Jump to content



Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

"Плаче се за мъже" на Дженка да не е инспирирана от Mrzi me ? :scratch: :clap:

Не знам, може. С "Криво ще ми е" на Галена бяха излезнали горе-долу по едно и също време.

Ееее, най-сетне. Защо ги бяха скрили така? :gun_bandana: :gun_bandana:

А де!?? :gun_bandana:

 

Тук още не й е мутирал и уморен гласът. :Vishenka_05: Плюс култовите моменти - откриването с "Исусе" пред кръста, тигърът от Ние монотония в клетката и тя облечена като Джейн, излизането на Аркан с букета от 101 рози...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ушче е парк в новата част на Београд, нали така ?

Аз като потърся да видя за каква площ иде реч почти не намирам снимка на мясото където се провеждат концерти.

Метнете някаква снимка, ако ви се занимава. Благодаря.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ушче е парк в новата част на Београд, нали така ?

Аз като потърся да видя за каква площ иде реч почти не намирам снимка на мясото където се провеждат концерти.

Метнете някаква снимка, ако ви се занимава. Благодаря.

 

 

https://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D1%88%...80%D0%B0%D0%B4)

 

 

Ушче (в превод устие на реки) е мястото в Белград , където се събират реките Дунав и Сава.

 

Парка и мястото , където се провеждат ежегодния Бирфест и големите концерти се вижда добре на сателитната карта на Белград .

 

http://www.mapabeograda.net/

 

Поздрави... :speak_cool:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има Гранд ТВ ли? Пинк не излъчват ли нещата на Гранд? В България ги спряха, защото искат доста пари за излъчване.

При тях няма такова делене на музикални компании и телевизии като при нас.Всички изпълнители могат да гостуват на всяка телевизия.Просто телевизийте излъчват тв версийте, които сами са заснели, т.е. всичко, което е заснето в студиото на Пинк, независимо дали се издава от Гранд, Голд, Сити Рекордс или някоя друга музикална компания си се излъчва по каналите на Пинк.По Гранд Тв излъчват клипове заснети в тяхното студио и т.н.

А Гранд Тв, когато стартира беше безплатна и можеше да се гледа и по интернет и в тубата - не знам дали обаче някой от нашите кабелни оператори е направил запитване за излъчване, но най-вероятно не са се интересували.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, може. С "Криво ще ми е" на Галена бяха излезнали горе-долу по едно и също време.

 

Ао даа не ми ни хрумна за текста на Галошината песен.

 

Глорчето се е вдъхновила и от ЈК.

 

Има две прилики в албумите им от 1995.

 

Najbolja drugarice - Приятелко ти моя, най-добра

Lagao si lagao - Лъжец си беше ти :3fdb8960598fa63e:

 

А Златна клетка е вдъхновение от Oproshtajna vechera на Цеца.

В златна клетка ме затвори = u ovu kocku leda nek me zalede :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като изгледах двата й концерта на Ушче, мога да направя извод за себе си, че колкото повече остарява Цеца, толкова повече гласа й става по-красив.

Просто пеенето й на Ушче 2 спрямо Ушче 1 е много ударно.

Надявам се догодина Ушче 3 да е още по-добре.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Грубичък ѝ стана гласа. Такъв тежък малко, височините в старите си песни грам не ги взима.

Драгана пък вади някакъв глас от много надъллбоко и пак не ми допада на моменти. Истината е, че като си млад всичко ти е по-добро. :( Без акъла може би хахахаах.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Сека ще е част от журито в някои от следващите епизоди на ПЗ.

На кого ли мисли тук когато казва че ще бъде отрковена спрямо кандидатите а няма да бъде като някои които казват "всички са ми добри, хубави, симпатични" само и само да не се замерят с публиката ? :hahaha:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Сека ще е част от журито в някои от следващите епизоди на ПЗ.

На кого ли мисли тук когато казва че ще бъде отрковена спрямо кандидатите а няма да бъде като някои които казват "всички са ми добри, хубави, симпатични" само и само да не се замерят с публиката ? :hahaha:

 

Баш ни брига, че визира Драгана и че са в измислен конфликт заради ДМ сат, от където всъщност Сека селското сама се забрани за излъчване. Бързо забрави кога снимаха предавания заедно и как й се мазнеше. Въобще, и в Сърбия след 2000 се е наводнило с едно самонадеяно поколение кито- и травеститоподобни певачки със съмнителен талант и принос за тамошната индустрия, та чак и в жури ги набутаха всичките. В това издание на Пинкове сто пъти сменят журито.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сека със сигурност не е НЕталантлива и май e първата от по-новите изпълнители която напълни арената само на 8-та година от кариерата си (през 2010).

2007 се помни по две песни - Аспирин и Зидови :Vishenka_05:

Албума Kraljica беше най-продаван за 2007 година.

Докато беше в Гранд клиповете винаги са и били на високо ниво, ще видим какво ще направи с новите 9 песни/клипове.

Май все още е сърдита на Драгана. :whistling:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам каква певица е, но е много нафукана, а трябва да има уважение към тези, които са й проправили пътя.

Тя и Бубамара няма цип на устата, обаче в Пинкове е супер тъпа, инфантилна и очевидно няма повече от 5 думи в речника си.

Какво разбират такива от музика? Още повече, че гъзът им е 10 пъти по-голям от този на Драгана, пък ги изкарват супер секси мацки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам каква певица е, но е много нафукана, а трябва да има уважение към тези, които са й проправили пътя.

Тя и Бубамара няма цип на устата, обаче в Пинкове е супер тъпа, инфантилна и очевидно няма повече от 5 думи в речника си.

Какво разбират такива от музика? Още повече, че гъзът им е 10 пъти по-голям от този на Драгана, пък ги изкарват супер секси мацки.

 

Е то и Джани го бутнаха в журито за да си направи реклама за концерта му на 8-ми април в Сава Центар, Сека сигурно за да си промотира албума.

Страно ми е че от теб чувам някои неочаквани епитети за певиците :1000 (6):

 

Oт тук започна всичко...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съвсем.

1000%20(19).gif

 

Тази песен се помни само по един клип с пърдеж и след това пускаха тази песен "Отвори малко прозор..."

Хит не се става само с налагане на песен от страна на ДМ сат :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е то и Джани го бутнаха в журито за да си направи реклама за концерта му на 8-ми април в Сава Центар, Сека сигурно за да си промотира албума.

Страно ми е че от теб чувам някои неочаквани епитети за певиците :1000 (6):

Ами някои певици си го заслужават... а и след като някои потребители могат да си позволят подобно поведение, защо аз цял живот да бъда възпитан... Да не би някой да цени подобно качество в днешно време? Аз поне не провокирам нарочно.

Трябва да се отбележи, че Драгана претърпя промяна в Пинкове - взе да отсъжда и да си казва, когато нещо не е ок.

Но Дара наистина има 5 думи в речника, така че и да иска, не може да бъде обективна, а по-скоро първично проста.

Шабан с неговите трилери е като вманиачен. Да си пее там песните и толкова - има излъчване на вампир вече, не е за показване. "Момче, види се да ти знаш да певаш", ама все нещо не му е угодно. Сори, ама Шериф Коневич, Бая, Беки Бекич и други да не са много по-долу от него като глас?

Александра Радович си беше на мястото в това жури и това е. Мая е колкото забавна, толкова и досадна. То не му спря устата на това. Или Зорица тънкообидната, вечната Амбър, все като захарен памук в косата. Цирк Балкански.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Баш ни брига, че визира Драгана и че са в измислен конфликт заради ДМ сат, от където всъщност Сека селското сама се забрани за излъчване. Бързо забрави кога снимаха предавания заедно и как й се мазнеше. Въобще, и в Сърбия след 2000 се е наводнило с едно самонадеяно поколение кито- и травеститоподобни певачки със съмнителен талант и принос за тамошната индустрия, та чак и в жури ги набутаха всичките. В това издание на Пинкове сто пъти сменят журито.

 

:roll1: Това все едно съм го писал аз за Глория, когато някой е нападнал Преси, 1:1..

 

По темата: За мен само Цеца и донякъде Милица Павлович от сръбските изпълнителки ми допадат.

 

Ами някои певици си го заслужават... а и след като някои потребители могат да си позволят подобно поведение, защо аз цял живот да бъда възпитан...

 

Радвам се, че имам "положително" влияние над теб 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Stoja & Relja днес заснели клип към дуетна песен!

 

Докато Цеца си пази гъза си на сигурно, ЈК подкрепя стачките на студентите в Сърбия срещу новоизбраният им президент.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...