Jump to content



Beyoncé - Общи приказки


Препоръчани коментари

  • Отговори 213
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

"Drunk In Love" rockets to #2 on HOT 100!

 

Grammy performer Beyonce breaks into the Hot 100's top 10 (13-2) with top Streaming Gainer "Drunk in Love," which she performed as the gala's opening song. After a week at No. 2, the track returns to No. 1 on Streaming Songs (9.4 million, up 74%) for a second frame on top. It vaults 8-2 on On-Demand Songs (2.3 million, up 42%) and enters the Digital Songs top 10 (18-7; 151,000, up 94%). It continues scaling Radio Songs, where it lifts 16-14 (68 million, up 15%).

 

With the song's Hot 100 climb, Beyonce scores her 15th top 10 and first since Lady Gaga's "Telephone," on which she's featured, reached No. 3 in April 2010. "Drunk" marks Beyonce's first top 10 as a lead act since "Sweet Dreams" rose to No. 10 in November 2009. It's also her highest-charting song since "Single Ladies (Put a Ring on It)" spent four weeks at No. 1 beginning the week of Dec. 13, 2008.

 

With 15 top 10s, Beyonce ties Connie Francis and Olivia Newton-John for seventh-place among women with the most top 10s in the Hot 100's 55-year history. (She passes P!nk, Donna Summer and Taylor Swift, each with 14.) Among female soloists, Madonna leads with 38 top 10s (the best mark of any act), followed by Mariah Carey, Janet Jackson (27 each), Rihanna (25), Whitney Houston (23) and Aretha Franklin (17).

 

Jay Z, meanwhile, extends his record for the most Hot 100 top 10s among rappers, as he collects his 21st (with 12 in a lead role; Beyonce has sported lead billing on 13 of her 15 top 10s). Among rappers, Lil Wayne and Ludacris share second place with 18 top 10s each, followed by Eminem (17), Diddy and T-Pain (15 apiece).

 

"Drunk" is Beyonce and Jay Z's fourth shared Hot 100 top 10 (and the third with Beyonce as the lead artist). With Jay Z as the lead, "'03 Bonnie & Clyde" reached No. 2 in December 2002. The couple followed with "Crazy in Love" (eight weeks at No. 1, 2003) and "Déjà Vu" (No. 4, 2006). (With the pair having wed in 2008, "Drunk," thus, marks the Carters' first top 10 as husband-and-wife.)

 

In addition to its Hot 100 accolades, "Drunk" becomes Beyonce's seventh, and Jay Z's 10th, No. 1 on Hot R&B/Hip-Hop Songs (4-1).

 

While "Drunk" gains by 62% in overall Hot 100 points and "Horse" increases by 26%," the latter song boasts a comfortable 45% points lead over the former atop the tally.

 

:D

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

На това клипче също се долавя атмосферата. Определено много радва личи си ,че публиката яко обича тази песен и определено си е тотален хит парчето в USA и не само. :jump: :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой има ли инфо дали ще бъдат обявени още дати за турнето или официално приключването му ще е този месец ? Ако трябва да съм откровен малко хаотично и нелогично преминава това турне. Няма логика почти месец да има дати и концерти за град като Лондон и да има фенове на Би, които вече потретват посещенията на концертите и , а държави като Русия, Япония, Гърция (и ние в това число ,защо не !) да сме пренебрегнати имайки в предвид обиколката на предходното I...Am tour. Но....може би на следващото ще извадим късмет B)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Beyoncé has been nominated in 7 categories on the 2014 Billboard Music Awards.

 

1. Top Female Artist

2. Top Billboard 200 Artist

3. Top Touring Artist

4. Top R&B Artist

5. Top Billboard 200 Album - BEYONCÉ

6. Top R&B Album - BEYONCÉ

7. Top R&B Song – ‘Drunk In Love’ featuring Jay Z

 

 

 

BkpnfgLCQAAsz5s.png

Bksu0xlCcAAmFTI.jpg

BksvXlECYAAatJf.jpg

BksvQH2CAAE6DYs.jpg

BksuuR7CMAA80gj.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Последният път, когато изтичаха такива снимки се появиха 17 нови клипа.

Реклама за предполагаемото турне с Jay Z или нови клипове....Чакаме!

 

10247245_1523929014501198_5847308800158884011_n.png

1661135_1521377824756317_8854362757948883187_n.jpg

10169384_1521384744755625_4065658885622068717_n.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

BOOTS, the mystery man who co-produced 80% of Beyonce’s visual album ‘BEYONCE’, has just released the last track from his mixtape and it’s featuring the one & only Beyonce herself.

 

BOOTS - Dreams [feat. Beyoncé]

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето я и фотосесията

1010697_10152017081806491_4087344230083796898_n.jpg

10247411_2807471308337_4896847469424118614_n.jpg

d2h4gKv.jpg

 

И новият сингъл от албума.Аз лично имам други фаворити, но мисля, че е добро решение.(Не знам на кого пиша, но все пак..... :D ).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде да пуска ''Blue'' като сингъл, де... :@

Аз си чакам за "Ghost" и "Yonce" ама май няма да ме огрее.

 

Това ли ти е фаворита от албума?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз си чакам за "Ghost" и "Yonce" ама май няма да ме огрее.

 

Това ли ти е фаворита от албума?

Да..

Като чух песента и се влюбих в нея..

Музиката е толкова успокояваща а изпълнението леко сладникаво но в същия момент мощно.

Припева пък е един път.. Това ''Come on baby won't you hold on to me, hold on to me'' е един път.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да..

Като чух песента и се влюбих в нея..

Музиката е толкова успокояваща а изпълнението леко сладникаво но в същия момент мощно.

Припева пък е един път.. Това ''Come on baby won't you hold on to me, hold on to me'' е един път.

Много добра.Много ме радва, че точно тя и "Grown Women" слагат край на ДВД-то, защото са много истински.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добра.Много ме радва, че точно тя и "Grown Women" слагат край на ДВД-то, защото са много истински.

Ако трябва да бъда честен от първо слушане ме грабнаха точно три песни ''Drunk in love'', ''XO'' и ''Blue''.

Много се радвам за първите две.

Надявам се за третата да ме огрее.

 

Не знам защо но мисля че точно твоите фаворити няма да са официални сингли.

Мисля дори че следващия, ако не е ''Blue'', ще бъде ''Mine''.

 

 

 

пс "Grown Women'' също е брутална.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо но мисля че точно твоите фаворити няма да са официални сингли.

Мисля дори че следващия, ако не е ''Blue'', ще бъде ''Mine''.

пс "Grown Women'' също е брутална.

И аз така си мисля, въпреки, че "Yonce" е доста популярна заради клипчетата с танците в нета.

А "Haunted" ще е в саундтрака на "50 нюанса сиво" така, че предполагам и нея ще я видим скоро.А и тя е доста харесвана заради приликите със стила на Мадона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз така си мисля, въпреки, че "Yonce" е доста популярна заради клипчетата с танците в нета.

А "Haunted" ще е в саундтрака на "50 нюанса сиво" така, че предполагам и нея ще я видим скоро.А и тя е доста харесвана заради приликите със стила на Мадона.

''Haunted'' ми е много странна. Има части от песента дето доста ми харесват, други пък хич не ги одобрявам. ;х

Аз нарочно нямам големи очаквания за да не се разочаровам после.

Никога не съм очаквал че ''XO'' и ''Partition'' са сингли.

Просто накрая ще изненада всички и ще пусне ''No Аngel''.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...