Jump to content


Online: Madonna - Give Me All Your Luvin' (feat. M.I.A. & Nicki Minaj)


Препоръчани коментари

Та, на колко викате е Мадона?

52, но и баба ми, която е на 65 може да заприлича на 25 годишна с толкова обработка.

 

Иначе защо за бога с Ники Минаж ? Иначе ми харесва

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво се случи със стилната Мадона - кралицата на поп-а... това е като шега пред предишните й проекти - Ники Минаж? М.И.А? Определено не са в нейната категория - като стил музика...но явно й е нужно да се навре при младите актуални изпълнители за да се случи някакъв хайп за албума й...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е чак безумно тъпа..

 

Бих казал потресаващо тъпа, но и "безумно" звучи добре.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

52, но и баба ми, която е на 65 може да заприлича на 25 годишна с толкова обработка.

 

Иначе защо за бога с Ники Минаж ? Иначе ми харесва

 

'обработка' е твърдо казано... по-скоро с тренировки ли не знам, но наистина изглежда много добре за годините си...

 

Ако не знаех на колко е, бих й дал поне 37.

 

Иначе песента грам не ми харесва.... много слабо завръщане от нейна страна :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ники Минаж? М.И.А? Определено не са в нейната категория - като стил музика...но явно й е нужно да се навре при младите актуални изпълнители за да се случи някакъв хайп за албума й...

 

Точно заради това Madonna ги е включила в песента да мажоретстват... :laughing: За да й помогнат. Особено M.I.A. е такава хитаджийка, че разковава всички щом пусне нова песен :laughing: Madonna показа за пореден път как се подготвя една ера и промотирането й, което тя направи почти ей така, между другото, покрай "W.E." и два месеца по- рано албумът вече е номер 1 в повече от 15 страни :roll1:

А класа и стил тя винаги ще има... доказа го на The Golden Globe Awards с визията и държанието си, а и с "Masterpiece" ;]

Madonna все още има доста енергия(повече от колежките й дори, които са в 20-тицата си) и няма да си даде короната без бой! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Охохохо, албумът на тая "баба" е номер 1 по продажби в 49 държави, забележете ПРЕДИ да е излязъл официално - данни само от pre-sale... :1000 (33): :1000 (29): :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мадона ми е любимата певица и малко се опасявах че, след предишния албум, който не ми допадна, пак ще предложи нещо слабо, но не - много съм доволен. Изглежда страхотно, клипът е интересен и песента е сладка.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...