Jump to content



Ще гласувате ли?


Препоръчани коментари

Защото така Ви изнася на всички вас. Браво, превръщайте се в едни демонични същества, правещи същото, което и американската младеж. Подражавайте им, гледайте TVD, PLL, вдъхновявайте се и резултатите ще са налице. Помислете после какъв срам ще берат родителите Ви от живота, който водите ...

 

Ще те помоля да коментираш тези неща в чата... Направо си заслужаваш БАН за тоя спам дето удари в тая тема!

 

пс: за родителите ми не говори, защото единия вече не е жив!!!!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 73
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

И аз гласувах, дано да сме избрали по-малкото зло.Направи ми впечатление, че само пенсионери гласуваха, хора на моята възраст никъде не мернах. :mf_surrender:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да отида на запад, защото е най-лесно, а защото там ще ми се предложи това, което искам - да бъда актьор и то редом до най-големите ми любимци, преуспяли и изградили големи имена, другата причина е, защото това, което правят те е същото, което на мен ми харесва, а не нещо глупаво, каквото се прави тук.

 

А коя е тази циганка, г-н Ротариу, осведомете ме, че аз такава не познавам и не мисля, че ще познавам. Виждаме всеки ден по новините за какви цигански ужасии става въпрос в тази държава, въобще не си прави труда да лъжеш.

 

 

Защото така Ви изнася на всички вас. Браво, превръщайте се в едни демонични същества, правещи същото, което и американската младеж. Подражавайте им, гледайте TVD, PLL, вдъхновявайте се и резултатите ще са налице. Помислете после какъв срам ще берат родителите Ви от живота, който водите ...

 

Господи, все едно са отворили главата ти, сложили са мозъка на 60-годишен български пенсионер и пак са я затворили.

 

Ако питате мен, като изключим проблема с липсата на креативност и инициативност, този със старомодните, консервативни, тесногръди, назадничави, ограничени и нетолерантни хора е най-големият за българското общество. А избирането на нито една партия не може да се справи с него. Между другото избирам ГЕРБ.

 

А за втория ти пост.. Нямам думи за тези простотии. Аз лично съм за.. щастието. Нека всеки прави това, което му носи щастие и стига да не наранява другите, по-добре да не му пука за това кой ще срамува от него и за моралната оценка, която ще му бъде дадена от хора като believe, дълбоко в себе си искащи да бъдат като него и да бъдат щастливи по този начин, но некомпетентни и недостатъчно смели да го направят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз също гласувах. По въпроса за младите хора - аз видях такива. :)
И аз също,беше пълно с млади хора,но като че ли хората бяха малко като цяло.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега по БТВ казват, че до 17:30 ч. разликата между първата и втората партия е 1.5%.

На мен не ми стигат 3 месеца да гласувам :1000 (29): но като минах покрай мястото на гласуване имаше доста млади хора и млади семейства с бебета в колички, което е радващо. Иначе аз съм леко песимист - който и да дойде не ми се вярва да стане нещо по-добро, но ще поживеем, ще видим.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега по БТВ казват, че до 17:30 ч. разликата между първата и втората партия е 1.5%.

На мен не ми стигат 3 месеца да гласувам :1000 (29): но като минах покрай мястото на гласуване имаше доста млади хора и млади семейства с бебета в колички, което е радващо. Иначе аз съм леко песимист - който и да дойде не ми се вярва да стане нещо по-добро, но ще поживеем, ще видим.

Не знам как ги измислят тия резултати и разлики. Преди края на изборния ден не се броят бюлетини, така че няма как да знаят нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам как ги измислят тия резултати и разлики. Преди края на изборния ден не се броят бюлетини, така че няма как да знаят нещо.

Да и на мен ми стана странно. И щели веднага като свърши изборния ден да кажат резултати, имам чувството че изобщо няма да броят, а ще изнесат някакви предварително нагласени данни :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия разултати не са реални,защото са социологични проучвания.Няк'ви лелки и чичковци те причакват пред пунктовете и те питат за кого си гласувал,което не е особено реално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия разултати не са реални,защото са социологични проучвания.Няк'ви лелки и чичковци те причакват пред пунктовете и те питат за кого си гласувал,което не е особено реално.

Мен ме спря една мадама и ме помоли да попълня няква анонимна анкета. ;d

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече дадох своя вот, цялата рода подкрепихме РЗС.

Те ще минат ли 4% въобще?

 

Ами какво? Галена и Цвети Янева агитираха за тях. "Бюлетина номер 40! Вие си знаете!". Имам им пълно доверие! :1000 (19):

 

Преслава пък агитира за ГЕРБ! 1000%20(29).gif

 

Както и Веско Маринов, с него подозирам, че се целят в червените бабички и дядовци. :D :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами какво? Галена и Цвети Янева агитираха за тях. "Бюлетина номер 40! Вие си знаете!". Имам им пълно доверие! :1000 (19):

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Ти пък от кога се поддаваш на агитации? :roll1:

zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Прочетох някъде коментар за балотаж - няма такова животно при пропорционални избори за народни представители ;)

Ние ходихме да гласуваме с едни колеги преди обяд и като цяло имаше млади хора. Що се отнася до резултати от изборите - всичко, съобщено по-рано от затварянето на всички секции, е пълна измислица и е базирано на социологически проучвания, в които повечето хора или не участват, или лъжат, защото, макар и да е анонимно, се срамуват от избора си :D

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...