Jump to content

Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Ех... само на 68 години вчера починал Маринко Роквич, рак на панкреаса. Да почива в мир. В инстаграм качваше клипове как спортува, но няма прошка с рака...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Kriminal каза:

СЗТО е от 2002-ра

Не смяташ ли, че Мама Мафиот има също и ключови песни за същия период?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Andrew Cunanan. каза:

Не смяташ ли, че Мама Мафиот има също и ключови песни за същия период?

Разбира се, че да, любимата ми нейна 39,2 е от 2002-ра

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Все още преоткривам Драгана. Страхотна песен, страхотна мелодия, изпълнението за отличен. Този бридж ми влезе в главата.

Da smo se samo

jos malo ljubili

jedno bi drugo

od bola ubili
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля, някой да каже коя е песента, която звучи в началото до към втората минута. Има някакви фолклорни мотиви, в текста чувам само " znam za sve...... sunce...." и нищо не намерих в нета. На 0:58 се чува добре.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , pacho каза:

Моля, някой да каже коя е песента, която звучи в началото до към втората минута. Има някакви фолклорни мотиви, в текста чувам само " znam za sve...... sunce...." и нищо не намерих в нета. На 0:58 се чува добре.

 

На Кија Коцкар - Аморова стрела! хитов хит

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Гледах я аз, ама водещата ми е малко.... актриса. Тя Снежана винаги е бягала от такива теми, даже имаше скандал с някоя от медиите там, че ѝ бяха задали личен въпрос преди години. Болна тема ѝ е, ама не говори.

В крайна сметка, ето Тони Дачева си осинови и даде щастие, дом и възпитание на едно дете. Всеки може да го направи.

 

Цеца май е пръснала доста пари за новогодишна програма, ама си е дърво, а дъщеря ѝ е още по-голямо....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , pacho каза:

Цеца май е пръснала доста пари за новогодишна програма, ама си е дърво, а дъщеря ѝ е още по-голямо....

 

На мен ми е странно, че Анастасия не иска участия/концерти. Какво като има пари? Нека ходи поне за кеф. Ама явно е с голямо самочувствие.

Ако не се лъжа и Прийович е заможна, ама не се спира 🤷‍♀️

Link to comment
Сподели в други сайтове

Националната им телевизия много добра програма направили, без бутафории, всички на живо, сцени на няколко локации. Изглежда сякаш предават на живо. Само да си оправят обложката, че този стопкадър не е от тая програма.

Драгана я снимали на Кале мегдан.

Всъщност от нея е, ам,а Цеца нали е окупирала тубата и не дава никой да й качва песните... сакън.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Драгана беше в Смедерево, на Калемегдан бяха Сека и Хюрикейн. 

В някои градове изпълненията са лайф записи, вижда се, че микрофоните са бутафорни. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...