Jump to content



Под прикритие


Препоръчани коментари

  • 2 weeks later...
  • Отговори 45
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Джаро се справя супер с турския, докато Явор Бахаров е дублиран, това не е неговия глас.

 

Негов е, просто говори много бавно и тромаво, ама като за не-native speaker, толкова. :bowdown:

 

Иначе Захари (Иво) е просто абсурден - всяка роля, всеки коментар, всяка реплика - една и съща интонация, едно и също звучене, един и същи маниер. Да му имам и актьорската игра ...

Мариян (Куката) е същия, но при него всичко от идва от сценария - героя му се хареса на публиката и сега го вкарват в изнасилен образ на мега-генгста-добряка, дето в клуба си денси. :mf_surrender:

Ивайло (Мартин) е задобрял, да видим как ще продължи напред.

 

За мен беше огромна грешка падането на Косъма и Койна, трудно продължаваш сериал в 4 сезон, когато до края на трети си развил целия сюжет.

 

Желая им успех, без съмнение това е най-добрия български сериал през последните 10 години и е огромна гордост за БНТ, че смаза и Стъклен дом, и Столичани в повече, и Домашен арест и т.н.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

Преди 3-4 дни го почнах. Много яяяяяяяяяяк! Много, много, много! Тотално съм зарибен! :D

На сезон 1, еп. 9 съм, но гледам по 2-3 епизода на ден и скоро ще стигна 4-ти. :Vishenka_05:

Любими са ми Мартин, Съни и Косъма, а най-противен - Джаро.... няма такова леке.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Това е филм !!!!! CW пасти да ядът !!! Много добра серия.... само дето им стана навик в края на всеки сезон на убиват някой от главните актьори....

Link to comment
Сподели в други сайтове

За съжаление сезона е много слаб. И смъртта на ключови герои не променя факта, че сценария на 95% беше боза. Дъщерята на Джаро се оказа пълнеж, а не ключова фигура, както без загатнато на финала на миналия сезон. Куката готви най-скучното отмъщение, което някога съм гледал на филм. Мартинчо не знае вече ченге ли е, гангстер ли е, но и двете роли ги играе зле. Иво направо го забравихме в последните епизоди. Историята с турците ми дойде от никъде и не ми беше особено интересна. Честно казано нямам търпение да свърши.
Link to comment
Сподели в други сайтове

За съжаление сезона е много слаб. И смъртта на ключови герои не променя факта, че сценария на 95% беше боза. Дъщерята на Джаро се оказа пълнеж, а не ключова фигура, както без загатнато на финала на миналия сезон. Куката готви най-скучното отмъщение, което някога съм гледал на филм. Мартинчо не знае вече ченге ли е, гангстер ли е, но и двете роли ги играе зле. Иво направо го забравихме в последните епизоди. Историята с турците ми дойде от никъде и не ми беше особено интересна. Честно казано нямам търпение да свърши.

Да ги трепят всички и да се свършва. Наистина ужасен сезон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен пък си ме изкефи и този сезон. Доста по-слаб се оказа спрямо предишните три, а и се изгуби истинския смисъл на сериала. Вече няма ченге под прикритие, няма 'лисици', няма внедрени хора и общо взето се превърна в поредния филм за добрите срещу лошите. Липсва ми Косъма, липсва ми 'семейството' на Джаро... всички се разделиха, избиха се, изтрепаха се. :gun_bandana:

Аз искам да има пети сезон, защото ще ми липсват персонажите, не за друго. Той сериалът вече се разводни така или иначе....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Силен финал, но от тук насетне бозата започва. Просто тези последни думи ни върнаха на начален етап и така... Но вече в толкова сериали съм виждал тази практика, че не се учудвам. Дано само знаят, че това е нож с две остриета. Пожелавам им успех!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слаб беше финала за мен. Дъщерята на Джаро пак хабеше ефирно време. А ченгето под прикритие почти с нищо не грабваше вниманието цял сезон, защо чак сега да го прави?
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...