Jump to content

Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

преди 12 часа , bleron каза:

Ок краят на лятото е сега. Къде е този албум на Карлеуша??

Мениджърът на Карлеуша (Зоран) е казал, че ще изчакат с пускането на албума заради затварянето/ковид - не искали просто ей така да го пуснат в интернет.

А тя нали си оправда отсъстивето в "Звезде Гранда" с това, че искала да се концентрира над албума..та да видим какви са ги сътворили. След такава голяма пауза искам гърмеж! 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста съм я слушал Бекута и страшно много я харесвах визуално, когато ставаше, има уникална усмивка, ама откъм известност у нас е нищо - мисля че Зорица Брунслик, Снежана Бабич, дори Нада Т. са много по-известни от нея.

Тази ми е любима. Имаше я в пиратските видеокасети у нас.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бекута се води един от най-добрите гласове в Сръбско заедно със Снежана Джуришич. За мен има и по-добри, ама тях са ги нарочили. Не са толкова известни и адаптивни, но като гласове са мега признати даже и от политици от едно време. Бекута поне правеше доскоро през година концерт в Сава центар.

@pacho, поздрав с твоята приятелка. Баси краката вади тая жена, какво е това тяло, и все още е страшна рибетина. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Мария така се държи все едно е най-голямата певица в сръбската музика, голям капацитет... няма що.

За мен пя много по-добре от някои сърби дори.

Иначе беше гаф това че изброи Цеца, Мария като популярни, но не и другите - отварят стената, виждаш, че Вики Милкивич ти е дала ДА и не я споменаваш като известна в БГ, дори да беше излъгал нямаше да е фрапантно, то от възпитание се казва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария разбира от музика, това си е факт. Колкото и да е кофти като човек. 

А Яни се поизложи, къдреше като тракийска певица. И сръбския му като на Рени - 3 думи и половина. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно в този стил - Шабан и сие мисля, че Вики Милкович е много по-профилирана, има и образование, огромен репертоар с такива песни. Гледал съм и репортажите с подготовката на нейния отбор. Мъжът ѝ също е музикант.

Неслучайно, когато следваше припевът и Мария каза :"Слушай, сега идва адът" и след като Яни всъщност го изпя добре, тя млъкна като г_з!

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 9.10.2021 г. от 21:53, DrAkO каза:

Мария разбира от музика, това си е факт. Колкото и да е кофти като човек. 

А Яни се поизложи, къдреше като тракийска певица. И сръбския му като на Рени - 3 думи и половина. 

ама баш.

тва мн яко

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Абсолютна тетка. 10 човека екип води и нито един не носи огледало. Това да имаш пари не гарантира вкус очевидно. И естествено й замазали децата, пък на другите и децата няма проблем да ги снимат по 100 пъти, при все че нямат право.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Със сакото е бомба. Преди имаше големи издънки визуално, последните 2 години е супер. Просто има корем. Иначе в лицето е много напомпана, дано е временно.

Важно е, че е мила, добре разположена и естествена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...