Jump to content



Online: Соня Немска - Правена съм за ръцете ти


Препоръчани коментари

  • Отговори 66
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Яка е, най-добрата песен на Соня от години! В куплетите ми прилича на "Когато ме разплачеш", но припевът е хубав също! Готина е доста, определено!

Сега чакам на Крумчока парчето!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като скъп подарък си, много сладък си, но жесток и студен.. ми се струва!

Колко ли жени си разплакал ти, точно както и мен?

 

Когато ме разплачеш 2 1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

 

ПП. Mr. Greshen Нали на "Загасете светлините" ти приличаше? 1000%20(29).gif Да не видиш нещо :gun_bandana: 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като скъп подарък си, много сладък си, но жесток и студен.. ми се струва!

Колко ли жени си разплакал ти, точно както и мен?

 

Когато ме разплачеш 2 1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

 

1:1 е в куплетите..


Link to comment
Сподели в други сайтове

Като скъп подарък си, много сладък си, но жесток и студен.. ми се струва!

Колко ли жени си разплакал ти, точно както и мен?

 

Когато ме разплачеш 2 1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

 

ПП. Mr. Greshen Нали на "Загасете светлините" ти приличаше? 1000%20(29).gif Да не видиш нещо :gun_bandana: 1000%20(29).gif

Абе, чудех се на коя ми прилича, на "Когато ме разплачеш" било, ех ти пъкк .. ;д
Link to comment
Сподели в други сайтове

1:1 е в куплетите..

Да, много са зле! Айде Оцко гледа да си земе парите, ама Немската овчарка глуха ли е? Сама се прецаква с копие на парче и то на още по-треторазрядна и от нея, каквато е Пламенчето :gun_bandana: :gun_bandana:

Много зле.

Идеята в клипа малко е крадена от Пинк, ама и крадена, и некрадена - Сонка е адски скована, като талпа е до тоя!

Оценка 3, защото просто я бяхме отписали,а все пак пуска нещо. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми. Когато ме разплачеш също ми е любима. Абе, тоя Оцко е уникален, много ме зарибяват песните му. Клипа е добър, не е кой знае какво, но е приятен. На Сонче много не й се получават танците, но нека се опита момичето 1000%20(29).gif1000%20(19).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като за Соня Немска е много яка :))

Оцко просто прави яки песни.

пс Еми всички знаем че Соня,Пламена и тн не могат да си позволят за нещо скъпо и си поръчват копия.

 

Е, котараче как точно разбра, че уж поръчаната копирана песен е по-ефтина, че да могат да си я позволят ахахаха!?!! Оцко е с един от най-високе хонорари от всички познати в поп фолка композитори ..а тази песен е създадена още преди "оригинала", просто човека си има стил това не се казва копие, както песните на Кости се разпознават.... :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми. Когато ме разплачеш също ми е любима. Абе, тоя Оцко е уникален, много ме зарибяват песните му. Клипа е добър, не е кой знае какво, но е приятен. На Сонче много не й се получават танците, но нека се опита момичето 1000%20(29).gif1000%20(19).gif

Според мен точно това, че не е перфектна в танците прави клипа сладък. Все едно във видеото той я учи да танцува.

 

Много ми харесва песента, дано Соня се поиздигне с нея. Вярно, че прилича на "Когато ме разплачеш" + "Крайна мярка", но все пак ми харесва. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

25% "Загасете светлините", 25% "От моята уста", 25% "Моята половина" и 25% "Кукла"

 

Мисля, че ми е време да преустановя слушането на този жанр.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хубав клип и Соня доста добре се включва в танците, адмирации.

Песента е точното попадение. Разбира се в куплетите 1:1 с "Когато ме разплачеш", но в припева е някак си по-избухваща, като "Кукла". Има и от двете песни, това е стилът на автора все пак, а тези гласове които са вкарали в песента ми напомнят на "Как съм в любовта" от първия и албум, може би му е казала, че иска нещо подобно.

И въпреки това е супер, Соня се завръща с хит. Ако е по-постоянна и пусне песен за лятото ще и провърви. :)

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мега злето!

Оцко и е пробутал копие на старите си песни, а тая тъпата нали е 'оцково парче' веднага граби. :mf_surrender: Видеото и то копие.

Иначе тая е много скована и дървена бе, още един минус в този 'проект'. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...