Jump to content


Online: Lady Gaga - Applause


Препоръчани коментари

Липсва ми готината фешън Гага от Poker face и Just dance.... това тук вече е плашещо... Иначе с русата грива е мега секси. Песента, както вече казах, не е много мой тип, така и не можах да свикна с нея. Липсва й мелодичност като на Bad romance, за да бъде тотален хит.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента ми хареса много,за което допринесе и клипа.Има интересни ефекти,харесва ми.Любимите ми кадри са с визията черен презерватив,излъчването й ми харесва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тотално издивяване в стил Гага. И определено много АРТ. Според мен този клип доста би помогнал на яката песен, че тя нещо вече съвсем изпадна от челните позиции в iTunes USA.

Да видим дали чудовищата от цял свят ще успеят да си постигнат целта да подобрят рекорда на 1D за най-много гледания за едно денонощие... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видеоклипа е великолепен, един от най-добрите й. Черния лебед ме разби тотално просто. Браво за интересния клип и много движение.

 

Песента е много зарибяваща, звучи модерно, но е една идея под голямите й сингли от "The fame" и пилотния от "Born this way".

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...