Jump to content



"Grey's Anatomy" / "Анатомията на Грей"


Препоръчани коментари

Решение на Патрик Демпси е да напусне, но решение на Шундата е да убие героя му. Наистина прекали!

 

Хората се бъзикат, че накрая Игра на тронове и Анатомията трябва да си обединят кастовете, който е останал жив и да си направят нов сериал.1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 79
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Беше тегав епизод, но в същото време недоправен. Сякаш имат някаква вражда и продуцентите са решили да му го върнат.

Не може всичко това да става в 1 епизод и то по този нелеп начин, а накрая жена му да казва "It's okay, go!" :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше тегав епизод, но в същото време недоправен. Сякаш имат някаква вражда и продуцентите са решили да му го върнат.

Не може всичко това да става в 1 епизод и то по този нелеп начин, а накрая жена му да казва "It's okay, go!" :mf_surrender:

 

То драмата започва сега. Тоя епизод, който излиза утре ще е двучасов, както след смъртта на Джордж, и като цяло по-вълнуващите епизоди. От всички убити персонажи, най ме е яд за Изи, тя не че умря, де, ама я махнаха.. беше страхотна. Дерек не ми беше чак толкова любим, но откъм любовта му с Мередит, всичко става доста тъжно. Та, сега в тоя епизод се очаква да се излее цялата драма.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То драмата започва сега. Тоя епизод, който излиза утре ще е двучасов, както след смъртта на Джордж, и като цяло по-вълнуващите епизоди. От всички убити персонажи, най ме е яд за Изи, тя не че умря, де, ама я махнаха.. беше страхотна. Дерек не ми беше чак толкова любим, но откъм любовта му с Мередит, всичко става доста тъжно. Та, сега в тоя епизод се очаква да се излее цялата драма.

Тя не се била появила на снимките на последния си епизод, затова не умря :D

Иначе О пък почнала да казва, че с удоволствие би се върнала в сериала, ако сметнат, че е нужна. Иди ги разбери,

Link to comment
Сподели в други сайтове

За какво да се връща, то тя в тази болница вече никой не познава... Шонда ги изби всички... Иначе двучасовият епизод днес ще е драматичен, още от сега си знам, че ще ме боли главата след него, ама няма как, ще се гледа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя не се била появила на снимките на последния си епизод, затова не умря :D

 

:roll1: :roll1: :roll1:

Чакам субтитрите сега за епизода, явно чак довечера ще са готови на 100%

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Безкрайно скучен епизод.. след толкова дълга поредица от интересни и силни епизоди, тоя дойде като огромно падение, ужас. :mf_surrender:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледахте ли? Направо си го изритаха Дерек - за епизод и половина, даже не развиха и погребението като хората.

9 месеца и всичко е ОК, Мередит си бачка, детето там само се гледа както винаги и.... ще чакаме сеха в 12 сезон да й намерят нова любов.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледах и замисълът ми хареса, участието на майката на Мер много спомогна и сцените се вързаха перфектно. Но погребението беше претупано. Опитаха с дубльор и в гръб да ни преметнат, че Кристина е била там, споменаха и бившата му жена, но не беше достатъчно. Но на мен ми е ясно, че нямаше как да покажат погребението изцяло и с рев, раздялата, защото тези актцори трябваше да се върнат, а не е било възможно. Без тях и да бяха симали тези сцени щеше да е смехотворно.

 

Между другото се шири теория, че можело Мер да се е разболяла в крайна сметка от болестта на майка си, както и самите сценаристи намекваха и евентуално това да се е случило само в нейната глава. А в началото Дерк да се върне жив и здрав. Ама мечти... Като при Мариса в "The O.C.", тогава май за първи път ми раниха психиката брутално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...
Брутален нов епизод след паузата, направо разтърсващ. Може би по-добър не съм гледал.

 

Напълно съгласен. Както миналия сезон, така и този, всеки епизод носи някакъв дълбок смисъл. Но този направо надмина всичките ми очаквания!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последните два сезона са направо брутално добри. Новият епизод беше абсолютен шок, а актьорската игра на Елън Помпео заслужава Златен глобус. На няколко пъти настръхвах.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Явно са вкарали някакви грандиозни промени в новите епизоди, протичат по нов и нестандартен начин, доста инересесни в сравнение с миналите.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки епизод ми е брутален! Това е един от малкото сериали, които определно си струват!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 11 months later...

Някой от тук гледа ли го още, или съм само аз?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз днешният епизод още не съм го гледал. Най-вероятно утре ще го изгледам. Факт е че след почивката епизодите са една идея по-слаби.. преди бяха къде-къде. Всеки епизод разтърсваше!

 

Иначе има потвърдена информация за поне още един сезон.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...
Много тегави втори и трети епизод. Стана ми жал за Амилия. Дано да не изпадне от сериала или натам са тръгнали?

 

Това ще е лошо за сериала, тя е интересен персонаж.. надявам се операцията, която ѝ предстои да бъде успешна. След което да бъде по-уравновесена и да си оправи отношенията с Оуен.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някъде четох, че я разкарват от сериала. Дано да е било някакво фенско предположение, понеже мен си ме кефи. А и хубаво е да оставят поне единия Шепърд. Според мен просто така обясняват налудничавото и поведение през последните там 2 сезона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някъде четох, че я разкарват от сериала. Дано да е било някакво фенско предположение, понеже мен си ме кефи. А и хубаво е да оставят поне единия Шепърд. Според мен просто така обясняват налудничавото и поведение през последните там 2 сезона.

 

+1

 

И аз така мисля, тя е много забавна и свежа като персонаж и си я искам там!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

Зависи какъв тип сериали харесваш

Този от докторските е най-добрия. Има драматични случки и дълбоки послания, поднесени по интересен начин. Разбира се и слаби моменти е имал или нещо, което да не ти допадне.

 

Струва си, гледай го.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...