Jump to content



"Desperate Housewives" / "Отчаяни съпруги"


Препоръчани коментари

И аз не искам хепи енд, искам нещо да ме шокира, така както ме шокира стрелбата по Майк и стоп кадъра, когато Сюзън беше на земята и за миг си помислих, че тя е застреляна, останах с отворена уста и почувствах сериала. Искам да "вляза" във финала, така както влязох в последния епизод, хепи енд не ме устройва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 744
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Е не искам сладникав хепи енд, но все пак да не е мега драмата... Майк НЕ ТРЯБВАШЕ ДА УМИРА! Той за мен си беше олицетворение на "принца на бял кон", както и Рене каза... Габи и Карлос също дано не ги скапят нещо много, защото минаха и те през какво ли не и определено Габи израстна много като майка, жена, съпруга, въпреки че продължава да е меркантилна и повърхностна в повечето време :1000 (29):

А Орсън осра яката нещата май, щом ще копаят там из основите значи е сериозна работата. Искам ми се да има поне нещо позитивно във финала просто!

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е не искам сладникав хепи енд, но все пак да не е мега драмата... Майк НЕ ТРЯБВАШЕ ДА УМИРА! Той за мен си беше олицетворение на "принца на бял кон", както и Рене каза... Габи и Карлос също дано не ги скапят нещо много, защото минаха и те през какво ли не и определено Габи израстна много като майка, жена, съпруга, въпреки че продължава да е меркантилна и повърхностна в повечето време :1000 (29):

А Орсън осра яката нещата май, щом ще копаят там из основите значи е сериозна работата. Искам ми се да има поне нещо позитивно във финала просто!

Е със сигрност няма да свърши всичко черно, ще има позитивно сигурен съм, но много неща ще се променят според мен. Все пак е нормално накрая да не е така както е започнал самият сериал, вече минаха години, животът на тези хора се промени, но ми се струва, че сега накрая ще се промени най-много. А и все пак сериалът е и в жанр Драма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами аз пък искам happy end, писна ми щом сериалът е успешен задължително да приключва по най-драматичния начин само и само, за да бъде запомнен. Щастлив край в никакъв случай не означава сладникав, а и не са много оригинални като убиват тези, които зрителите обичат най-много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами аз пък искам happy end, писна ми щом сериалът е успешен задължително да приключва по най-драматичния начин само и само, за да бъде запомнен. Щастлив край в никакъв случай не означава сладникав, а и не са много оригинални като убиват тези, които зрителите обичат най-много.

 

+

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам Бри да е щастлива накрая, любимата ми героиня от сериала.Мисля си обаче, че тя ще отнесе най-голямата парса и за нея финала никак няма да е хепи енд.

Любимият ми сериал!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно на мен само този епизод ми се стори слаб. Размиха нещата с тези спомени и не ми беше толкова интересно. Не видях първата реакция на Сюзън, на Ем Джей. Очаквах далеч по-драматично да е.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно на мен само този епизод ми се стори слаб. Размиха нещата с тези спомени и не ми беше толкова интересно. Не видях първата реакция на Сюзън, на Ем Джей. Очаквах далеч по-драматично да е.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дам, наистина тези спомени ми се сториха малко скучни, очаквах да видя повече около събитията, които се случват сега, от Промото изглеждаше далеч по-силен епизод.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми се иска Бри да свърши в затвора... ще е странен край. Още повече, че точно тя ми е любимката. Имам чувството, че сценаристите нарочно насочват зрителите в толкова негативна насока за да е по-зрелищен финала и нещата да се завъртят в различни посоки, правили са го този номер.

Беше ми доста кофти за M.J. и Сюзън.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми се иска Бри да свърши в затвора... ще е странен край. Още повече, че точно тя ми е любимката. Имам чувството, че сценаристите нарочно насочват зрителите в толкова негативна насока за да е по-зрелищен финала и нещата да се завъртят в различни посоки, правили са го този номер.

Беше ми доста кофти за M.J. и Сюзън.

 

Ми не знам специално с Бри в ква посока може да се завъртят нещата... Имат отпечатъците й, имат самопризнанията й по телефона (Бен й е съучастник, обаче)... Със Сюзън също стана супер тъпо, връзката й с Майк беше същността на сериала и единствена се запази по този начин през годините, мн кофти го убиха...

Не знам какво да очаквам от финала. Може би най-интересният финал дотук ми беше на 6-ти сезон, когато Линет беше бременна и приятелят на сина й я заплашваше, а Габи тръгна да спасява Анджи и сина й. Искам отново нещо толкова напрегнато.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Става все по-тъпо.

 

Само не виждам защо обвиняват само Бри,като тя пък е точно най-малко виновна.

 

Е кой да обвиняват, като Орсън е пуснал писмото само за нея...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми не знам специално с Бри в ква посока може да се завъртят нещата... Имат отпечатъците й, имат самопризнанията й по телефона (Бен й е съучастник, обаче)... Със Сюзън също стана супер тъпо, връзката й с Майк беше същността на сериала и единствена се запази по този начин през годините, мн кофти го убиха...

Не знам какво да очаквам от финала. Може би най-интересният финал дотук ми беше на 6-ти сезон, когато Линет беше бременна и приятелят на сина й я заплашваше, а Габи тръгна да спасява Анджи и сина й. Искам отново нещо толкова напрегнато.

Е, те имат самопризнания за това, че е замесена но тя не каза в прав текст, че го е убила. Въпреки, че самата и намеса е достатъчна за да я вкарат в затвора.

На мен ми се въртят много варианти за финал но се надявам в крайна сметка да е изненадващ. Не виждам смисъл в това всички (или повечето) да ударят дъното, от друга страна пък ще излезе банално всичко да е цветя и рози...

За смъртта на Майк Тери беше дала интервю в което недоволства ест :D и как на нея и се искало да се окаже, че Майк е влязъл в програма за защита на свидетелите и да я посрещне на някое летище в Боливия. Като нищо може да е дала жокер. :1000 (29):

Като цяло аз отново ще споделя, че цялата тази мистерия с убийството не ми се нрави, едно че като нищо героите можеха да докажат вариант за самозащита (защото то така си и беше), а друго че самата история не е достатъчно напрегната като за последен сезон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За смъртта на Майк Тери беше дала интервю в което недоволства ест :D и как на нея и се искало да се окаже, че Майк е влязъл в програма за защита на свидетелите и да я посрещне на някое летище в Боливия. Като нищо може да е дала жокер. :1000 (29):

 

Ми като нищо може и така да е, доколкото помня ковчегът през цялото време беше затворен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е кой да обвиняват, като Орсън е пуснал писмото само за нея...

 

Нали е изпратил и снимки ?!

 

На снимките не виждат ли,че не е само тя !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Катрин ще се върне ли все пак? За финала ли я пазят?

 

И то точно за какво?

Днес сънувах,че Кейла се завръща като пораснала и завърта главата Престън 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...