Jump to content



Online: Соня Немска - Правена съм за ръцете ти


Препоръчани коментари

  • Отговори 66
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

По принцип харесвам Сончето, но въобще не ми харесва. Ако се абстрахирам от факта, че тая песен вече сме я слушали 1000 пъти (и музиката и текстът са сглобени от една камара други), изпълнението не ми харесва, няма заряд, а клипът все едно аз съм го правила - много аматьорско ми изглежда, пък и тя е адски скована...

Тия треторазрядните трябва да спрат да ходят при Оцко уж с надеждата да нацелят хит - та той на Емилия след Моята половина и пробутва преработени стари песни, какво остава за Хоанг, Пламена, Соня и прочие... :mf_surrender:

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ясно е просто, че прилича на Когато ме разплачеш, което не е минус! На мен ми прилича и на Просто замълчи на Ивена, например.

 

Оцко е просто страхотен, слабо - няма! :mf_surrender:

 

Текстът също е готин, имам чувството, че текстописците, специално Мариета и Росен пишат страхотни текстове за песни на Оцко!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак си пиииил, пак си "мииил" .. :1000 (29):

 

Песента има просто ОТЛИЧНИ коментари и оценки в Сигнал, и са доста! А съм много учуден, дано стане хит! :1000 (30):

Оцко е най-гадният,изтъркан и пропаднал композитор в момента,за нищо не става!
Link to comment
Сподели в други сайтове

песента си е много яка, не съм я спрял....пък и спрете да хленчите че приличала на тази и онази - знаете как работят всички композитори и че са им много идентични продуктите

Link to comment
Сподели в други сайтове

най-добрите Оцкови песни са "ПО-страшно", "След раздялата" и "Докрай", т.е. песните в които се опитва да експериментира и да прави по-различни неща от обичайните за него. Сега след като може да се "подписва" със собственото си име явно му е отпуснал края и държи повече на количеството от колкото на качеството... верно всеки автор си има свой собствен стил, но това неговото си откровенно копиране

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много пъти сме я слушали песента, но донякъде я разбирам и Соня, че и Оцко. Каквото и да си приказваме тук, в дискотеката тези песни заедно с бруталните кючеци са най-вървежни. За да те въртят, което целят повечето, ти е нужно просто една такава изтъркана мелодия и малко текст и си готов. И Азис не се е спрял с еднаквите си простотии, но в момента по-голям хит от "Евала" няма, какво като е 10-тото продължение. Миналата седмица ми се случи да ходя на 2 рождени дни, ами сигурно я чух нея около 20 пъти. Просто много на зле отиват нещата, аз лично се ориентирах вече към съвсем друга музика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Соня не разбра ли, че в дискотеките няма да влезе?Пък ако ще не с Оцко, а с Кости да направи песен... :mf_surrender:

 

С тая песен нищо чудно и да влезе, гледанията във ви бокса са доста, има интерес към песента, което доста ме изненадва. Дано да успее, от колко години се опитва да изкара хит..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Соня не разбра ли, че в дискотеките няма да влезе?Пък ако ще не с Оцко, а с Кости да направи песен... :mf_surrender:

Е, ще видим :) Който се смее последен нали знаеш..Такива бози пускат в дискотеките, тази песен поне заслужава, а и хората я харесват :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, ще видим :) Който се смее последен нали знаеш..Такива бози пускат в дискотеките, тази песен поне заслужава, а и хората я харесват :whistling:
Ама няма какво да гледаме, бе злато!Тя и за "Първа на дансинга" обясняваше в Сигнал как била хит и я пускали, но аз така и не я чух някъде, освен по Планета.Бози се пускат, ама на големи имена, които диджеите като видят няма как да подминат.А само като прочетат Соня Немска и дилейт! ;) Изпята песен е, изтърва си шанса за кариера, а не е като Пайнера да не й даде шанс в началото.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама няма какво да гледаме, бе злато!Тя и за "Първа на дансинга" обясняваше в Сигнал как била хит и я пускали, но аз така и не я чух някъде, освен по Планета.Бози се пускат, ама на големи имена, които диджеите като видят няма как да подминат.А само като прочетат Соня Немска и дилейт! ;) Изпята песен е, изтърва си шанса за кариера, а не е като Пайнера да не й даде шанс в началото.

Ох, като ви чета коментарите половината тук сте завършени продуценти и мега разбирачи ще каже човек, че вие въртите музалния бизнес хаха Ти ня я слушай тя какво е казала кое ще е хит кое не, те хората го определят това...Кондьо и Джордан са най-големите имена нали, за това ги пусках хаха важна е песента, тя прави името...ЗЛАТО :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, като ви чета коментарите половината тук сте завършени продуценти и мега разбирачи ще каже човек, че вие въртите музалния бизнес хаха Ти ня я слушай тя какво е казала кое ще е хит кое не, те хората го определят това...Кондьо и Джордан са най-големите имена нали, за това ги пусках хаха важна е песента, тя прави името...ЗЛАТО :1000 (10):
Че сравнени със Соня Немска, Джордан и Кондьо са си истинска класика в жанра.Иначе, Сончита има шанс, ако направи дует и тя с Емануела, може и някой да я чуе и нея.Пак ви казвам, не се надявайте, това ще си остане само за вас и Планета.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Че сравнени със Соня Немска, Джордан и Кондьо са си истинска класика в жанра.Иначе, Сончита има шанс, ако направи дует и тя с Емануела, може и някой да я чуе и нея.Пак ви казвам, не се надявайте, това ще си остане само за вас и Планета.

Като гледам Емануела е цъфнала и вързала, както и Джордан... снима едно прасе 3 години вече :helpsmilie: , евала много креативни са тези големи звезди....ок, продуценте слушаме и изпълняваме хаха много време не бях влизал да чета по форумите и нивото и коментарите не са се променили, продуценти и критици номер едно :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като гледам Емануела е цъфнала и вързала, както и Джордан... снима едно прасе 3 години вече :helpsmilie: , евала много креативни са тези големи звезди....ок, продуценте слушаме и изпълняваме хаха много време не бях влизал да чета по форумите и нивото и коментарите не са се променили, продуценти и критици номер едно :mf_surrender:
Не виждам причина да го приемаш толкова лично!

Емануела е голяма звезда към настоящия момент, а и няма песен, която да не е тръгнала и гръмнала в заведенията. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не виждам причина да го приемаш толкова лично!

Емануела е голяма звезда към настоящия момент, а и няма песен, която да не е тръгнала и гръмнала в заведенията. :)

Не бих казал, че е голяма звезда, напротив, но не ми се спори. Иначе и аз не виждам причина ти да злобееш , няма да те цитирам, кажи си мнението няма лошо ама вече да казваш кой да се надява и кой е излишно още повече, че никой не се влиае от постовете ти. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, аз Таралежът не съм я чувала другаде, освен у нас :D Иначе съм съгласна, че Емануела сред големите имена в чалгата ;)

 

По темата: Tази песен няма заряд, някак си не ме кара да си избухна, както някои други песни на Оцко, като например Загасете светлините :P

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...