Jump to content


Истината за Македония


Препоръчани коментари

Има ли някъде следващия епизод?

 

 

Филмът е много силен, настръхвах през цялото време. Тъжно е колко хора са умрели за тая страна и накрая някой си да продава част от територията ѝ, ей така с лека ръка. Но се запитвам, като толкова много хора са наясно и има доказателства, толкова ли не може да се върне тая земя на България, няма ли кой да се сети и да иска това което ни принадлежи? То нищо чудно утре на някой да му хрумне да продаде цялата държава на Турция, като гледаме последните избори как партията им дръпва с гласовете, нищо чудно скоро и това да се случи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Борбата за власт и пари водят до това ..българин да се нарича македонец.Всичко в тази държава е толкова измислено и скалъпено.Няма да се учудя ако измислят и нова Библия ..
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Твърде късно е Македония да се върне на България.Хипотетично, ако това се случи, ще се случат безредици, по-големи от тези в Украйна.Нека да си седим на сегашната си територия, тя ни е предостатъчна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

А не ли мислите че ако някой има чyжди корени трябва нещo да го влече към тази страна?

тyк в МК нито някой се чyства Българин нито иска да е Българин :feminist_en:

на времето някой да не са били толкова алчни за още сега и моят дел(Стрyмица) както и още 1 море ще са били ваши,но :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А не ли мислите че ако някой има чyжди корени трябва нещo да го влече към тази страна?

тyк в МК нито някой се чyства Българин нито иска да е Българин :feminist_en:

на времето някой да не са били толкова алчни за още сега и моят дел(Стрyмица) както и още 1 море ще са били ваши,но :3fdb8960598fa63e:

 

Влязъл в български форум, пише на български и ми обяснява как нищо не го влече към България.

Довиждане. Може към Индия да те влече, нали и там е стигнал Александър Македонски.

 

Шакира не беше ли македонка също?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде, хайде, тоя наплив за български паспорти не е от незаинтересованост.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде, хайде, тоя наплив за български паспорти не е от незаинтересованост.

 

Не ли знаеш че с Македонския паспорт може да си само три месеци в чyжбина :3fdb8960598fa63e:

 

А до Пaнамерата: Човек ти не ме гледай мен бе хаха аз съм енден говоря за дрyгите аз и да стигнал е до Индия и не Шакира не е Македонка,поздрав хyбав ден :Vishenka_05:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Твърде късно е Македония да се върне на България.Хипотетично, ако това се случи, ще се случат безредици, по-големи от тези в Украйна.Нека да си седим на сегашната си територия, тя ни е предостатъчна.

Съгласен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А не ли мислите че ако някой има чyжди корени трябва нещo да го влече към тази страна?

тyк в МК нито някой се чyства Българин нито иска да е Българин :feminist_en:

на времето някой да не са били толкова алчни за още сега и моят дел(Стрyмица) както и още 1 море ще са били ваши,но :3fdb8960598fa63e:

Не става въпрос за алчност, а за разделяне на територията на България, поради голямата й площ и население.

Комунистите винаги са имали интереси към Балканите и колкото по-раздробени са били те, толкова по-лесно е било да се управляват.

В България винаги е имало много предатели, да се питаш кои са тея майки, дето са ги раждали.

Историята ви е подменена, не е ли жалко, няма нужда да се срамувате или да отричате, просто сте били жертва на ужасни политически своеволия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Мнението ми е, че след като тези хора (македонци) имат самосъзнание на такива, това е достатъчно да ги призная като македонци. Така, нашите изселници, които имат деца в Англия, например, няма да успеят да накарат родственика си да бъде българин, защото по същество - това дете е израснало с британци и манталитетът и домът му ще са там.

 

Всъщност, това което се е случило в Македония не е много по-различно, освен това, че едни хора са изселени и са създали нов народ. Колко по-яко би могло да бъде?

 

Честно казано, се радвам на македонците. Но си личи, че имат дълбоки комплекси, породени от липсата на история. Но след 100 години, ако албанците вече не са завзели териториите им, смятам че личностните проблеми на типичния македонец ще изчезнат.

 

А всички знаем, че макетата идват за българско гражданство, за да могат да странстват из Европа. Това понеже не са членове на ЕС.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не сме в ЕС заради проблема с името (заради Гърция) от съседите само с Сърбия си се обичаме :Vishenka_05: макар че им дадохме нож в гърба с това че признахме Косово. :helpsmilie: Но това си е политика, политиците са си виновни.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Фереро да обясни защо е такъв македонският народ - зле настроен срещу българите, дето най-много сме им помагали.

Рушат паметници на загинали хора и то демонстративно. Убеден съм, че има и трезво мислещи, но това си е чиста вандалщина и подигравка с целия български народ.

Трябва да ви спрем издаването на български паспорт и на всякакви помощи, стане ли наводнение в Македония ние сме все първи с помощи. Лошо, лошо.

Понякога си мисля, че Македония си заслужава албанците от запад и един ден ще се молят пак на България, ама няма да има никой отсреща!

Link to comment
Сподели в други сайтове

АЗ НИКОГА няма да призная съществуването на държава Македония, съществуването на македонска нация и македонски език !!!

 

Въпрос на време е тази изкуствено създадена "държава" да се разпадне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фереро да обясни защо е такъв македонският народ - зле настроен срещу българите, дето най-много сме им помагали.

Рушат паметници на загинали хора и то демонстративно. Убеден съм, че има и трезво мислещи, но това си е чиста вандалщина и подигравка с целия български народ.

Трябва да ви спрем издаването на български паспорт и на всякакви помощи, стане ли наводнение в Македония ние сме все първи с помощи. Лошо, лошо.

Понякога си мисля, че Македония си заслужава албанците от запад и един ден ще се молят пак на България, ама няма да има никой отсреща!

 

Не съм аз толкова компетентен да ти отговоря на това питане. :3fdb8960598fa63e:

А и казах че не ми се занимава с тези исторически проблеми. Живеем днес а не в миналото, поне аз. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

А не ли мислите че ако някой има чyжди корени трябва нещo да го влече към тази страна?

тyк в МК нито някой се чyства Българин нито иска да е Българин :feminist_en:

:

В голяма грешка си. Едно 50% от хората в Македония се определят и знаят, че са българи. Просто изпитват страх да го изрекат гласно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е аз съм Македонец :3fdb8960598fa63e:

 

Отишла една македонска крава в Испания, намерила си тучна градинка със свежа трева и се провикнала "Ке паса!" :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

 

 

Двама македонци се срещат в центъра на Ню Йорк:

- Ех, Трайче, колко е малък свeтът…

- Не е малък, Македония е голямa…

:1000 (29): :1000 (29):

Редактирано от Simona.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Отишла една македонска крава в Испания, намерила си тучна градинка със свежа трева и се провикнала "Ке паса!" :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

Двама македонци се срещат в центъра на Ню Йорк:

- Ех, Трайче, колко е малък свeтът…

- Не е малък, Македония е голямa…

:1000 (29): :1000 (29):

 

Toва за кравата го знам хахах :3fdb8960598fa63e: "Ќе ТЕ паса" e правилно :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...