Jump to content



"Once upon a time" / "Имало едно време.."


Препоръчани коментари

  • Отговори 304
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много е интересен и той! Загледай го :)

 

 

Тъкмо съм на средата,не е лош ,обаче най-любим си остава Имало едно време

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е чакай де, 1-ви епизод е излязъл едва .

 

Така е,обаче не ми хареса.Кралицата на сърцата може само да диша прахта на Кора и Реджина.Какво правеха там Лирой и Ашли от ИЕВ ? И като видях часовниковата кула,веднага познах,че това е Сторибрук.Май заека е най-забавен

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е трябваше по някакъв начин да се покаже, че сериалите са свързани .. колкото до Кралицата да, трябваше Кора да е .

 

 

Да ,тази не всява никакъв страх ,още по-малко респект

Link to comment
Сподели в други сайтове

до колкото разбрах щял да бъде само 13 епизода,тоест няма да има 2 ри сезон

Link to comment
Сподели в други сайтове

Епизода отново беше супер,а това че Мулан е влюбена в Аурора направо ме шашна.Винаги съм мислила,че е влюбена във Филип.Камбанка е голяма сладурана.Обаче синята фея ме дразни,винаги ме е дразнила.Мисли се за голяма работа ,а не е нищо особено.Нийл и той отиде в Невърленд най-накрая.Чаровния май се влошава,не искам да умира :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз помислих, че във Филип е влюбена. :helpsmilie: Ама то няма логика да го казва тогава на Аурора. :helpsmilie:

Добре върви, но малко ми доскучава, че се развива само в тая джунгла и са с едни и същи дрехи. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз помислих, че във Филип е влюбена. :helpsmilie: Ама то няма логика да го казва тогава на Аурора. :helpsmilie:

Добре върви, но малко ми доскучава, че се развива само в тая джунгла и са с едни и същи дрехи. :1000 (29):

 

 

Да и обстановката е малко подтискаща,но както се очертава май чак в средата на сезона ще се върнат в Сторибрук

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да и обстановката е малко подтискаща,но както се очертава май чак в средата на сезона ще се върнат в Сторибрук
Мале, наистина ли? Да си се връщат в Сторибрук, че тоя Невърленд...
image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мале, наистина ли? Да си се връщат в Сторибрук, че тоя Невърленд...

 

 

Мхм така пишеше в спойлърите.Ако има любопитни мога да пусна линкове към тях да видите какво ще стане по-напред

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
И какво сега - Питър Пан е баща на Румпел, който е баща на Белфайър, който е баща на Хенри, който е син на Ема, която е дъщеря на Снежка и Принц Чарминг. :1000 (29):
Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво сега - Питър Пан е баща на Румпел, който е баща на Белфайър, който е баща на Хенри, който е син на Ема, която е дъщеря на Снежка и Принц Чарминг. :1000 (29):

 

 

 

Хахахах май така стана :1000 (29):

 

Иначе сериала става все по-интересен

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ми е най-интересния сериал за гледане в момента. Всеки епизод е още по-добър от предишния, напрежението винаги е на ниво, а историите, които развиват, са много интересни. Единственото, което мен лично много ме дразни, е глупакът Хенри. Никога не съм го харесвал, а в последния епизод се доказа като завършен простак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериала вече е като по-лошата версия на Lost,с лек латино-американски привкус,всички са роднини.Определено тоя сезон е доста слаб.А OUAT in Wonderland е отвратително тъп.Едвам изгледах две серии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този сериал с всеки следващ сезон ми става все по-интересен. Уникално добър! Напоследък съм решил да изчакам няколко месеца да се понатрупат епизоди и да изгледам наведнъж всичко, че по един на седмица не ми стига! Иначе Once Upon a Time in Wonderland е супер зле. Много скучен и отблъскващ сериал. Заслужава си напълно ниския рейтинг в САЩ и най-вероятно няма да има втори сезон.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

За Once upon a time in Wonderland и аз съм на същото мнение.Не ми хареса още от първите минути на първи епизод.Да не говорим за мрачната обстановка,ами и играта на актьорите,докато Имало едно време си е друго нещо.Обожавам го този сериал.Само се надявам скоро да се върнат в Сторибрук,защото Невърленд леко взе да ми писва

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...