Jump to content



Britney Spears - Общи приказки


Препоръчани коментари

Бритни няма нужда да доказва каквото и да е, да изкачва каквито и да е класации. Ще я видим Гага, която underperformва като луда още с третия си албум, какво ще е положението с осмия й. Плюс това първо място точно в iTunes нищо не значи - в един момент беше на 5% зад Майли, което ще рече сигурно 100-200 копия разлика. Едно число нищо не значи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 215
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Бритни няма нужда да доказва каквото и да е, да изкачва каквито и да е класации. Ще я видим Гага, която underperformва като луда още с третия си албум, какво ще е положението с осмия й. Плюс това първо място точно в iTunes нищо не значи - в един момент беше на 5% зад Майли, което ще рече сигурно 100-200 копия разлика. Едно число нищо не значи.

Всъщност е към 2000 копия, ама нищо. Много говорехте преди излизането на песента и се подигравахте на Гага и сега кармата си го връща :)

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност е към 2000 копия, ама нищо. Много говорехте преди излизането на песента и се подигравахте на Гага и сега кармата си го връща :)

 

То и от страна на феновете си има отдръпване, да ти кажа. Вчера Exhale се наложи да го спрат след края на гостуването й в Good Morning America, защото всички бяха освирепели от половинчатото интервю, липсата на изпълнение (та тя дори и не спомена, че има нов сингъл!) и поведението й към феновете. Не можеш да си представиш - имаше две страници сигурно, с теми като "I'm Done With This Talentless Bimbo", "The Official I'm Done With Britney Spears Thread", "After 14 Years, I'm Fucking Done" и т.н., и т.н. Луда работа, ама честно казано съм съгласен - писна ми да не си мърда задника по никакъв начин, да не промотира изобщо, тъпа работа. И изглежда не само аз - точно когато беше GMA, песента стигна 0,9552 и след това почна да пада, та така до 5-то място...

 

п.п.: И никакъв шанс да са 2000 копия, ако кажем, че Wrecking Ball ще продаде 420-430 000 копия тази седмица, това са 60k копия на ден. Делено на 11 ъпдейта - около 5500 копия на ъпдейт. 95% от 5500 и 5225. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

п.п.: И никакъв шанс да са 2000 копия, ако кажем, че Wrecking Ball ще продаде 420-430 000 копия тази седмица, това са 60k копия на ден. Делено на 11 ъпдейта - около 5500 копия на ъпдейт. 95% от 5500 и 5225. ;)

Това не е системата :)

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност е към 2000 копия, ама нищо. Много говорехте преди излизането на песента и се подигравахте на Гага и сега кармата си го връща :)

Да 2000 копия. И има голяма разлика между двете, Гага се рекламираше на всякъде, изпълни песента си на вма (по невероятен начин), докато Брита просто си пусна песента без да прави абсолютно нищо друго.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да 2000 копия. И има голяма разлика между двете, Гага се рекламираше на всякъде, изпълни песента си на вма (по невероятен начин), докато Брита просто си пусна песента без да прави абсолютно нищо друго.

Нейн си проблем :)

 

i0QKLrCbPVBU.gif

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е само нулевата промоция от страна на Бритни (която е побъркваща), но и тоталния бойкот от страна на феновете. На никой вече не му пука за Work Bitch, всички са на мнение (аз също), че тя трябва да ни докаже, че заслужава подкрепата ни. Защото дори и от най-глупавите й песни, феновете правят хитове заради постоянното поръчване, планове за промоция и т.н. - нещо, което се очаква да го прави Бритни и екипът й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти какво очакваш? Всичко е от феновете, както казах и горе. Те й печелят победите във абсолютно всякакви анкети. Та тя беше коронована за най-добра песен на 2011 (Hold It Against Me), която стоя едва 4 седмици в топ 10, в сайта на Billboard. За такива анкетки в малки сайтове да не говорим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти какво очакваш? Всичко е от феновете, както казах и горе. Те й печелят победите във абсолютно всякакви анкети. Та тя беше коронована за най-добра песен на 2011 (Hold It Against Me), която стоя едва 4 седмици в топ 10, в сайта на Billboard. За такива анкетки в малки сайтове да не говорим.

Еми жалко за нея,че не оценява това.Дано да се осъзнае,че си има потенциален хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами а де, ама нещо не го виждаме. Толкова много изпуснати възможности - в момента е като Преслава, движи се по инерция от това, че е суперзвезда и каквото и да пусне, ще стане малко или много хит. Нека промотира, да си пее песента по предавания, да ходи по интервюта - не е като да е нещо много трудно или пък Work Bitch да е лоша песен... То се видя, че и противняка Джъстин Тимбърлейк, дето от 10 години пее една и съща песен, успя да си възстанови кариерата с 712893140 обиколени предавания и какво ли не, та Бритни ли няма да може... Ама...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами а де, ама нещо не го виждаме. Толкова много изпуснати възможности - в момента е като Преслава, движи се по инерция от това, че е суперзвезда и каквото и да пусне, ще стане малко или много хит. Нека промотира, да си пее песента по предавания, да ходи по интервюта - не е като да е нещо много трудно или пък Work Bitch да е лоша песен... То се видя, че и противняка Джъстин Тимбърлейк, дето от 10 години пее една и съща песен, успя да си възстанови кариерата с 712893140 обиколени предавания и какво ли не, та Бритни ли няма да може... Ама...

Тук изобщо не съм съгласен,но да не разваляме темата на Бритни със спорове. <_< :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Така, доста време не съм обновявал тук, така че почвам:

 

Britney_Spears_piece_of_me_las_vegas_Planet_hollywood_poster.jpg

 

Резиденцията ще се казва Britney: Piece Of Me във Planet Holywood, в театрална зала с капацитет около 4800 човека. Началото е на 27-ми декември, като в момента има пуснати за продажба още 15 дати. Ще има по 50 концерта на година. Цените са доста евтини като за Лас Вегас - от $59 до $179. В началото имаше слухове, че продажбите не вървели, но после от Caesars Entertainment ги опровергаха, като казаха, че ВИП пакетите са продадени на 100%, а от нормалните билети има около 5000 останали.

 

Самото шоу ще е най-грандиозното, което Бритни е правила някога. 2 часа, 21 стари песни, 5-6 нови, пеене на живо (мениджъра й го потвърди), вода, дъжд, огън... стилът на шоуто ще бъде "нещо средно между театър и клуб". До края на 2015 (когато приключи по договор), Бритни няма право да изпълнява където и да е другаде (което автоматично изключва каквито и да е промоционални изпълнения по предавания и награди :()

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така, доста време не съм обновявал тук, така че почвам:

 

Britney_Spears_piece_of_me_las_vegas_Planet_hollywood_poster.jpg

 

Резиденцията ще се казва Britney: Piece Of Me във Planet Holywood, в театрална зала с капацитет около 4800 човека. Началото е на 27-ми декември, като в момента има пуснати за продажба още 15 дати. Ще има по 50 концерта на година. Цените са доста евтини като за Лас Вегас - от $59 до $179. В началото имаше слухове, че продажбите не вървели, но после от Caesars Entertainment ги опровергаха, като казаха, че ВИП пакетите са продадени на 100%, а от нормалните билети има около 5000 останали.

 

Самото шоу ще е най-грандиозното, което Бритни е правила някога. 2 часа, 21 стари песни, 5-6 нови, пеене на живо (мениджъра й го потвърди), вода, дъжд, огън... стилът на шоуто ще бъде "нещо средно между театър и клуб". До края на 2015 (когато приключи по договор), Бритни няма право да изпълнява където и да е другаде (което автоматично изключва каквито и да е промоционални изпълнения по предавания и награди :()

 

И какво се води това- нещо като турне?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво се води това- нещо като турне?

Не, резиденция. Само в Лас Вегас, само в този хотел, в продължение на 2 години. Печалбите са по-добри от нормално турне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, резиденция. Само в Лас Вегас, само в този хотел, в продължение на 2 години. Печалбите са по-добри от нормално турне.

Това не го разбирам как са по доходонсни от турне което се посещава от по 10 000 човека минимум, при горе-долу същата цена на билетите? Ако сметнем дори че всички билети са на максимална цена ще се изкарат 42 милиона, което изключва всякакви спекулации, че Бритни ще вземе 100 милиона от тая работа. Вярно е че се спестяват много транспорти разходи, но все пак сцената ще бъде демонтирана, едва ли ще блокират залата за две години заради 50 концерта на Бритни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Така, доста време не съм обновявал тук, така че почвам:

 

Britney_Spears_piece_of_me_las_vegas_Planet_hollywood_poster.jpg

 

Резиденцията ще се казва Britney: Piece Of Me във Planet Holywood, в театрална зала с капацитет около 4800 човека. Началото е на 27-ми декември, като в момента има пуснати за продажба още 15 дати. Ще има по 50 концерта на година. Цените са доста евтини като за Лас Вегас - от $59 до $179. В началото имаше слухове, че продажбите не вървели, но после от Caesars Entertainment ги опровергаха, като казаха, че ВИП пакетите са продадени на 100%, а от нормалните билети има около 5000 останали.

 

Самото шоу ще е най-грандиозното, което Бритни е правила някога. 2 часа, 21 стари песни, 5-6 нови, пеене на живо (мениджъра й го потвърди), вода, дъжд, огън... стилът на шоуто ще бъде "нещо средно между театър и клуб". До края на 2015 (когато приключи по договор), Бритни няма право да изпълнява където и да е другаде (което автоматично изключва каквито и да е промоционални изпълнения по предавания и награди :( )

 

Каакво? Значи повече от две години няма да я видим на нито едни награди? Билборд, МТВ, People нз си кво?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотно писмо от Бритни за феновете отностно новия й албум "Britney Jean" :)

http://britneyspears.com/news/186283

 

Oбложката на новия й албум:

6690572T.jpg

 

A на 29 октомври ще има Туитър чат с Бритни Q&A(Question and Answer). Задаваш въпрос в Туитър и тя отговаря:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=101...e=1&theater

 

Бритни има и 3 номинации за наградите People Choice Awards 2014, които ще бъдат на 8 януари. Гласува се тук за всяка номинация:

Favorite Female Artist - http://bit.ly/PCAfemales

Favorite Pop Artist - http://bit.ly/PCAartist

Favorite Music Fan Following - http://bit.ly/PCAbritneyarmy

Link to comment
Сподели в други сайтове

Или по-точно в момента хората трябва да изберат кой да номинират във всяка една от категориите и Бритни е предложена. Лошото е,че Майли фигурира сред кандидатите.

Гласува се кой да номинираш до 31 октомври. А на 5 ноември ще започне вече да се гласува за окончателните номинирани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бритни със специално писмо до феновете си ! ♛

 

Скъпи фенове, не съм сядала да ви пиша от толкова дълго време. Голямо закъснение ! Толкова сме свикнали да изразяваме мислите си с по няколко изречения, че понякога е хубаво да седнем и да напишем нещо малко по-дълго и по-лично. През последните няколко дена ще нанеса финалните щрихи върху моя нов албум "Britney Jean", че съм толкова развълнувана да го чуете. Излях цялото си сърце и душа в този албум, беше невероятно приключение. Научих доста за себе си и по време на тези довършителни работи си припомних всички тези хора, които ме подкрепяха през последните 15 години. Благодаря на всички ви, че ме подкрепяхте по време на това приключение и ми позволявахте да правя това, което обичам. Не мога да повярвам, че това е осмият ми студиен албум и продължавам да ви повтарям, че това е най-личния ми албум до този момент, но е истина и се гордея с това.

 

Преминах през много неща през последните няколко години, но това наистина ме вдъхнови да се задълбоча и да напиша песни, в които всеки ще намери себе си. Работата с хора като SIA, William Orbit и разбира се Will.I.am беше невероятно приключение. Те чуха всичките ми идеи и ми помогнаха да ги осъществя. Има много забавни, денс парчета, но важното за мен беше да разкрия силата си, отношението ми и уязвимостта си.. Разбира се имам и някои изненади за вас.

 

Искам да ви покажа различните страни на Бритни Спиърс. Аз съм изпълнител,аз съм майка, , забавна съм, аз съм ваш приятел, аз съм Бритни Джийн."

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...