Jump to content



"Grey's Anatomy" / "Анатомията на Грей"


Препоръчани коментари

greys_anatomy_ver13-f.jpg

 

„Анатомията на Грей“ (на английски: Grey's Anatomy) е американски сериал, носител на наградите Еми и Златен глобус. За първи път се излъчва по телевизия ABC на 27 март 2005. Главен персонаж в сериала е Д-р Мередит Грей, отначало стажант по хирургия в болницата Сиатъл Грейс в Сиатъл.

 

Заглавието на сериала е препратка към името на един от най-известните английски учебници по медицина, чийто автор носи името на главната героиня - Грей.

 

Основният персонаж е стажантката по хирургия Мередит Грей (Елен Помпео). Тя се опитва да се пребори с несправедливостта на живота с помощтта на своята най-добра приятелка Кристина Янг, както и другите стажанти Джордж О'Мали, Изабел (Изи) Стивънс и Алекс Карев. Техен наставник е наричаната „нацистът“ - Миранда Бейли. В основата на сериала стои любовната история между Мередит и един от лекарите в болницата Сиатъл Грейс - Дерек Шепърд. В превод Грей означава "сив", което се покрива с основната идея на филма - че в живота няма "черно" и "бяло", а само сиво, защото всяка постъпка може да се разглежда от две страни.

 

Срамота е да си нямаме тема за този сериал, който сигурен съм много от вас следят. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...
  • Отговори 79
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не знам някой гледа ли вече 1 епизод на новия 9 сезон, но мен направо ме разби емоционално. Знаех си, че началото ще е силно, но този сериал е велик. Няма да издавам какво се случи, обаче, който не го е гледал още да си приготви носните кърпички. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам някой гледа ли вече 1 епизод на новия 9 сезон, но мен направо ме разби емоционално. Знаех си, че началото ще е силно, но този сериал е велик. Няма да издавам какво се случи, обаче, който не го е гледал още да си приготви носните кърпички. :helpsmilie:

 

Тегля :girl_witch:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Започнах да го гледам наскоро. В момента съм на 5-ти сезон надявам се до месец да успея да стигна до новите серии. За момента спрях всички други сериали които следя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Четох из интернет,че финала на 9 ти сезон щял да бъде покъртителен,някой май ще умре :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Четох из интернет,че финала на 9 ти сезон щял да бъде покъртителен,някой май ще умре :(

Какво чудо, то не остана кой вече... Мен този сериал ми разби психиката. Той е единствения, който ми въздейства все едно всичко е реално. Но го обожавам, след "Съпругите" ми е на второ място.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво чудо, то не остана кой вече... Мен този сериал ми разби психиката. Той е единствения, който ми въздейства все едно всичко е реално. Но го обожавам, след "Съпругите" ми е на второ място.

 

И аз го обожавам,най-вече защото е на медицинска тематика

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Eeee, Шонда пак се прояви. Браво сестрице, освен в десети сезон да пуснеш някоя бомба в болницата, та дано затриеш целия каст, който е в сериала от 1 сезон.

Иначе финалът беше страхотен с изключение на последната сцена. Дерек и Мередит най-накрая си имат свое детенце, за което работеха близо 200 епизода. Катастрофата с автобуса беше брутална, направо настръхнах. Невероятна игра от страна на всички за пореден път. Ииииииии моята Бейли разбира се бе звездата на вечерта, захвърли страха си и по нейния си начин хвана скалпела отново в ръце. Горката закачалка... 1000%20(29).gif

 

И все пак Шонда е нещастница! :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не го следя редовно, но ми се ще да питам има ли някой, който е оцелял повече от 1-2 сезона?! :1000 (29): Голямо умиране, голямо нещо..

1000%20(29).gif

Ами в този сезон ликвидираха двама, които бяха още от началото на сериала. Иначе всяка година по някой централен персонаж бива обречен, но аз се дразня, защото накрая ще останат Мередит, Дерек, Кристина, Алекс и Бейли, останалите все са появили на по-късен етап. Зашумя се, че Катрин Хейгъл може да се завърне, но не искам да се надявам напразно. Според мен 10 сезон трябва да е последен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече девет сезона сериалът продължава да е супер интересен и зарибяващ. Финалът на сезона за пореден път беше много напрегнат, но въпреки това любими са ми финалите на 5 и 6 сезон.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Това ли беше финалът, как Мередит роди и Ричард умря ?

Нещо знае ли се за 10 сезон ?

 

Да, това беше финалът. Подновен е за десети сезон и се очаква есента.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

А с Изи какво стана, бе? Затри се това момиче като старите пари.

 

Изито напусна, след като Алекс я отсвири. Но не заради Шонда този път, а заради желанието на Катрин Хейгъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1000%20(29).gif

Зашумя се, че Катрин Хейгъл може да се завърне, но не искам да се надявам напразно. Според мен 10 сезон трябва да е последен.

Дано наистина се завърне поне за 1 епизод за да разберем какво се е случило с Изи след като напусна Сиатъл. Но аз лично не вярвам Шонда да я върне тъй, защото май е имало голям скандал между тях преди Катрин да напусне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм в средата на 7 сезон. Не очаквах изобщо, че ще ми хареса този сериал и изобщо не усетих кога съм изгледал 6 сезона.

Много е добър, човек може да си вади доста изводи...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Кристина Янк напуска сериала. Няма никаква друга информация относно това дали героинията и ще умре, замине или нещо друго което пръкне в главата на Шонда. Междувременно слуховете за евентуално завръщане на Катрин Хигъл изглеждат все по-реалистични.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кристина Янк напуска сериала. Няма никаква друга информация относно това дали героинията и ще умре, замине или нещо друго което пръкне в главата на Шонда. Междувременно слуховете за евентуално завръщане на Катрин Хигъл изглеждат все по-реалистични.

 

Време й беше на Янк .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди харесвах самата героиня (Кристина), но в последните два сезона просто не я понасям. Адски антипатична ми стана и се радвам, че се оттегля. Лошо е, че и на много други актьори им изтичат договорите и не е ясно още кой ще остане в сериала и кой не.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече е официално, 10 ще бъде последния сезон за "Анатомията на Грей".

 

Не знам как ще се разделя със сериала, но се радвам, че приключва. Договорите на всички изтичат, Шонда е взела правилното решение. Очаквам един вълнуващ сезон, в който по някакъв начин да върнат всички напуснали в даден момент. Не се притеснявам вече от фаталните епизоди, ясно ми е, че тя разчиташе на тях заради рейтинг, който всъщност успя да запази.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изгледах 9-ти и хич не се радвам, че свършва с 10-ти сезон. Даже не помня как бързо изгледах всичките серии, много ми харесва този сериал. :dontgetit:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...