Jump to content


Online: Katy Perry - Dark Horse


Препоръчани коментари

Много различно заснемане и сценография, харесва ми. Камерата все предава наживо. :1000 (29):

 

Но Илюминати символите направо преливат ... :mf_surrender:

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам, че клипът трябва да е хумористичен ама....отдавна не бях виждал толкова try hard видео. Дори самата Кейти Пери от много време не е изглеждала така зле в клип...Защото попринцип ако не друго, поне е много красива във видеата си. От снимките очаквах нещо впечатляващо, защото египетската тематика предразполага за страхотни неща, а това ми изглежда като някаква пародия.
image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

То тва му е и замисъла според мене.Едно с едно няма в тоя клип.И къде по дяволите е черния кон ?
Защо във видеото трябва да присъства буквално една метафора от текста?!

Със синята перука е много красива, а песента започва да ми харесва, но ще си чакам "Legendary Lovers"!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

WOW, видеото е супер яко! Качество, цветове, визии, декори, ефекти, забавна идея... И както бях казал и в темата за нея- розов 'дарк' проект е толкова КЕЙТИ ПЕРИ. Щеше да е прекалено очаквано да ни предложи мрачен клип с тъмен кон. ;) Още повече щом в песента не се пее точно за това.

ПП: И аз чакам с нетърпение Legendary Lovers- очаквам да е следващ сингъл, пък ще видим... :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е брутална просто, няма спиране.. и клипа ми харесва.

С нетърпение очаквам Legendary Lovers :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Literaly, главата ме заболя от толкова кич, а обвинявате Гага в такъв. Единственото нещо, което ме впечатли, може би защото в него не участваха всички възможни цветове, познати на човека, беше сцената със змиите, там е и най-хубава, и реално окото ти може да се успокои, за да фокусира върху някакъв обект. Другите сцени просто ме удрят много силно в очите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено далеч по-силен клип от предния, а за песен да не говорим. По-скоро ми харесва. :) Надявам се следващите сингли да са "Legendary Lovers" и "Walking On Air".

Link to comment
Сподели в други сайтове

То тва му е и замисъла според мене.Едно с едно няма в тоя клип.И къде по дяволите е черния кон ?

Първо е тъмен кон, а не е черен.

И второ, в песента никъде не се пее или споменава за никакъв кон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Baby do you dare to do this?

Cause I’m coming at you like a dark horse...

 

Тя е дива, неукротима и безпощадна като някой тъмен кон... Не знам какъв е този буквален кон, който хората искат от нея? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много съм разочарован от видеото. Очаквах нещо тъмно и мистериозно тип представянето й на наградите Грами, а то какво - някакви елементарни декори, тъпи ефекти, несъществуващ сюжет и превзета Кейти.

 

Смятам, че в случая беше хубаво да се вземе "буквално" тъмното звучене на песента, за да се направи такъв клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...