Jump to content

Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Нещо на моменти не ги разбирам, май са се обиждали в съда и Карла пита така ли ще протече делото и защо го допускат? А накрая какво "броят"?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pacho каза:

Нещо на моменти не ги разбирам, май са се обиждали в съда и Карла пита така ли ще протече делото и защо го допускат? А накрая какво "броят"?

И аз на места не схващам, малко е лош записът, а и те са шумни... но намерих някакво резюме:

NOVA.RS

Jelena Karleuša objavila je na društvenoj mreži Iks snimak suđenja sa Cecom Ražnatović.

Остава да влезе Драгана насред тоя скандал и да каже Опаааа добро вечеее, дали се ми познайемо или се не познайемооо?!

Цеца: Па не знам, ти одлучи! Убичу ову Карлу! Безобразлук! Она има амнезиу. Срам йой било!

JK: Ti si obicna kriminalka!

Милица: Сеньориииииииииииитаааа! :D

Това си го добавих от мен. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.KURIR.RS

Jelena Karleuša objavila je na društvenoj mreži "Iks" snimak suđenja sa Svetlanom Cecom Ražnatović.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Драгана разпродала Арената и прави втори концерт на 30-ти декември. Браво. Без реклама кой знае каква.

Сладури. Струват ми се добродушни:

Йеца и Цеца ще се съдят и дърлят, докато се живи. Не е и Карли да не е имала общо с криминалци. Цеца, разбира се, няма кой да я мине в лошотиите, които е правила. Но цялото това нещо омръзна вече. Могат преспокойно да си простят и да закопаят ратните секири, но са прекалено горди за това. Остаряват и почват да се излагат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, adorable каза:

И аз на места не схващам, малко е лош записът, а и те са шумни... но намерих някакво резюме:

NOVA.RS

Jelena Karleuša objavila je na društvenoj mreži Iks snimak suđenja sa Cecom Ražnatović.

Остава да влезе Драгана насред тоя скандал и да каже Опаааа добро вечеее, дали се ми познайемо или се не познайемооо?!

Цеца: Па не знам, ти одлучи! Убичу ову Карлу! Безобразлук! Она има амнезиу. Срам йой било!

JK: Ti si obicna kriminalka!

Милица: Сеньориииииииииииитаааа! :D

Това си го добавих от мен. :D

Milica: Посветих тази песму на Цецу!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , adorable каза:

Много е напреднала вокално. Много добре звучи. Жалко, че у нас няма такива предавания и концепции.

 

Милица има доста подадения като композиции като цяло, НО според мен амбициата й е малко натрисаща за консуамтора на музиката й. Разбирам я, че е такъв човек и че е борбена, но това в повечето случай дрази, все едно сама създава хайпа около себе си, а не масата, която слуша продукцията й. От гледна точка на вокал, нека не се лъжем, няма някакви впечатляващи трилери или вокална специфика. Тя пее добре и вярно и смятам, че за тези си сподобноси постигна доста от към продуктът Милица Павлович. Трудно ще напълни Штарк Арена и това е показателно за това, което говоря. Отделни приятелството й с Йелена в момента ще я дръпне назад със сигурност и вероятно следващият й албум ще е с по-слаби параметри от "LAV", който според мен също флопна (за жалост). 

Дано намери посока, защото последните й два албума са различни и имат хубави песни, но кариерата й е с отрицателен наклон. 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е - изглежда, все едно прави всичко за почести и слава, и задължително ги иска на момента. Не личи да обича музиката, да работи за феновете си и да обича компанията на хора от музикалните среди.

Ето това й изпълнение е вайръл в момента, но жената на записа няма нищо общо с това, което е  сега.

https://youtu.be/CV7gjYLUf0M?si=QEYUqIN1pAuJWnmS

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много смешно танцува в това видео горе, още когато го гледах ми беше много смешна. :D 

Сашка пусна наистина силен албум и сега громи всичко, 5-ти концерт ще има в Загреб.... 

Не знам кой бута пари в нея, има доста по-силни и симпатични певици горе-долу с нейния стаж, но нямат нейния шанс.

Теа изглежда и звучи като много свястно и възпитано момиче, а на сцената е точно обратното, голям парадокс.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , stereoto_ каза:

Милица има доста подадения като композиции като цяло, НО според мен амбициата й е малко натрисаща за консуамтора на музиката й. Разбирам я, че е такъв човек и че е борбена, но това в повечето случай дрази, все едно сама създава хайпа около себе си, а не масата, която слуша продукцията й. От гледна точка на вокал, нека не се лъжем, няма някакви впечатляващи трилери или вокална специфика. Тя пее добре и вярно и смятам, че за тези си сподобноси постигна доста от към продуктът Милица Павлович. Трудно ще напълни Штарк Арена и това е показателно за това, което говоря. Отделни приятелството й с Йелена в момента ще я дръпне назад със сигурност и вероятно следващият й албум ще е с по-слаби параметри от "LAV", който според мен също флопна (за жалост). 

Дано намери посока, защото последните й два албума са различни и имат хубави песни, но кариерата й е с отрицателен наклон. 

Ами не можем да бъдем сигурни кое защо прави, но като цяло, когато от дете си бил беден и баба ти и дядо ти са били всичко за теб, а вече ги няма, си свикнал да се бориш сам с тоя живот, ти е простено да си настървен. Стига, разбира се, да не подкопаваш останалите така. Доколкото знам, просто си гледа себе си и не прави мръсни номера на колеги, докато към нея има атаки от някои от тях, които от самото начало не са били много солидарни - Кеба, примерно, онзи бабиер Снежана Джуришич... но е факт, че Мица израсна доста.

Не са я посрещнали с питка с мед в тоя бизнес. Саша Попович пръв е видял нещо в нея. По това време тя е ходила на уроци при Александра Радович и поп маниерът в пеене и стил си личи, та затова няма и откъде толкова да дойдат тия трилери, пък и те са вече олдскуул малко. Знам, че Сашка повече се доближава до тоя модел, който кара сърбите да късат дрехи и им докосва душите - с това си обяснявам нейния успех. Факт е, че си има гръб и агресивна реклама - и това не е без значение. Но като личност не мисля, че с нещо много трогва и респектира хората. Не ми е звезда като поведение. Или може би е - друг характер, друг темперамент.

Иначе, относно Карлеуша... изцяло от Милица си зависи как си изиграе картите. Ако Милица е умна, ще стои по-настрани. И то не щото Карла е някакъв изрод, а просто за да не води нейните води и да не попива от нейния маниер. Всеки трябва да си е себе си. 

И Сека беше дупе и гащи с Дара, скараха се. Сека покрай Видич беше ок и с Цеца - след смъртта му тя се разграничи от нея и дори имаше статус по темата, който си беше съвсем на място според мен. Дара се скара с Карлеуша, после се сдобриха и я викна на концерта в Арена, после пак се скараха... Дара остана сама и се присламчи към Цеца. Мира Шкорич - и там историята я знаете. Така че и там няма вечни приятелства, а интереси. Малко са тези, които наистина са минали заедно през трусове и са запазили форма на приятелство - може би Брена и Драгана са такъв пример, макар че и те малко след смъртта на Рака Джокич до Гранд периода бяха сърдити заради напускането на Драгана от ЗАМ.

Предстои ми да си пусна да чуя албума на Шерифович, сигурни ще си харесам някои неща. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pacho каза:

Много смешно танцува в това видео горе, още когато го гледах ми беше много смешна. :D 

Сашка пусна наистина силен албум и сега громи всичко, 5-ти концерт ще има в Загреб.... 

Не знам кой бута пари в нея, има доста по-силни и симпатични певици горе-долу с нейния стаж, но нямат нейния шанс.

Теа изглежда и звучи като много свястно и възпитано момиче, а на сцената е точно обратното, голям парадокс.

 

 

Искам да гледам Теа, но тоя ми идва голям селянин и не мога да го издържам просто...

Малко треш мюзик от 2001. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ааа, баш, тя Карлита си мре за грчко... що гърци окраде. :D 

Ама българско ли е.... траш е. Нещо ни мрази.

На Драгана трябва да й се прати тази песен с превод, все едно е писана за нея.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, pacho каза:

Ааа, баш, тя Карлита си мре за грчко... що гърци окраде. :D 

Ама българско ли е.... траш е. Нещо ни мрази.

На Драгана трябва да й се прати тази песен с превод, все едно е писана за нея.

 

В този контекст да си припомним този култов скандал и врякане: :D

Любима ми е частта, където говорят:

Саша: Драгана на концерта на Ана Бекута пред 3 хил. белградски граждани пя Южни ветар и разби!

Карла: Драгана стана звезда, защото записа албум на английски, снима клипове с анимации и филм.

Саша: И нищо не излезе от това!

Карла: Как да не е... Баш тебе волим я - това не е сельоберска песма! 

Саша: Драгана направи най-голям успех с Южни ветар!

Карла: Не е вярно! 

:D :D :D

Дъртият и той спори, ама и той не е прав. Те открай време си имат идеологически сблъсъци. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , pacho каза:

Много смешно танцува в това видео горе, още когато го гледах ми беше много смешна. :D 

Сашка пусна наистина силен албум и сега громи всичко, 5-ти концерт ще има в Загреб.... 

Не знам кой бута пари в нея, има доста по-силни и симпатични певици горе-долу с нейния стаж, но нямат нейния шанс.

Теа изглежда и звучи като много свястно и възпитано момиче, а на сцената е точно обратното, голям парадокс.

То не е до парите при Сашка - тя просто прави песни, снима клипове и ходи на участия. И го прави качествено. 

Деян Костич не е скъп композитор, Филип пише песни и за други певци, даже за Сашка пише една идея еднотипно. Клиповете са интересни, но не са нещо уау и не знам телевизия, по която ги въртят.  Участията й са добри, хората са доволни. Интервюта не дава, дори албумите не си промотира, не е досадна по медиите и образа й не е експониран. Държи се културно, възпитано и една идея резервирано. Което на фона на повсеместната селяния там си е направо аристократизъм. 

А интервюто с Теа е просто един театър - Ангелчето е уредила нещата, въпросите са предварително уточнени и е изиграна една сценка. На интервютата в Сърбия е пълна селянка, когато я питат нещо което не й е кеф няма капацитета да затапи, веднага почва да псува, да се кара и да напуска студиото. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А и само за Милица... според мен обича работата си и това ще си проличи точно на концерта, ако ще и да не е пълна Арена. Плюс това виждате, че само тя от актуалните издава албуми на физически носител - и едва ли го прави, за да си има "трофеи" вкъщи, а точно за да могат хората, които харесват тази музика, да си купят СД. Харесва ми, че полага труд. Мисля, че този натрапчив хъс ще улегне с времето след още 1-2 албума. И по-късно ще прави и по-бутикова музика.

Има тоя вайб на А. Радович в тия песни:

Хубави песни е създала.

Има и 2 "сельоберске песме". :D Добре са ѝ легнали. Интересна концепция. Малко мрачна, но има дълбочина и драматизъм.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DrAkO каза:

То не е до парите при Сашка - тя просто прави песни, снима клипове и ходи на участия. И го прави качествено. 

Саша Лазич не е скъп композитор, Филип пише песни и за други певци, даже за Сашка пише една идея еднотипно. Клиповете са интересни, но не са нещо уау и не знам телевизия, по която ги въртят.  Участията й са добри, хората са доволни. Интервюта не дава, дори албумите не си промотира, не е досадна по медиите и образа й не е експониран. Държи се културно, възпитано и една идея резервирано. Което на фона на повсеместната селяния там си е направо аристократизъм. 

А интервюто с Теа е просто един театър - Ангелчето е уредила нещата, въпросите са предварително уточнени и е изиграна една сценка. На интервютата в Сърбия е пълна селянка, когато я питат нещо което не й е кеф няма капацитета да затапи, веднага почва да псува, да се кара и да напуска студиото. 

Да, беше се сопкала на водещ по повод майка си... а той не беше казал нищо лошо. Тук това е било някакво интервю в стил лексикон. И Алпер да спре да гледа встрани или в лаптопа и да се разплува по диваните като бей - не е уважително. Може срещу теб да стои най-голямата селянка и да е подкаст, ама имай стойка и фасон, баси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За него тя не е селянка, а икона. Но въпреки всичко е много хитра - намери си нишата, както тука Малина едно време, евтини песни и по-широк пазар от останалите. Дори в Румъния има някаква популярност, скоро ще почне и там да друса задник.

Таня Савич обачи, че следващата година и тя ще прави концерт в арената. Когато бил момента го пропуснала, но сега за 20 години на сцена щяла да подари на феновете си концерта, който ще е апогея на нейната кариера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер, Таня е много кадърна. Ще я напълни със сигурност, много я харесват.

За Алпер Теа е икона и няма как да е друго, след като хал хабер си няма от музика и от някаква базисна хронология на събитията в музиката. Постоянно има грешки, дори и в това видео с Теа писал една песен на Йована Типшпин, че е то 2022 или там нещо от сорта, а тя е от миналия век. Иначе няма стойка, ама поне не пуши в ефир и не жабурчи енергийни напитки като Ивка Бейбе.... :D Безумни са.

На Мария песните й са ми били винаги много позьорски или тя самата просто не стои добре пред камерата. Не мога да й възприема творчеството нещо, не ми е искрена в него, иначе много й харесвам травъл влоговете, особено като вземе със себе си и майка й Верица. :D Страхотна комедия правят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 15.10.2023 г. от 20:09, DrAkO каза:

 

Амиии... харесвам я много като певица и човек и всичко, каквото е направила главно 90-те, НО този път ще кажа някои неща:

- Много е вече банално това с двореца, с децата ѝ, с парите, с колите, с филма, с Рака Джокич... Аман! Наизуст ги знаем тия неща. Ама те и журналята бичат едно и също. И даже има изкопирани елементи от Амиджи шоу.

- Хубаво беше, че похвали пак колеги. Винаги го е правила и винаги е помагала, включително и благотворително. Но като цяло си е леко комплексирана на тема богатство.

- Това с Ванга и Брена ме впечатли. Въпреки че аз съм друг тип човек и съм вътре в тия езотерични теми и астрологии (с Плутон в Скорпион и в 8-ми дом няма как да е друго), но не се учудвам, че Драгана не е искала нищо да знае. Тя каквато е страхлива, да знае каквото и да било за себе си в аванс щеше да я довърши. 

- Не ми направи добро впечатление това със сватбите. Не пеела по сватби, била концертен изпълнител. Хубаво, де - голямо балканско име си... ама айде пък осъзнай се откъде си тръгнала! Иначе мрем да припадаме по Ван Дам и т.н. и да се хвалим. Много обича да се хвали. Аз сама това направих. Аз това, аз онова. Ми не си го направила съвсем сама! Имала си Зоран Басанович - какъвто и скапаняк да е бил, Рака Джокич, Средойе Слюкич, Миле Бас. Може да имаш стабилен брак, да не си била мутреса, да си отклонявала мераци на политици и т.н., но не си била и наивна калинка. Айде да си гледа концерта и повече за него да говори, и малко нови песни да понаправи! На тези години вече много им личи липсата на образование, произходът и лелинското мислене в климакс.

Това ми беше по-интересно да го слушам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми беше скучна Гага, а като видях че Миличевич й е модното гуро и направо лошо ми стана...

Хит от бившата на Мара Ш. Джейла е най-хубава певица там, според мен

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...