Jump to content

Lady Gaga - Общи приказки


Препоръчани коментари

Била е страхотна снощи. Изпълнението й е направо.. ВЕЛИКО! :Vishenka_05:

 

Относно продажбите:

87103401_300.jpg

 

Това фалшиво инфо много се разпространяваше из нета последните дни... Едно монстърче даже победоносно ми го изтъкна с думите 'Победихме ви!' все едно дотогава ми е било върховна цел в живота Кейти да е над Гага. 1000%20(29).gif

Е, ето какви са истинските числа след първите 4 седмици на КП и първите 2 седмици на Гага (с петата си седмица Кейти минава милион):

ARTPOP - 743 000

PRISM - 936 000

 

Напук обаче на голямата 'борба' между фенствата, на мен Гага ми допада все повече и повече. Представянето й на AMA беше много интересно... А пеенето- страхотно... Попадам на някое и друго интервю и ми харесва... Но пък за всичко това може и да допринася и фактът, че миналата година беше на по-малко от метър от мен и бе много мила... 1000%20(29).gif

Албума все още не съм го чул, но тези дни може и да си го купя...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това фалшиво инфо много се разпространяваше из нета последните дни... Едно монстърче даже победоносно ми го изтъкна с думите 'Победихме ви!' все едно дотогава ми е било върховна цел в живота Кейти да е над Гага. 1000%20(29).gif

Е, ето какви са истинските числа след първите 4 седмици на КП и първите 2 седмици на Гага (с петата си седмица Кейти минава милион):

ARTPOP - 743 000

PRISM - 936 000

 

Напук обаче на голямата 'борба' между фенствата, на мен Гага ми допада все повече и повече. Представянето й на AMA беше много интересно... А пеенето- страхотно... Попадам на някое и друго интервю и ми харесва... Но пък за всичко това може и да допринася и фактът, че миналата година беше на по-малко от метър от мен и бе много мила... 1000%20(29).gif

Албума все още не съм го чул, но тези дни може и да си го купя...

Аз пък не я схващам цялата тази "борба". Аз си слушам и двете( вярно на Katy по-малко песни ми харесват, но пак я слушам). Иначе колкото до продажбите аз си мисля, че Гага винаги ще продава повече worldwide, дори и сега да е в шибан период( за което отчасти сама си е виновна, още не мога да повярвам, че чакаме Do What You Want видео). Добрата новина е, че турнето започва с пълна сила и този път със сигурност ще отида, ако ще и до някоя супер отдалечена страна :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък не я схващам цялата тази "борба". Аз си слушам и двете( вярно на Katy по-малко песни ми харесват, но пак я слушам). Иначе колкото до продажбите аз си мисля, че Гага винаги ще продава повече worldwide, дори и сега да е в шибан период( за което отчасти сама си е виновна, още не мога да повярвам, че чакаме Do What You Want видео). Добрата новина е, че турнето започва с пълна сила и този път със сигурност ще отида, ако ще и до някоя супер отдалечена страна :)

 

Дори и ARTPOP в крайна сметка да продаде повече от PRISM, преднината определено няма да е толкова значима както примерно между One of the Boys и The Fame (Monster). Още при ерите BTW и TD си личи този факт- в крайна сметка разликата е около милион копия WW, дори и толкова не знам дали има. А в САЩ КП всъщност е задминала Гага още тогава- четох данни за 2.7 милиона на TD и 2.3 на BTW. А в настоящите ери митът за 'сингъл изпълнител' и 'албумен изпълнител' вече беше разбит тотално. :)

Видеото на DWYW наистина се бави много, тя песента всеки момент ще изпадне от ТОП 20 на iTunes USA... Не мога да повярвам, че с вторите си сингли нито Гага, нито Кейти връзват ТОП 10 хит в Билборд... :o

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори и ARTPOP в крайна сметка да продаде повече от PRISM, преднината определено няма да е толкова значима както примерно между One of the Boys и The Fame (Monster). Още при ерите BTW и TD си личи този факт- в крайна сметка разликата е около милион копия WW, дори и толкова не знам дали има. А в САЩ КП всъщност е задминала Гага още тогава- четох данни за 2.7 милиона на TD и 2.3 на BTW. А в настоящите ери митът за 'сингъл изпълнител' и 'албумен изпълнител' вече беше разбит тотално. :)

Видеото на DWYW наистина се бави много, тя песента всеки момент ще изпадне от ТОП 20 на iTunes USA... Не мога да повярвам, че с вторите си сингли нито Гага, нито Кейти връзват ТОП 10 хит в Билборд... :o

Ако трябва да се притесняваш за някого, това е КП, която след изпълнения, видео и 2 пъти повече радио еърплей не е в топ 10. Честно казано и аз съм учуден, но явно Prism е BTW ерата на Кейти :)

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако трябва да се притесняваш за някого, това е КП, която след изпълнения, видео и 2 пъти повече радио еърплей не е в топ 10. Честно казано и аз съм учуден, но явно Prism е BTW ерата на Кейти :)

 

Тук попринцип не би трябвало да говорим за Кейти, но щом ще обсъждаме и синглите- признах, че съм изненадан от фактът, че Unconditionally не е в ТОП 10. Но да не се държим сякаш и сингълът на Гага не flop-ва за нейните стандарти... В САЩ тя има две изпълнения, а Кейти- едно... А за airplay-я и видеото какво да кажа... Странно, че не помагат на КП... Но пък поне албума се продава чудесно, а и не е като песни като Dark Horse да не напират още отсега да са следващ ТОП 10 сингъл, ако не и номер 1. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз си мисля че другата седмица клипа ще е факт..

И все пак е време да мисли и за трети сингъл, защото си изигра лошо картите с ''Do what u want''. Клипа трябваше да излезне още преди 1-2 седмици. ;х

 

Следващия сингъл се надявам да е ''MANiCURE'', ''G.U.Y.'' или ''Gypsy''.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Kви изчисления,кви статистики, ще каже човек че процент ви отчитат..радвайте се на музиката бе хора,кво значение има коя колко бройки продала повече или по-малко :mf_surrender:

 

 

На тайния и концерт е имало английска инвазия :1000 (29):

 

http://instagram.com/p/hmZCI8Q0S0/

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-накрая купих и изслушах ARTPOP. Още от iTunes концерта очаквах този албум да ми допадне- общо взето така и стана. Електронното звучене отвсякъде си е водещо в него и това лесно те пренася на някаква специфична вълна... Докато накрая не се стигне до Dope, която рязко променя настроението и която всъщност ми е едно от любимите парчета от проекта (поначало много си падам по чистите балади от този сорт). Не съм сигурен дали в момента от едното слушане ми се е откроил друг фаворит от останалите нови песни, може би Venus, Gypsy, Sexxx Dreams...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Към Боби и всички, които са запознати с въпроса: :)

Имаш ли идея какво става с мениджъра на Гага, защото както е тръгнала сега да "реализира" албума си, май сама ще се забие, как може почти 2 месеца да няма клип на новия сингъл, никой ли не са й назначили, който да й светне малко главата, така ще похаби сума ти песни, които са уникални. Албума й е най-добрия в музикално отношение, чак ме хваща яд как неориентирано прави всичко, сякаш сега тепърва започва кариерата си?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче и от този албум ще има супер много забравени и ощетени песни, както в предния. Още не мога да повярвам, че "Americano" и "Scheisse" заминаха ей така. Трябваше "Винъс" да си е втори сингъл и да му пуснат клипа, то мина месец и половина от излизането на песента, тъкмо щяха да се подготвят спокойно за третия сингъл - "Do What U Want"..... Ама така е като продуцентите ти са безмозъчни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Към Боби и всички, които са запознати с въпроса: :)

Имаш ли идея какво става с мениджъра на Гага, защото както е тръгнала сега да "реализира" албума си, май сама ще се забие, как може почти 2 месеца да няма клип на новия сингъл, никой ли не са й назначили, който да й светне малко главата, така ще похаби сума ти песни, които са уникални. Албума й е най-добрия в музикално отношение, чак ме хваща яд как неориентирано прави всичко, сякаш сега тепърва започва кариерата си?

Факт. Ще стане същото, каквото стана със Scheisse.

Трябваше да си клипира Venus както си бе по план, а не да пуска по 1 снимка тийзър на клип, който вече трябваше да е излязъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...