Jump to content



Фитнес, тренировки, здравословно хранене и още нещо..


Препоръчани коментари

Абе то аз си постигам целите, ама на моменти страшно отчаяние ме застига.

 

 

Иначе поне гледай да тренираш докато си свободен, 'щото когато човек и работи и учи особено, просто мерака за тренировки някак си изчезва.Но ейтакива предизвикателства примерно можеш да правиш, не изискват чак толкова време.

Кляканията не само оформят гъза, а и корема, всичко.. честно казано аз вече толкова си харесвам задника на моменти, че чак се гледам гол пред огледалото, а преди ме беше гнус. :1000 (29): (Извинявам се за искреността в случая)

Та, да.. кляканията определено си ги бива.

 

П.С-Да не излезе сега, че съм постигнал нещо кой знае какво, че аз както се изразих... просто очевидно имам някакъв прогрес и му се наслаждавам. Иначе още мноооооого тренировки и под ще се излее докато заприличам на нещо :Д

 

Е ама предизвикателство за клякания вкъщи става ли?Не трябва ли да се кляка с тежести/лост/?

 

Е то и аз като се гледам в огледалото имам чуството че някой ден ще се счупи,но сега май е по-добре положението в ръце и гърди,което за мен е кажи-речи най-важното.

 

Иначе-да.И аз нямам кой знае какъв напредък,но имайки предвид какъв бях преди фитнес,дори и да не съм напреднал толкова,колкото други хора все пак е нещо.

 

Според мен при теб няма да е трудно да се оформиш,като съм ти гледал снимките на профила за тия килограми които казваш,според мен мускулата маса е повече от мазнините.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 465
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Е ама предизвикателство за клякания вкъщи става ли?Не трябва ли да се кляка с тежести/лост/?

 

Е то и аз като се гледам в огледалото имам чуството че някой ден ще се счупи,но сега май е по-добре положението в ръце и гърди,което за мен е кажи-речи най-важното.

 

Иначе-да.И аз нямам кой знае какъв напредък,но имайки предвид какъв бях преди фитнес,дори и да не съм напреднал толкова,колкото други хора все пак е нещо.

 

Според мен при теб няма да е трудно да се оформиш,като съм ти гледал снимките на профила за тия килограми които казваш,според мен мускулата маса е повече от мазнините.

 

Предизвикателството с клякания до колкото помня е същото като с лицевите, целта е да направиш възможно най-много повторения, само че там бройката е много по-голяма от тази на лицевите.

Освен това клякането с подскок е едно от най-убийствените упражнения, в случай, че обикновените са ти лесни.

 

Иначе при мен снимките са те излъгали, мазнините определено са повече от мускулите, много повече.. но това е на път да се промени. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предизвикателството с клякания до колкото помня е същото като с лицевите, целта е да направиш възможно най-много повторения, само че там бройката е много по-голяма от тази на лицевите.

Освен това клякането с подскок е едно от най-убийствените упражнения, в случай, че обикновените са ти лесни.

 

Иначе при мен снимките са те излъгали, мазнините определено са повече от мускулите, много повече.. но това е на път да се промени. :Vishenka_05:

 

Ами обикновени без тежест съм правил и нищо не усещам след това.С подскок ще взема да пробвам.

ОМГ сега като гледам календара за авуст нямам почивка днес както казах по-рано ами си е направо 26 броя лицеви това :gun_bandana: .Грешката е вярна.Утре ми е пълна програмата,ще правя набирания и табата,и предизвикателството,супер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами обикновени без тежест съм правил и нищо не усещам след това.С подскок ще взема да пробвам.

ОМГ сега като гледам календара за авуст нямам почивка днес както казах по-рано ами си е направо 26 броя лицеви това :gun_bandana: .Грешката е вярна.Утре ми е пълна програмата,ще правя набирания и табата,и предизвикателството,супер.

 

Супер да, и аз ХИИТ+ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВОТО, направо ме е страх от тоя хиит вече.

Айде успех. :cheers:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер да, и аз ХИИТ+ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВОТО, направо ме е страх от тоя хиит вече.

Айде успех. :cheers:

 

Това хийт изглежда интересно,жалко,че сега нямам нужда да го правя,но ще го пробвам някой ден.

 

Мерси и на тебе. :phpgrin2:

 

но лягам след малко,че 8:30 ще се става.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес се провалих с предизвикателството, направих 40 и то 39-та и 40-та едвам, едвам.. 41-вата просто не можах. :ac:

 

Довечера пак ще пробвам, много ми е гадно, че се провалих :cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес се провалих с предизвикателството, направих 40 и то 39-та и 40-та едвам, едвам.. 41-вата просто не можах. :ac:

 

Довечера пак ще пробвам, много ми е гадно, че се провалих :cry2:

 

Много е гадно така като ми остава едно повторение и да не мога да го направя.Аз преди малко си направих 26,накрая се поизморих,но ги направих всичките.Довечере дано ги направиш.

 

Реших днес да сравня снимките ми от миналата година с тези от преди няколко дни и установих,че видим напрекък няма,но не се отчайвам.Предполагам е нормално,при положение,че не ходя на фитнес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много демотивиращо днес... направо се отчаях, а и ти с твоя отчайващ пост...

Ама няма да се отказваме де, каквото е-т'ва е. :ac:

 

Е аз не съм отчаян де :D и ти не трябва :gun_bandana:

Радвам се,че си държа едно прилично ниво,което не ме удовлетворява,но и на малко се радвам.Септември ще гледам наистина да си почна тренировъчен и хранителен режим пък докогато мога ще го правя.

Още от сутринта денят ми тръгна добре откъм тренировки,направих повечко набирания.Остава ми само табата и мисля да пробвам тия клякания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, и аз да пиша, че като гледам на всички нещо не ни върви. И аз от два-три дена не съм въобще във форма, правя упражнения, тренирам, но имам чувството, че не постигам желаните резултати.

Днес доста почетох във форума на ББ тийм, обаче както всеки път, всеки казва нещо различно. Един има едно мнение, друг - друго. Не знае човек на кого и защо да вярва.

Единственото хубаво май от всичкото това ограничаване, което правя и тренировките е, че от 18 май до 20 юли (последното ми теглене) са си заминали 13 килограма. Вярно, постижение си е, но ми се искаше повечко да са. Но от друга страна пък не изпитвам глад, което е добре. А и от тялото ми са заминали около 20 см (гърди, талия, ханш).

Иначе ми е много интересно да следя какво пишете тук. Аз покрай вас започнах и да правя лицеви :D :lol: :lol: Ако искате вярвайте, но през живота си не бях правил лицеви. Просто не можех нито 1 да направя, по ФВС в училище компенсирах лицеви с коремни. Но като видях, че тук има предизвикателство ( а мен такива неща много ме мотивират) и веднага се заех и аз. Започнах с 1, после 3, 5, 7... и вчера стигнах до 30. Вярно, направих ги с почивка на 15-тата, но все пак за мен това си е огромно постижение.

Чакам с нетърпение да споделите това за клякането, че ми се иска и с него да се захвана.

Мисля си, че ако продължаваме така няма как да няма резултати. Просто се иска търпение и упорство. Никой не е станал силен, релефен или каквото и да е там от раз. Всичко си изисква време и усилия.

Днес в страницата на Лазар Ангелов видях, че е публикувал снимка на някакво момче, което след 4 години е постигнало наистина страхотни резултати. А ние тук от има-няма 2 месеца тренираме и се надяваме да имаме тяло на Аполон.

Няма да се отказваме, до следващото лято и ние ще сме във форма! :lol: :D

Айде нещо мотивиращо от мен.. Както писа Дийн - "Нека бъдем машини!"

1011873_487707901305015_1935862814_n.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво човек! Страшни резултати си постигнал, възхищавам ти се. А поста ти много ме мотивира, бях се отчаял днес, но поста ти ми върна надеждите.

С по 1 месец тренировки нищо няма да стане, но поне да си обещаем, че следващото лято ще сме с хубави тела. :1000 (33): Никакво отказване, не и този път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво човек! Страш ни резултати си постигнал, възхищавам ти се. А поста ти много ме мотивира, бях се отчаял днес, но поста ти ми върна надеждите.

С по 1 месец тренировки нищо няма да стане, но поне да си обещаем, че следващото лято ще сме с хубави тела. :1000 (33): Никакво отказване, не и този път.

 

 

Прочетете тази статия за спринтовете!!!

http://trenirai.blogspot.com.es/2013/08/sp...-gi-pravim.html

 

Спринтовите тренировки са трудни, никой не казва че ще е лесно. Ще има моменти на съмнение точно по средата на самата тренировка , но тялото ще е способно на още , съмненията ще бъдат само в главата ти , точно в тези моменти трябва да се изправиш срещу себе си и да не се предаваш, да продължиш.

 

:1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде и аз ви почнах предизвикателството..

 

Максималното са ми.. 19. :D

 

Сега увеличавам с две през два дни ли беше? Малко ми беше неясна оная таблица, ако може да ми го разясните.. :D :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде и аз ви почнах предизвикателството..

 

Максималното са ми.. 19. :D

 

Сега увеличавам с две през два дни ли беше? Малко ми беше неясна оная таблица, ако може да ми го разясните.. :D :D

 

Утре пак правиш 19, после 21 и след това почиваш.После правиш пак 1 ден 21, а на третия 23 и на четвъртия почиваш.

ОФФФФФФФФФ ОБЪРКАХ СЕ И АЗ :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде и аз ви почнах предизвикателството..

 

Максималното са ми.. 19. :D

 

Сега увеличавам с две през два дни ли беше? Малко ми беше неясна оная таблица, ако може да ми го разясните.. :D :D

 

Ден 1-19

Ден 2-19

Ден 3-21

Ден 4-почивка

Ден 5-21

Ден 6-23

Ден 7-23

Ден 8-почивка

Ден 9-25

Ден 10-25

Ден 11-27

Ден 12-почивка

 

и така нататък :D

Надявам семе разбра :D

 

 

Пиер,свалил си доста килограми.Браво на теб.Продължавай напред :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес правих максимален опит,53 направих,до 40 без проблем,после ми стана тежко,но стигнах 53.

Обаче вече почнах да имам болки в китките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо болки в китките? Не би ли трябвало напрежението да се отразява в трицепса? То зависи разположението на ръцете де, при всеки е индивидуално според техниката на изпълнение.

Браво, много добра бройка!

 

Аз правих HIIT, официално това е най-голямото натоварване, което човек може да си причини. Всичко съм правил, бетон съм носил, пясък съм носил, дърва съм товарил, но по-голямо натоварване от интервалното бягане не съм изпитвал. Единственото нещо, което искам след като приключа е малко въздух.. цялата тази умора обаче е показател за това, че правя нещата правилно. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо болки в китките? Не би ли трябвало напрежението да се отразява в трицепса? То зависи разположението на ръцете де, при всеки е индивидуално според техниката на изпълнение.

Браво, много добра бройка!

 

Аз правих HIIT, официално това е най-голямото натоварване, което човек може да си причини. Всичко съм правил, бетон съм носил, пясък съм носил, дърва съм товарил, но по-голямо натоварване от интервалното бягане не съм изпитвал. Единственото нещо, което искам след като приключа е малко въздух.. цялата тази умора обаче е показател за това, че правя нещата правилно. :)

 

Добре е,но аз обаче от 5 годишен съм спортувал без спиране,нормално е да имам някаква издражливост физическа.Обаче 1 година нищо не правих и реших да се взимам в ръце преди да е станало късно и сложно.

Нормално е да има болка в китките,все пак си върху тях или явно на мен са ми слаба част,чел съм,че се случва.

 

Вече реших да не ги правя по 20 в 7 серии с една минута почивка,а пак в серии обаче до отказ,утре ще съобщя какво е положението.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По 19 на ден ли правите? Правете по 19 сутрин, обед и вечер. Иначе това е нищожно малко за деня, 19 лицеви опори са нищо.

Ако искате да покачвате мускулна маса яжте повечко яйца по 4-5 на ден, както и пилешко, ориз и т.н., няма как да стане иначе. Някои ще ви препоръчат разни гейнъри, протеини, аминокиселини.... истината е, че и без тях можете, само че по-трудно за съжаление. Разлика за 1 година ще видите в себе си само ако се снимате всеки ден, т.е. ще е почти нищожна :1000 (29): , но ще е друго ако целта ви е да сваляте кг, по-лесно става - с тичане и познаване на храните, които ви пречат.

Иначе тая програма аз не я уважавам - днес 19, утре 20.... глупости, правете си 3 пъти по 10, утре направете 4х10 - ама и сутрин, и вечер, че и по-често.

Редактирано от pacho
Link to comment
Сподели в други сайтове

Програмата е само за да се научим да правим повече повторения. Аз започнах с 20, а сега правя 40 на серия.Целта е чрез нея да се научим на издръжливост, а не да покачваме мускулна маса. След като приключим с нея, вече можем да включим и лицевите към тренировъчния си план и да правим примерно 3x40 както ти казваш на серии. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Програмата е само за да се научим да правим повече повторения. Аз започнах с 20, а сега правя 40 на серия.Целта е чрез нея да се научим на издръжливост, а не да покачваме мускулна маса. След като приключим с нея, вече можем да включим и лицевите към тренировъчния си план и да правим примерно 3x40 както ти казваш на серии. :)

 

Ти направи ли ги 41? :baaasmiley:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...