Jump to content

Lady Gaga - Общи приказки


Препоръчани коментари

Да, много добър албум. Много яки песни, но ме издразни това, че са c електронно звучене. :1000 (29):

Най-много държа на "Venus" за клип - буквално я преоткрих сега като я чух за втори път цялата.

"Do What U Want", "G.U.Y", "Dope", "Fashion!" също са много яки. "Swine", "Donatella" и "Manicure" са с адския саунд.

"Jewels 'n' drugs" ми прилича на една друга песен, но не се сещам за името ѝ в момента.

 

Ето и оценката ми за всяка отделна песен:

 

AURA: 10/10

VENUS: 10/10

G.U.Y.: 10/10

SEXXX DREAMS: 9/10

JEWELS N DRUGS: 7/10

MANICURE: 10/10

DO WHAT U WANT: 10/10

ARTPOP: 8/10

SWINE: 10/10

DONATELLA: 10/10

FASHION!: 9/10

MARY JANE HOLLAND: 9/10

DOPE: 9/10

GYPSY: 9/10

APPLAUSE: 10/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

Албума е нещо уникално, заслужаваше си чакането. Не мога да избера коя песен да слушам повече пъти, невероятни са всички! По-късно ще дам по-обективно мнение. Поклон пред ГАГА! :1000 (19):

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

01. Aura - 7,5

02. Venus - 9

03. G.U.Y. - 5,5

04. Sexxx Dreams - 5

05. Jewels n' Drugs (feat. T.I., Too Short and Twista) - 7

06. MANiCURE - 7

07. Do What U Want (feat. R.Kelly) - 7

08. ARTPOP - 8

09. Swine - 3,5

10. Donatella - 9,5

11. Fashion! - 7

12. Mary Jane Holland - 7,5

13. Dope - 4,5

14. Gypsy - 9

15. Applause - 9

 

Средна оценка: 7,1/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

AURA: 7/10 - Тази песен не може да ме зариби....

VENUS: 9/10 - Имах я за много силна, но сега, като чух целия албум, си давам сметка че може много повече.

G.U.Y.: 10/10 - Невероятно песен!!! Надявам се да е сингъл.

SEXXX DREAMS: 10/10 - Приятна и комерсиална песен! Задължително трябва да е сингъл, защото мисля че ще има голям успех.

JEWELS N DRUGS: 6/10 - Определено според мен това е най-слабата песен в албума.

MANICURE: 10/10 - Моя фаворит.Толкова заряд има тази песен, че не е истина.Дано е сингъл,дано !!!

DO WHAT U WANT: 10/10 - Любима моя песен.

ARTPOP: 7/10 - Слаба ми идва.

SWINE: 8/10 - Приятна песен.

DONATELLA: 10/10 - Полудявам като я чуя!!! Имам чувството че съм в Ибиза в някой як клуб като я слушам. ;д

FASHION!: 9/10 - Доста приятна песен. За съжаление очакванията ми бяха по-високи и може би за това не мога да и дам максимална оценка.

MARY JANE HOLLAND: 7/10 - Не е моята песен.

DOPE: 9/10 - Много въздействаща песен.

GYPSY: 10/10 - Перфектна! Точно такава песен исках и това ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ТРЯБВА ДА Е СИНГЪЛ.

APPLAUSE: 10/10 - Тази песен няма смисъл да я коментирам.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

01. Aura - Когато я чух лятото откачих от кеф, може би защото отдавна не бях чувал нищо ново от Гага. Ако на този етап я бях чул за първи път, не мисля, че щях да я приема толкова добре. Харесва ми, но.. звучи ми някак странна, не знам. (7/10)

02. Venus - Песента, която ме грабна от първото слушане. Има много мощен припев, куплетите също много ми харесват. На мнение съм, че тя трябваше да бъде вторият сингъл, но... С нетърпение очаквам видеото. (10/10)

03. G.U.Y. - Страхотна ееее! Просто има толкова зарибяващ бийт, а и е лесно възприемаща. Силно се надявам да е сингъл! (10/10)

04. Sexxx Dreams - Още като я чух на фестивала много ми хареса, а така завършена... направо, нямам думи :helpsmilie: (10/10)

05. Jewels n' Drugs - Не е в мой стил. Има зарибяващи части, различна е от останалите, но... просто не е моята песен. (5/10)

06. MANiCURE - Също като при "Sexx" тази песен веднага ми се наби в главата при фестивала. Обожавам това "Heal me, 'cuz i'm addicted to love" :1000 (29): Има много заряд в песента, харесва ми! (10/10)

07. Do What You Want - Определено не трябваше да е сингъл! Приятна е за слушане, но до там.. не ми харесва, не мога да я възприема някак.. точно когато започва една по-ударна част, тотално се променя хода на песента и всичко се разваля. (6/10)

08. ARTPOP - Като заглавна песен очаквах да бъде нещо по...-избухващо. Няма заряд в песента, не е ударна, но пък е някак приятна. Но определено можеше повече. (7/10)

09. Swine - Това в клуб ще гърми! Много ме кефи! Това електронно звучене е страхотно, мега избухваща е, браво! (9/10)

10. Donatella - Веднага ме грабна! Много забавна песен като цяло. Също като "Swine" е много ударна, и ще се избухва на нея. За припева да не говорим, който е страхотен. А това "voodoo, voodoo" е велико! (10/10)

11. Fashion - Идва ми по-слаба измежду другите. Но след няколко слушания ми хареса повече. Приятна е, харесва ми. (7/10)

12. Mary Jane Holland - Още от снипета, който излезе ме грабна! Много, много ми харесва тази песен, адски зарибяваща е. (9/10)

13. Dope - Страхотно изпълнение! Много исках да включи "Princess Die" в албума, но тази песен компенсира! Много е въздействаща и силна. (10/10)

14. Gypsy - Също като "Dope" я харесвам много. Има по-модерно звучене, което много ми харесва. А и това "I can't speak german, but I try" е просто трепач! (10/10)

15. Applause - И като за финал аплодисментите! Няма ден от лятото насам, в който да не слушам тази песен, една от любимите ми е, обожавам я! (10/10)

 

Чакането определено си заслужаваше! Много силен албум, Гага е вложила много от себе си в него. Надявам се продажбите да са много успешни. Браво, за пореден път Гага доказа, че е истински професионалист! :notworthy:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре бе аз в коя пещера съм бил снощи?!? :D Току що свалих албума от залива и си пуснах първо GUY че имам много надежди след снипета. Началото й ме накара да мисля, че е фейк, ама после като почна... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

01. Aura - Припева е много дразнещ за ухото ми. Останалата част от песента е ок (4/10)

02. Venus - На второ слушане взе да ми хареава, мисля че ми трябва време и ще ми стане любима (7/10)

03. G.U.Y. - Много ми харесва. Много лесно запевама, напомня малко на фейм ерата (9/10)

04. Sexxx Dreams - Много интересена като звучене в куплетите, много приятен припев (10/10)

05. Jewels n' Drugs - Не ми харесва, не си представях точнп Гага да пее с разни рапърчета. Все пак не е някаква пълна трагедия (3/10)

06. MANiCURE - Супер, супер много добре звучи, вокалите на Гага са супер яки (10/10)

07. Do What You Want - Яка е песента определено, но ако си беше само на Гага щеше да е перфектна (8/10)

08. ARTPOP - Нищо особено не е песента става (4/10)

09. Swine - Клубно, готино парче с добър бийт (8/10)

10. Donatella - Веднага ме грабна с тази песен, ще я въртя много в следващите месеци (10/10)

11. Fashion - Много приятна за релаксация, не е кой знае какво (5/10)

12. Mary Jane Holland - Харесва ми, но в края на припева когато повтаря mary jane holland ми идва малко излишно (9/10)

13. Dope - През цялото време докато слушах предните песни си мислих за това, че в албума липства песен с умерено звучене и чувайки тази се зарадвах наистина (9/10)

14. Gypsy - Текста кърти, мелодията също е много добра може би това е най-добрата песен от албума за мен (10/10)

15. Applause - Няма какво да кажа за тази песен успехите и говорят достатъчно (9/10)

 

Обща оценка 7.9

Link to comment
Сподели в други сайтове

wpid-mmb9qajq9swpi8xxy76a.jpeg

Борисе, спести ми сарказма си. Всеки има право на мнение. За мен Гага вече не прави мелодични поп парчета с текстове, които те карат да се чувстваш добре. Този албум е пълен с дъскорезници и изчанчени текстове. Има няколко по-поносими песни, но дори те са трудни за възприемане заради аранжиментите. В припевите няма грам хитовост. В желанието си да бъде "арт" и да бъде интересна, тя е забравила какво е да правиш истински хубава музика, която да вълнува хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Борисе, спести ми сарказма си. Всеки има право на мнение. За мен Гага вече не прави мелодични поп парчета с текстове, които те карат да се чувстваш добре. Този албум е пълен с дъскорезници и изчанчени текстове. Има няколко по-поносими песни, но дори те са трудни за възприемане заради аранжиментите. В припевите няма грам хитовост. В желанието си да бъде "арт" и да бъде интересна, тя е забравила какво е да правиш истински хубава музика, която да вълнува хората.

Албума е EDM, бре...какво искаш - балади като на Селин Дион ли? И престани, за бога с тая глупост, че песните й не били мелодични. Може да не ти харесва аранжимента, може да не ти харесва мелодията или текста, дори изпяването, но не можеш да кажеш, че не са мелодични. Защото това не е въпрос на лично усещане. Все едно да видиш камион и да твърдиш, че е самолет, защото ти го намираш за такъв. :mf_surrender: :mf_surrender: На мен ми е пределено ясно, че на теб ти харесват бонбонени поп песнички и не харесваш електронната музика. Затова и вече не си й фен на Гага, но това че не харесваш стила не ти дава право да говориш колко са зле песните.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Албума е EDM, бре...какво искаш - балади като на Селин Дион ли? И престани, за бога с тая глупост, че песните й не били мелодични. Може да не ти харесва аранжимента, може да не ти харесва мелодията или текста, дори изпяването, но не можеш да кажеш, че не са мелодични. Защото това не е въпрос на лично усещане. Все едно да видиш камион и да твърдиш, че е самолет, защото ти го намираш за такъв. :mf_surrender: :mf_surrender: На мен ми е пределено ясно, че на теб ти харесват бонбонени поп песнички и не харесваш електронната музика. Затова и вече не си й фен на Гага, но това че не харесваш стила не ти дава право да говориш колко са зле песните.

 

Ами ако Bad romance, която е най-успешната й песен, е бонбонена поп песничка - да, точно такива харесвам. Очевидно и масата от хората това харесва, защото тези песни я направиха супер звезда. Ако вече не я харесвах, както ти се изразяваш, едва ли бих свалил албума с надеждата да е по-добър от предишния и едва ли бих коментирал тук. Трябва само суперлативи да се ръсят ли??? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами ако Bad romance, която е най-успешната й песен, е бонбонена поп песничка - да, точно такива харесвам. Очевидно и масата от хората това харесва, защото тези песни я направиха супер звезда. Ако вече не я харесвах, както ти се изразяваш, едва ли бих свалил албума с надеждата да е по-добър от предишния и едва ли бих коментирал тук. Трябва само суперлативи да се ръсят ли??? :mf_surrender:

Чудесно..да ходи да прави само копия на Bad Romance тогава, че да ти се харесва на тебе. Благодаря предпочитам да виждам еволюция в нещата, отколкото да се тъпче на едно място. А честно казано продължавам да не разбирам каква е тая драма за аранжиментите.. :mf_surrender: Единствените две песни, които могат да бъдат по-остри за нелюбители на hard EDM са Donatellа и Swine.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Чудесно..да ходи да прави само копия на Bad Romance тогава, че да ти се харесва на тебе. Благодаря предпочитам да виждам еволюция в нещата, отколкото да се тъпче на едно място. А честно казано продължавам да не разбирам каква е тая драма за аранжиментите.. :mf_surrender: Единствените две песни, които могат да бъдат по-остри за нелюбители на hard EDM са Donatellа и Swine.

 

Не виждам еволюция в този албум, може би по-скоро обратното. Да, Гага не е длъжна да прави песни, които да се харесват на всички, но и аз не съм длъжен да хваля нещо, което не ми харесва и ми звучи изчанчено. А ти много добре виждаш, че нещата не са на добре, но все пак трябва да ме репликираш след всеки пост с някаква фенска защита. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен G.U.Y. ми се наби в главата !!! Задължително да я пуска като сингъл.

 

Надявам се да се е отказала от ''Venus''..Наистина може да я е композирала тя, но просто не е толкова силна и не заслужава да е сингъл.

 

''MANiCURE'' и ''Sexxx Dreams'' веднага се набиват в главата.

''Gypsy'' ми напомня на старата Гага и задължително трябва да е сингъл.

 

''Donatella'' е много щура песен, според вас има ли шансове Гага да заложи на нея ?

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не виждам еволюция в този албум, може би по-скоро обратното. Да, Гага не е длъжна да прави песни, които да се харесват на всички, но и аз не съм длъжен да хваля нещо, което не ми харесва и ми звучи изчанчено. А ти много добре виждаш, че нещата не са на добре, но все пак трябва да ме репликираш след всеки пост с някаква фенска защита. :mf_surrender:

Виждам, че нещата не са добре?????? Та за мен това е най-добрия й албум, откъде накъде ще мисля, че нещата не са добре. Хич не ми пука дали масовата публика ще оцени това, което тя прави. Аз харесвам музиката не защото е номер 1. Сигурно трябва да спра да харесвам и Queen, които за 20 и кусур години кариера са имали само 3 номер 1 сингъла в САЩ...Ами Тина Търнър, която няма нито един? И при нея ли нещата не са добре?

А и така или иначе, Applause стана най-успешния и радио сингъл в САЩ, а албумът й пак ще бъде най-продавания женски за годината, въпреки че няма 300 номер 1 хита като КП или не ближе чукове като МС...

 

 

ПП: А изказването за изчанченото е просто шокираща... Как въобще човек, който не се кефи на изчанченото е станал фен на Гага на първо място... :mf_surrender:

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

ПП: А изказването за изчанченото е просто шокираща... Как въобще човек, който не се кефи на изчанченото е станал фен на Гага на първо място... :mf_surrender:

 

Точно, да си дойдем на думата... Преди "изчанчването" при Гага беше в клиповете, визиите и сценичното представяне. Бях супер впечатлен от нея. Но всички тези неща бяха подплатени с убийствени парчета. Сега вече изчанчването премина в песните и това ме отдръпна... колкото и да се опитвам да харесам песните и новия стил, който налага, просто това не е моята музика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не разбирам каква ви е драмата и на двамата, който й харесва новия албум, ще го слуша, който не го понася, подминава и толкова. Самият албум след 1 година ще говори сам за себе си чрез това колко ще е продал и дали ще има ново турне, в което той ще се промотира. Още официално не е излязъл, а някой вече се опитват да го отпишат... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с Васето. Например Swine има ОТВРАТИТЕЛНО звучене, то това не е мелодия, а някакъв шум. Много правилно сравнение с дъскорезница - точно като това звучи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...