Jump to content



"Grey's Anatomy" / "Анатомията на Грей"


Препоръчани коментари

  • Отговори 79
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Аз не съм видял в никъде официално да са потвърдили, че 10-и сезон ще е последен.

Уж се появи такова инфо, но в момента не намирам статията. Поразрових се доста и засега всичко зависи от това дали останалите актьори в главни роли, които са от началото на сериала, ще подновят договорите си.

Но ще е прекалено, ако и Оу напусне. Всичко ще загуби смисъл. Едно е да убият Джордж, да махнат Изи или десетките други, които ги последваха. Но Кристина...

+ това наистина е време да завърши. Започнаха да се повтарят, на Шондица й свършиха катаклизмите, както се вижда са на път да свършат и персонажите й... (кучка) Нека както "Съпругите" да финишира в пика си, така е най-достойно!

 

btw новият сезон ще започне с продължението на бурята, интересно ми е ще има ли още жертви. В миналия сезон още в началото паднаха Лекси и Марк... :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз също мисля, че 10 сезона и над 200 епизода са напълно достатъчни. Наистина ще ми липсва сериалът, но по-добре да знам, че от всички епизоди няма нито един слаб, отколкото да почнат да го разводняват и да го гледам насила, само защото съм гледал толквоа време и искам да знам как ще завърши всичко.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...

Чак сега стигнах да изгледам финала на сезона (всъщност го отлагах по обясними причини) и направо ме размаза вътрешно. Чувствам се толкова зле и подтиснат, Кристина ще ми липсва ужасно много. Радвам се, че получи този блестящ край, но въпреки това... Благодаря на Шонда, че не позволи експлозията в някакъв си мол да е краят на най-блестящо изградения персонаж на този сериал, че и в топ 3 на всички, които някога съм гледал. От тук нататък нищо няма да е същото, но поне съм с утехата, че историята продължава, защото, ако по едно време исках да свърши, то вече със сигурност знам, че не искам! За който не го е гледал, съжалявам, че издавам, но не мога да се сдържа да не коментирам. И както бяха озаглавени последните 4 епизода от сезона - На добър час, Кристина, персонаж, измислица, но който ме научи на много, сякаш наистина е съществувал този човек и е бил и мой приятел. Поклон!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еее много кофти, и Дерек, и Кристина - явно за следващите сезони ще се фокусират повече върху Грей и сестра й.

Иначе сезонът си беше добър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еее много кофти, и Дерек, и Кристина - явно за следващите сезони ще се фокусират повече върху Грей и сестра й.

Иначе сезонът си беше добър.

Ама и Дерек ли напуска?

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми изглеждаше, че ще си хване пътя за Вашингтон(май там го викаха). Ама ще видим в новия сезон де. :1000 (29):

Не съм чувал нищо за напускане на Дерек, помислих, че съм изпуснал нещо. Шонда така го хвали, и него и като двойка с Меридит, че не вярвам да го остави да си тръгне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, Патрик Демпси също е с подновен договор както и всички останали от старите кучета, които останаха. Просто историята ще поеме в такава посока. Отдавна очаквах момент на сблъсък между Дерек и Мер, но се радвам, че тя схвана съвета на Кристина. Тези думи бяха описателни как Мередит мислеше за Дерек през целия сериал и сега е време това да се промени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...

11 сезон гледате ли сега?

Ето, че познах - Дерек го няма, фокусът е върху Грей и сестра й, която ми доста противна, не могат значи да ги избират без говорни дефекти. Всички фъфлят.

Иначе пак е силен сезонът, няма писване. Другите на Шонда ми идват една идея по-слаби.

Link to comment
Сподели в други сайтове

11 сезон гледате ли сега?

Ето, че познах - Дерек го няма, фокусът е върху Грей и сестра й, която ми доста противна, не могат значи да ги избират без говорни дефекти. Всички фъфлят.

Иначе пак е силен сезонът, няма писване. Другите на Шонда ми идват една идея по-слаби.

Аз пък в 11 сезон никакъв фокус не долавям до момента. Може би по към края на сезона ще го има акцента с Мередит и Дерек. Доста персонажи станаха и сериала обхваща много истории едновременно, което е страхотно.

 

Някой знае ли дали това ще е последният сезон както се говореше?

Link to comment
Сподели в други сайтове

11 сезона вече и всеки епизод е по-силен дори от предходния. Нямам думи!! Този сериал е истински шедьовър!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все пак се оказа, че Дерек е палувал във Вашингтон, макар и за малко. :1000 (29):

И епизодът свърши тъпо - "Мога да живея без теб, но не искам" - и така Грей си прекъсна серията от сполучливи операции.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все пак се оказа, че Дерек е палувал във Вашингтон, макар и за малко. :1000 (29):

И епизодът свърши тъпо - "Мога да живея без теб, но не искам" - и така Грей си прекъсна серията от сполучливи операции.

Тъпо решение от страна на Шонда, не ми хареса. Вярно е, че почти във всяка връзка идва този момент, в който се появява трети човек и я поставя на изпитание, но точно Мер и Дриими бяха идеалната двойка. Е, госпожата пак направи така, че да се говори само за нейния сериал главно около върпоса #Does he cheat, аз не вярвах до последно, но... Ами да видим какво ще се случи във финалните епизоди. Иначе 12 сезон е повече от сигурен, рейтингът грам не е мръднал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Ако Шонда посмее да направи това, което всички мислят в епизода днес, виждам че тя му е автор... Просто ще я закопая, ще спра да гледам и трите й сериала. Няма право!!! Няма аз да гледам сериал 11 години и някакви си да ме карат да ми е гадно като за реално съществуващ човек. Просто съм до тук със сериалите на abc, нека само се случи това, което цяла Америка предполага. Бахти, писна ми... :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И за да не говоря просто така, ето и промото:

 

 

Изписах 10 коментара, не че Шонда някога се е вслушвала във феновете, убийца, разбива ми нервите всяка пролет.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И за да не говоря просто така, ето и промото:

 

 

Изписах 10 коментара, не че Шонда някога се е вслушвала във феновете, убийца, разбива ми нервите всяка пролет.

Добре, че не бях чел или гледал нищо за днешния епизод, че щях да съм бесен.

 

Сега не мисля, че съм бесен. Тъжен съм. Предаването е най-добре да приключи с този сезон. Просто е супер тъжно, когато нещо, което си следил толкова дълго време (половин живот, ако тр да сме точни!!!) приключи. С Отчаяни съпруги беше същото. Там поне решиха да слязат, докато още бяха интересни, а не да изчезнат в забвение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

До тук бях аз, няма да се изказвам, но така рейтинг не се прави, нито се създава паметен момент. Шонда не трябваше да се мисли за толкова велика, да видим догодина кой ще й гледа сериала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен Шонда го е направила, защото Патрик Демпси е казал, че след този сезон напуска. Не мисля, че иначе би убила главния си персонаж.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен Шонда го е направила, защото Патрик Демпси е казал, че след този сезон напуска. Не мисля, че иначе би убила главния си персонаж.

Каквато и да е причината, нямаше никакво право. Предпочитам да беше изневерил на Мер, да се бяха развели, да беше си тръгнал като Кристина... Или просто шоуто да свърши. Продуцентът трябва да е наясно, че ако голяма част от главния каст (да не говорим за главната двойка, на която се крепи сериала) иска да напуска и го прави, то значи е време проектът да бъде прекратен, защото иначе се губи целия смисъл. Разбирам, че рейтингът е все така висок и докато 90% процента от драма сериалите се разпадат още след 3 сезон, този оцеля до 11 и продължава да е в топа... Но това не е оправдание, писна ми рейтингът да решава на последна инстанция. Пък и Шонда си има още 2 сериала, нямаше да остане без хляб. Сега толкова много хора ще се отдръпнат, сигурен съм че 12 сезон ще е последен, защото всичко ще се сгромоляса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквато и да е причината, нямаше никакво право. Предпочитам да беше изневерил на Мер, да се бяха развели, да беше си тръгнал като Кристина... Или просто шоуто да свърши. Продуцентът трябва да е наясно, че ако голяма част от главния каст (да не говорим за главната двойка, на която се крепи сериала) иска да напуска и го прави, то значи е време проектът да бъде прекратен, защото иначе се губи целия смисъл. Разбирам, че рейтингът е все така висок и докато 90% процента от драма сериалите се разпадат още след 3 сезон, този оцеля до 11 и продължава да е в топа... Но това не е оправдание, писна ми рейтингът да решава на последна инстанция. Пък и Шонда си има още 2 сериала, нямаше да остане без хляб. Сега толкова много хора ще се отдръпнат, сигурен съм че 12 сезон ще е последен, защото всичко ще се сгромоляса.

Разочарован съм и аз от това решение на сценаристите и съм съгласен, че следващият сезон трябва да е последен, но всичко зависи от рейтинга. Ако продължава да събира po 8-9 милиона зрители, едва ли ще го приключат. Според мен занапред ще се фокусират повече върху стажантите и сестрата на Мередит ще се превърне в основен персонаж, а тези, с които започна сериалът ще останат на заден план.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

До последно не вярвах, че Дерек ще умре, но съм абсолютно убеден, че това не е решение на Шонда. Най-вероятно Патрик е решил да напусне по собствено желание. Относно сериала като цяло, не си мислете, че ще из тъпее, има толкова много персонажи, около които да заплетат супер интересни истории, но все пак Дерек ще липсва.

 

Наистина мисля, че ако беше останал във Вашингтон щеше да е много по-добре. Нямаше да се усети така липсата му както сега след като е мъртъв.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...