезон...тези съвсем са решили да сринат и без това постоянно намаляващия рейтинг. :mf_surrender:

И на мен не ми звучи добре, но ще почакаме да видим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...