Jump to content



На кого песента е по голям хит !


На кого песента е по голям хит !  

178 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 70
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Няма какво да се лъжем, песента на Азис ще е най-големия хит. Просто в дискотеките най-много него го въртят.

На Димана песента е симпатична, ако беше излязла преди 1 година и я пееше друга певица, можеше и да стане хит.

 

За "Престъпно е" имам само една дума - шедьовър. Видеоклипа е не на световно, а на космическо ниво. Кама като си я пее по участия хората ще и се кефят. Друго не ме интересува.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За съжаление песента на Димата толкова бързо ще "умре", само изчакайте 1-2 седмици примерно и като се почне Галена, Анелия, Преслава, Андреа и Димана е до тук .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че трябва да разберете че.. коя песен харесвате и коя песен ще стане хит са две различни неща.

 

От изброените тук е ясно, че хитът ще бъде при Азис колкото и да е противна песента му.

Песента на Камелия не е лоша, но нима някой си представя, че тази песен ще гърми цяло лято ?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Камелия не е лоша, но нима някой си представя, че тази песен ще гърми цяло лято ?!

Не знам дали ще гърми цяло лято, но някои потребители дотогава ще сменят поне 2-3 клавиатури от писане на хвалебствия по нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-много ми харесва на Димана, въпреки че не е нищо различно.. същата Оцкова композиция, като всичките му други.

Най-интересна ми е на Камелия, защото е нещо нетрадиционно.

Най-голям хит - предполагам на Азис..


Link to comment
Сподели в други сайтове

А това какво общо има с определението "хит" ? :1000 (27):


:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):


Ами то и You Tube няма нищо общо с хит, но тук ни се пробутва като главна опорна точка за оценката на дадена песен и клип.
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Ами то и You Tube няма нищо общо с хит, но тук ни се пробутва като главна опорна точка за оценката на дадена песен и клип.

 

YouTube се използва масово като критерий за хитовост и успех на даден проект, не само тук във форума. Това, че на теб не ти е удобен вече е друг въпрос. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

YouTube се използва масово като критерий за хитовост и успех на даден проект, не само тук във форума. Това, че на теб не ти е удобен вече е друг въпрос. :whistling:

 

Вие няма да учите хората кое е критерий и кое не е. Има доста критерии за оценка на дадена кариера или проект, а гледаемостта в някой от многото сайтове за споделяне на видео продукция е само брънка от цялостната картина. Нито класациите и рейтингите на "Нов фолк" преди години бяха манна небесна, защото в тях също рядко присъстваше Камелия, нито тези на Сигнал+ са днес нещо особено, нито на радиата, нито на телевизиите. За да оценим един успех си трябват продажби, трябва си концерти, участия, мнения на специалисти, композитори, аранжори, текстописци и най-вече на паметта на хората. Заради някавата си продукция ориентирана преди всичко към стокооборот и бързи приходи, Пайнер изключиха почти всичко от тези опорни точки и се стремят да представят електронен вариант на същото с един критерий - собственият ведомствен канал в You Tube. Да сте се замисляли, че целта е да се затвори кръга и пропагандата им да върви в тубата така, както и при наградите? Каквото си решат те, че е добро, то се гледа. Каквото си решат те да дадат като награди, то е заслужено и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие няма да учите хората кое е критерий и кое не е. Има доста критерии за оценка на дадена кариера или проект, а гледаемостта в някой от многото сайтове за споделяне на видео продукция е само брънка от цялостната картина. Нито класациите и рейтингите на "Нов фолк" преди години бяха манна небесна, защото в тях също рядко присъстваше Камелия, нито тези на Сигнал+ са днес нещо особено, нито на радиата, нито на телевизиите. За да оценим един успех си трябват продажби, трябва си концерти, участия, мнения на специалисти, композитори, аранжори, текстописци и най-вече на паметта на хората. Заради някавата си продукция ориентирана преди всичко към стокооборот и бързи приходи, Пайнер изключиха почти всичко от тези опорни точки и се стремят да представят електронен вариант на същото с един критерий - собственият ведомствен канал в You Tube. Да сте се замисляли, че целта е да се затвори кръга и пропагандата им да върви в тубата така, както и при наградите? Каквото си решат те, че е добро, то се гледа. Каквото си решат те да дадат като награди, то е заслужено и т.н.

Изясниха ни се нещата - където присъства Камелия, там е критерия .. :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изясниха ни се нещата - където присъства Камелия, там е критерия .. :1000 (29):

 

Камелия е там горе сред лидерите на Пайнер и днес по всичко, а такива като теб ми я изхвърлят от 2002 година на боклука. Очевидно да, така се получи. Не може да е критерий нещо, в което не присъства тя, след като толкова години опровергава ежедневно тъпички и глуповати коментари като твоя. Ще броиш ли отново участия и този месец или вече ти е неудобно, поради така стеклите се обстоятелства през април 2014? А нещо за тази анкета да кажеш или пак ти е неудобно?

Link to comment
Сподели в други сайтове

А това какво общо има с определението "хит" ? :1000 (27):

 

Има общо с моето определение за хит..:) На концерта на HD ше ти го задам тоя въпрос, да видим кво ше отговориш...:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има общо с моето определение за хит..:) На концерта на HD ше ти го задам тоя въпрос, да видим кво ше отговориш...:)

:1000 (10):

 

Ами да си направим отделна тема със заглавие "Според вашия критерий, коя от посочените песни е хит" и тогава да гласуваме, а?

За какъв концерт ми говориш изобщо? Песента може да се приеме блестящо, но не защото хората са я слушали в ежедневието си или защото е дънела в дискотеките, а само защото я изпълнява Камелия. Всички знаем, че по концерти тя няма равна. Не е нужно да се правиш на ударен :1000 (27):

 

Камелия е там горе сред лидерите на Пайнер и днес по всичко, а такива като теб ми я изхвърлят от 2002 година на боклука. Очевидно да, така се получи. Не може да е критерий нещо, в което не присъства тя, след като толкова години опровергава ежедневно тъпички и глуповати коментари като твоя. Ще броиш ли отново участия и този месец или вече ти е неудобно, поради така стеклите се обстоятелства през април 2014? А нещо за тази анкета да кажеш или пак ти е неудобно?

 

YouTube не е критерий, vbox7 не е критерий, mp3zone не е критерий, и защо? Защото там Камелия е в дъното на класацията ли? :wacko: Пак повтарям - тези сайтове масово се използват като критерий за успеха на даден проект и това, че на foxy_vd от рамания не му изнася, не означава, че нещата ще се променят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От гореизброените не слушам никой, освен ДесиСлава и Камелия! Нужно ли е да ти се обяснявам, че вашите мнения са меродавни само тук, в този форум, и нямат общо с действителността! Айде, да си махнете капаците!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...