Jump to content



"Desperate Housewives" / "Отчаяни съпруги"


Препоръчани коментари

  • Отговори 744
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Катрин едва ли ще се върне тя напусна съпругите за да играе главна роля в друг сериал на АВС.

Ще се върне за 1 епизод, още лятото пуснаха новината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледайки промото за следващия епизод (който изглежда доста обещаващ между др) имам няколко предположения кой е бащата на бебето на Джули: :1000 (29):

- Зак Янг

- племенника на Иди

- някой от близнаците Скаво :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това мога да го нарека любимият ми епизод от сезона.Много як!

Интересно е,че се разбра кой е бащата на детето на Джули.

Орсън какъв се оказа! :mf_surrender: Винаги си е бил малко странен,но какво ли е намислил?

Силия и Хуанита избухват,само как в началото на епизода затапват Габи1000%20(29).gifама бързо влязоха в ред :roll1:

Добре,че Рене и Бен се сдобриха,но не трябваше Рене да плаща,трябваше да даде парите на Бен,а не да кани този в дома си!

Много ми стана мъчно за Каран,искам я до края на сезона!Дано с Рой се сдобрят :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

и на мен ми стана супер мъчно за Карън и като гледам май няма да се съберат с Рой, а имаше идеална възможност, обаче егоизма на Габи надделя над всичко, как пък не израстна духовно за 15 години тая жена, същата ламтяща за пари егоистка си е :gun_bandana: все на нея да й е добре, а другите кучета ги яли... иначе Орсън според мен иска да си отмъсти на Бри за изневерите с Карл и че го изостави, докато беше безпомощен.. то и майка му беше баси психото, крушата не пада по-далеч от дървото

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето кой е прегазил Чък-Орсън!

:girl_witch: Именно!

Много яка серия беше. Особено се смях на Линет и близнаците, както и с Габи и момичетата :Vishenka_05:

А тоя кретен Орсън никога не съм го харесвала, сега ми е още по-противен :gun_bandana:

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама недейте да ги пишете тея неща,аз няма да го чета,моля да се направи така,че да не се вижда! :helpsmilie:

е то е малка част горе-долу да се знае колко ще са интересни епизодите

Link to comment
Сподели в други сайтове

Орсън си е психо още от Twin peaks. :1000 (29):

Много ми стана жал за Карън, попринцип всичко около нея беше забавно досега, пък това с рака....

Link to comment
Сподели в други сайтове

офф, не мога да си редактирам поста -.- да четат само прочелите спойла :1000 (29): :

мисля, че Карлос ще остане разорен и нещо ще се случи с него, а Габи няма да може да работи нищо (може пък той да умре) и да остане на улицата без пукната пара с 2те си деца.. което на теория е ужасно жестоко, но на практика това е сериал и ще е страхотно точно така да се получи, за да покажат на хората, че жени като нея накрая получават шамар от живота, явно този в 5ти сезон не й беше достатъчен..

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЕЕЕЕ тва ся беше ужасно тъпо! Да беше го написал в бяло и да беше предупредил! :gun_bandana: Добре, че прочетох само за следващия епизод :girl_witch:

 

Изкушавам се,но няма да го чета.Моля,някой модератор(на раздела) да го направи в черно.1000%20(30).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

иначе Орсън според мен иска да си отмъсти на Бри за изневерите с Карл и че го изостави, докато беше безпомощен.. то и майка му беше баси психото, крушата не пада по-далеч от дървото

Тя не го изостави. Той сам си тръгна когато разбра, че е укрила сина си за това, че е убил майката на Карлос (която всъщност умря при злополука в болницата), а него го накара да се предаде в полицията заради едно друго деяние. После обаче той се върна докато тя беше с младия си любовник на който не помня името. Но честно казано изтрило ми се е от паметта как си тръгва отново и защо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е вярно. Точно сина на Бри уби майката на Карлос като я блъсна. Орсън доколкото помня си тръгна, защото накрая разбра, че Бри не го иска. После за малко се върна покрай оная история с болногледачката му, но това беше само.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е вярно. Точно сина на Бри уби майката на Карлос като я блъсна. Орсън доколкото помня си тръгна, защото накрая разбра, че Бри не го иска. После за малко се върна покрай оная история с болногледачката му, но това беше само.

 

Той я блъсна,тя беше в кома,оправи се.Една вечер стана от леглото си и май нищо не помнеше,тръгна да слиза по стълбите и падна и умря и няква сестра пушеше и я видя,че пада.И после болницата прикри вината на сестрата!

Ето какво стана с Орсън:

 

Значи нещата така станаха с Бри и Орсън:

Още в 5ти сезон,след като Орсън излезе от затвора(защото беше прегазил Майк) и нямаше работа,а Бри беше бизнес дама(издаваше готварска книга и имаше кетъринг компания),оттогава почнаха разправиите м/у тях.Тоя я помоли за работа при нея,тя го нае,но плащаше много повече на сина си.Той разбра,май се скараха,Орсън почна да краде разни малки нещица(тогава загина Иди,заради Орсън gun_bandana.gif gun_bandana.gif ).Бри разбра,че си краде,накара го да се лекува и отиде при Карл да помислят как да се разведе и да вземе всичко.Почнаха да се виждат като любовници,Орсън разбра,скараха се на коледното парти в една малка детска къщичка,в този момент самолета падна и се удари в къщичката.Следващия епизод беше представен така както героите си го представят.И тогава Бри си представи как се развежда с него,той завинаги я обича и един ден,след много години мъка по нея умира....

 

После се указа,че Карл е умрял,а Орсън е останал инвалид.Бри го съжали и го взе да го гледа.Той и беше много ядосан,за това че е искала да се развежда и е имала любовник,но обстоятелствата го притиснаха и остана при нея.После май се опита да се самоубие,Бри го спаси,после уж се събраха,ама нещата не се получиха,скараха се защото Орсън искаше Бри да предаде сина си на полицията.Тогава Орсън тръгна с терапевтката си,разведоха се с Бри.Тя беше отчаяна,скъса тапетите в хола,викна Кийт да пребоядиса и така започна връзката им.След време Орсън се върна и каза,че онази го е зарязала,Бри отиде при нея да се разправя1000%20(29).gif и разбра,че Орсън я е зарязал и че още обичал Бри.След тва Бри избра Кийт и така..Орсън си тръгна.

 

П.с:И аз смятам,че Орсън я следи!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той я блъсна,тя беше в кома,оправи се.Една вечер стана от леглото си и май нищо не помнеше,тръгна да слиза по стълбите и падна и умря и няква сестра пушеше и я видя,че пада.И после болницата прикри вината на сестрата!

Aaaa вярно, че така стана. Извинявам се!

Link to comment
Сподели в други сайтове

нали се говори че някой умирал и всички отиват на погребение - умира съпруг. Аз мисля, че Орсън няма да е сред живите скоро в сериала..предполага се че Бри ще разбере ще стане скандала, тя ще го гръме и ще влезе в затвора затова..но ще поживеем ще видим

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...