Jump to content



Jennifer Lopez - Общи приказки


Препоръчани коментари

  • Отговори 216
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

То не е ли време вече албума на leak-не е нета :)

Ми то останаха 5 дни до официалното излизане. Ама нищо чудно да изтече през това време.

 

Още един teaser на ново видео:

 

 

Явно е снимала клипове на всички нови песни. Абе тия вокали към края на Риана ли са?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей, това според мен ще стане хит: :1000 (30):

 

Колкото я харесвам, с гъз не се става хит. Хубава в клипа,а извън визията- какво- нищо. Видяхме и я на Световното- не става. Песен за Световното-провал,албум-също.

 

 

Напред към следващия албум-октомври-ноември. Там съм с по-големи очаквания. :P

Джей Ло я отписвам за тая година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още един teaser на ново видео:

 

 

Явно е снимала клипове на всички нови песни. Абе тия вокали към края на Риана ли са?

 

Доста ме впечатли тази песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Тоя албум е пълен провал-един хит няма.

Повтори го още толкова... разбрахме, че не ти харесва, не е нужно през седмица да го припомняш. :mf_surrender:

 

Снощи от VMA :Vishenka_05:

10570420_809085579113089_8717306531178469457_n.jpg

10647177_809085525779761_5024293174702293534_n.jpg

10603529_809085655779748_2095990728392078878_n.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Отвратително. Не мислех, че Джей Ло ще падне толкова ниско, ама ето, че и тя го стори. Повръща ми се вече от тая сексуализирана музика, как не ги е срам, до къде стигнаха... както и от кюлчотещи се коври във всеки клип. Ебахти гнусното, беее. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кралицата ми тя. :Vishenka_05:

Снощи от Fashion Rocks 2014

 

Красива и дотам. Албумът й е пълен провал, няма и един хит, разчита само на гъза си. И как може да направи песен с Пиги. Толкова ли го закъса.

Харесвам я, ама в момента е много зле- да привлича внимание с глас,а не с гъза си както в предстояшщия си клип.

Много ниско падна, много. Само на думи беше,че албумът й щял да бъде хубав- пълен провал!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Красива и дотам. Албумът й е пълен провал, няма и един хит, разчита само на гъза си. И как може да направи песен с Пиги. Толкова ли го закъса.

Харесвам я, ама в момента е много зле- да привлича внимание с глас,а не с гъза си както в предстояшщия си клип.

Много ниско падна, много. Само на думи беше,че албумът й щял да бъде хубав- пълен провал!

Тря да ти преброя колко пъти си казала, че албума е провал. :1000 (29):

Да, не е силен албума, да "Booty" е с ултра тъп текст, но самата музика зарибява. Със сигурност след клипа ще придобие още по-голяма популярност.

А специално на тоя концерт си е пяла на живо за което съм изненадана. Доста по-малко вокали има и се чува повече гласът й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тря да ти преброя колко пъти си казала, че албума е провал. :1000 (29):

Да, не е силен албума, да "Booty" е с ултра тъп текст, но самата музика зарибява. Със сигурност след клипа ще придобие още по-голяма популярност.

А специално на тоя концерт си е пяла на живо за което съм изненадана. Доста по-малко вокали има и се чува повече гласът й.

 

Да беше видяла каква снимка си беше качила тя във фейс страницата си от това събитие, ужас- гъза й отвън.

Вместо да има класа, тя пада толкова долу.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...