Jump to content



Jennifer Lopez - Общи приказки


Препоръчани коментари

Забелязала съм, че из форума има хора, които й симпатизират, а и не мисля, че мястото за дискусии на проектите й беше в темата за Рики.
Както знаете на 18 ноември в Арена Армеен, Дженифър ще изнесе първия си концерт в България, който е част от световното й турне "Dance Again".
А ето и първото интервю, което даде за българска медия и по-конкретно за Карбовски:




Поздрав за българските фенове:




Надявам се да се получат едни интересни дискусии тук. И като за начало искам да попитам дали някой от тук ще посети концерта?


*Темата я правя с разрешението на fearless`.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 216
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Аз се колебаех, но вече твърдо реших да отида, в края на седмицата отивам за билети, надявам се да има от тези, които искам.Сигурен съм, че J Lo ще направи лудница на 18-ти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се колебаех, но вече твърдо реших да отида, в края на седмицата отивам за билети, надявам се да има от тези, които искам.Сигурен съм, че J Lo ще направи лудница на 18-ти.

Ако говориш, за тези от fan pit-a, до колкото разбрах има още.

Относно шоуто понеже, когато започна самото турне следях доста клипчета от различни концерт и шоуто беше по един начин, а сега има някой промени, което е хубаво. Щом прави различна програма за повечето концерти се надявам и тук да ни изненада с нещо. :girl_witch:

Нямам търпение да чуя това на живо:

 

 

Жестоко е! :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако говориш, за тези от fan pit-a, до колкото разбрах има още.

Относно шоуто понеже, когато започна самото турне следях доста клипчета от различни концерт и шоуто беше по един начин, а сега има някой промени, което е хубаво. Щом прави различна програма за повечето концерти се надявам и тук да ни изненада с нещо.

 

Да,тях имах предвид...аз пък си чакам Waiting For Tonight" ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде готово! Hold on, Jenn! :1000 (6):

Еее, браво! 100% ще си заслужава парите, ако съдя по това, което съм гледала из youtube. :girl_witch:

 

Хохо, значи са отменили концерта в Румъния, което значи, че ще има наплив на хора и от там. Четох, че гръцкия й фен клуб се е организирал и ще идват и от Израел също. Дано се напълни залата, колкото повече толкова по-добре.

 

Пуснали са и първия трейлър-а към новия филм, в който участва - "Parker":

 

 

Премиерата за България е предвидена за 01.02.2013 г.

ПОСТЕР

Link to comment
Сподели в други сайтове



Родни звезди ще подгряват феновете на Дженифър Лопес (Jennifer Lopez).
Както MySound.bg огласи своевременно, първото шоу на мегазвездата у нас е в столичната "Арена Армеец" на 18 ноември.
Така, за радост на българските меломани, преди шеметния спектакъл на латино дивата ще се изяват сексапилното миньонче Лора Караджова и нашумелият напоследък Бобо. Те обещават да нажежат до червено атмосферата в залата броени минути преди появата на J. Lo (Джей Ло). "Оставам тук", "Спуснати завеси" и "Виновен" са само част от песните, включени в репертоара на родните артисти, оповестиха организаторите Symphonics Entertainment Group, информирайки, че редом до българските изпълнители ще застане и друга световноизвестна звезда, снимала клип съвместно с Бобо у нас наскоро.
Участието в редицата на подгряващите изпълнители ще е своеобразната промоция на общото парче, чиято музика е изцяло дело на Symphonics! Така феновете, дошли за да чуят златните хитове на поп иконата, ще могат да се насладят на дебюта и на новата песен на Бобо със световноизвестния му колега, която дава всички заявки да се превърне в хит № 1 за зимния сезон, убедени са организаторите.
Междувременно, примата даде ексклузивно интервю за радио Energy, което ще бъде излъчено между 16.00 ио 19.00 часа на 29 октомври, понеделник. Певицата споделя с какво ще изненада феновете си в България и колко дълго е чакала този концерт.

---------
Очертават се доста изненади. :girl_witch:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Цялото интервю за Карбовски:


+ още 2 интервюта за български медии:
Джей Ло: Шоуто ми ще е мощно и цветно. Взрив! @dnes.bgДженифър Лопес: Не знаех, че старите ми песни са толкова популярни в България! @ в. "Стандарт"Останаха вече 16 дена и нямам търпение! Гледам в Eventim, че билетите са разпродадени, останало е някое и друго място пред сцената. :girl_witch:
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Огън е тая жена...танци, ефекти, декори, хитове, осветление, шоу в истинския смисъл на думата! После ще кача някои снимки, страшна беше Джен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

JLo

Unbelievable night, Beautiful people SOFIA, BULGARIA Thank you soooo much for all your #Love #DanceAgainWorldTour2012

 

Тая жена е уникална!!! ЕВАЛА за вдигането на българското знаме и поклона с него; ЕВАЛА за слизането при публиката и за контакта с нея през целия концерт; ЕВАЛА за живото пеене; ЕВАЛА за цялото шоу, което направи! Залата беше пълна, публиката беше уникална, всичко живо беше на крака, цялата зала "ревеше" и определено остана суууууууууупер впечатлена от нас. Радвам се, че успях да присъствам на този концерт, който вдигна адреналина ми до макс. :)

 

Ето клипчето с вдигането на знамето ни:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От мои приятели разбрах, че е било зверското шоу. Всичко изглежда уникално! Кой й е официалният фейсбук?

 

http://www.facebook.com/jenniferlopez?fref...110487468971854

това трябва да е

Link to comment
Сподели в други сайтове

ТУК има доста клипчета, ако някой иска да гледа. :1000 (19):

А, тук се вижда част от публиката. Имайте предвид, че и балконите не се виждат, а те също бяха пълни от-до.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...