Jump to content



"Once upon a time" / "Имало едно време.."


Препоръчани коментари

  • Отговори 304
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Интересен беше епизода днес,ама не ми хареса тва с Пан...още като даваха момента с кутията на Пандора се разбра че нещо се случи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересен беше епизода днес,ама не ми хареса тва с Пан...още като даваха момента с кутията на Пандора се разбра че нещо се случи.

 

Я дай един бърз Спойлер на епизода, че съм на работа :laughing:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Епизода от тази седмица беше може би най-силния досега.Обаче след него има оргомна пауза.На субтитрите пишеше,че нов епизод чак на 10 Март ще има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Епизода от тази седмица беше може би най-силния досега.Обаче след него има оргомна пауза.На субтитрите пишеше,че нов епизод чак на 10 Март ще има.

12 епизод трябваше да излезне на 3 март, но тогава ще излъчват 'Оскарите' и сериалът ще се поднови именно на 10 март като няма да има повече паузи до самия му край - 16 май.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина 11 епизод беше страшен, чудих се кога всички ще се върнат в приказния свят, а то взе че се случи неочаквано и за един епизод. :) Жалко, че ще се чака толкова но поне после няма да има други паузи.

 

http://www.youtube.com/watch?v=9BWvrU9h3Tw

Link to comment
Сподели в други сайтове

Епизода беше наистина най-интересния досега.

Коя ли е тази вещица със зеленото лице ? gun_bandana.gif

 

 

Даааа съгласна съм.Просто още не мога да повярвам как преобърнаха сценария.Как Ема и Хенри няма да помнят нищо :(

 

А най-ми хареса края,когато Кук се появи и се опита да целуне Ема

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Дългата зимна почивка свърши и новите епизоди започват утре.Нямам търпение

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Харесва ми вторият сезон. Реджина продължава да е най- доброто в този сериал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

 

 

 

Най- якото нещо са Regina and Zelena. Невероятни, едно, че са най- добрите две актриси в сериала, второ, че и ролите им са един път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Хареса ли ви края на сезона? За мен щеше да е по-интересно, ако Ема беше останала по-дълго време в миналото.

Не знам каква беше тази, която се пръкна пак накрая от онзи чайник. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хареса ли ви края на сезона? За мен щеше да е по-интересно, ако Ема беше останала по-дълго време в миналото.

Не знам каква беше тази, която се пръкна пак накрая от онзи чайник. :gun_bandana:

 

Аз като гледах последния епизод мислех,че това е последния сезон,щеше да е готин край .... тая ковра дъщерята на Снежанка много ме дразни,заедно с цялата си рода.Дано Реджина ги избие всичките. :3fdb8960598fa63e:

Иначе тази която се появи разбира се е ледената кралица ама от къде пък измислиха,че тя трябва да се появи от някакво гърне не знам :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз като гледах последния епизод мислех,че това е последния сезон,щеше да е готин край .... тая ковра дъщерята на Снежанка много ме дразни,заедно с цялата си рода.Дано Реджина ги избие всичките. :3fdb8960598fa63e:

Иначе тази която се появи разбира се е ледената кралица ама от къде пък измислиха,че тя трябва да се появи от някакво гърне не знам :gun_bandana:

И Реджина пак има причина да ги мрази всичките. Успяха да обърнат нещата с тази девойка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Финалът беше доста слаб този път. Даже ми беше скучен. Иначе потвърдиха, че това накрая е Ледената кралица от "Замръзналото кралство", анимацията.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хареса ли ви края на сезона? За мен щеше да е по-интересно, ако Ема беше останала по-дълго време в миналото.

Не знам каква беше тази, която се пръкна пак накрая от онзи чайник. :gun_bandana:

Това е Елза, дано не я окепазят и нея. Мен не ме изкефи финала честно казано. Освен очевидните грешки (груби при това в сценария) имаше и други не дотам добре направени неща. Освен това ме е яд, че убиха Зелина. Много ме кефеше, а и имаше доста потенциал още.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
1397409[/url]']

Новото попълнение в 4-ти сезон. Стара любимка от "Lost". :1000 (19):

 

10365793_767593069969892_5043713830456155857_n.jpg

Обожавам я. Беше ми най-любимата от Lost. Страхотна актриса е и много красива. Много съм доволен от избора. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Искам да кажа, че сега си наваксвам със трети сезон и е брутално!! Най-добрият им сезон до сега. То няма един епизод да е слаб - супер добра и интересна история, интрига, всичко е супер добре навързано, то не са обрати, то чудо... Браво, браво! На 16-ти епизод съм още и не знам вече колко да очаквам оттук нататък! Браво, браво, след средната работа, която беше втори сезон, това тук е нещо върховно! А вещицата е уникална, още в Lost видях много потенциал в актрисата и ме беше яд, че не го разгърнаха, и се оказах прав. Двете с Реджина колят и бесят, както подобава!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...