Jump to content



Katy Perry - Общи приказки


Препоръчани коментари

И аз се надявам, страшно много искам да пуснат размазващо парче. Titanium и She Wolf на Sia много ме кефят надявам се и това парче да е толкова успешно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Кейти е на 29 място в класацията на complex.com за горещи жени. В представянето й пише, че четвъртият й албум излиза през септември. Не знам доколко е достоверно.

http://www.complex.com/pop-culture/2013/05...-now/katy-perry

 

Очаквам първи сингъл през август. Надявам се инфото да е вярно и новата Кейти ера да започне вече, време е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Кейти най-накрая се завръща официално! :yahoo1: Новият албум ще се казва 'Prism' и ще излезе на 22.10.13. Потвърдено по необичаен начин чрез туитъра на Кейти- чрез снимки на златен камион, на който е изписано името й, името на албума и датата.

Тази есен ще имаме сблъсък на титани. :boxing:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кейти най-накрая се завръща официално! :yahoo1: Новият албум ще се казва 'Prism' и ще излезе на 22.10.13. Потвърдено по необичаен начин чрез туитъра на Кейти- чрез снимки на златен камион, на който е изписано името й, името на албума и датата.

Тази есен ще имаме сблъсък на титани. :boxing:

:girl_cry2: Време е...

Link to comment
Сподели в други сайтове

7804-420_katy-perry.jpg

prism_logo.png

 

Много готино лого!

 

Тази снимка нова ли е на Кейти по принцип? И дано да не е за нещо свързано с албума, защото изглежда ужасно на нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снимката е нова, даже е сложена на профилите на Кейти във ФБ и Туитър. Но не знам дали ще я има и в албума... Според мен с това плакатче целят главно да представят логото, което определено ще присъства на обложката...

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

 

Тази жена май е решила съвсем да 'погребе' предишната ера. :1000 (29): Очаква се в следващите дни да пусне още няколко подобни трейлъра, в които да смачка по нещо емблематично и от останалите сингли от TD.

 

Dark Katy се задава с пълна сила... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето това е реклама, ето това е надъхване! Просто евала на Кейти, тя и екипът й знаят как се прави. Още рекорди ще чупи с тази ера, усещам. Ще мине с валяк през ARTFLOP на Гага. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето това е реклама, ето това е надъхване! Просто евала на Кейти, тя и екипът й знаят как се прави. Още рекорди ще чупи с тази ера, усещам. Ще мине с валяк през ARTFLOP на Гага. :1000 (19):

 

Три, четири валяка ще са! :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

До колкото разбрах песента излиза утре, а на 12ти клипа.

 

Иначе доста интересно представяне, дано песента е добра, защото ще е показателно за развитието на нещата по-нататък. Сега остава и на турне да тръгне пак, Арена Армеец я чака!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

До колкото разбрах песента излиза утре, а на 12ти клипа.

 

Иначе доста интересно представяне, дано песента е добра, защото ще е показателно за развитието на нещата по-нататък. Сега остава и на турне да тръгне пак, Арена Армеец я чака!!

 

Ако Katy дойде до България това ще е първото такова събитие, на което ще отида на 100% .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще е яко Кейти да дойде в БГ, според мен е напълно възможно щом в последната една година видяхме Гага, Джей Ло, Джеси Джей...

 

Който не е гледал третия трейлър на Roar:

 

 

 

Накрая даже май се чуват и няколко секунди от песента.

Обложката вече може да се види в горепосочения линк за iTunes. Не е лоша, мисля че песента ще е много стабилна...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...