Jump to content



Pretty little liars / Малки сладки лъжкини


Препоръчани коментари

Аз до края на тоя сериал няма да спра да мисля, че Ариа е -А.

-А трябва да е женско, трябва да е с име започващо с буквата А, трябва да е абсолютен шок когато разберем кой е А, и освен всичко това, сценаристите казаха, че през цялото време -А е пред очите ни и всичко е очевидно, а има толкова подозрителни неща при Ариа.

Какъв е тоя простак Чарлис, на никого не му пука за него, разтягат локуми, за да има сериала още 10 сезона.

Ариа ТРЯБВА да е big A по някакъв начин, ако не е да им сера в сериала.

 

Не знам всъщност дали вярвам, че Ариа е -А или просто много ми се иска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Дийн, споко! Сто процента съм убедена, че има нещо около Ария, но не знам дали е точно, че е -А. По- скоро мисля, че е най- свързана с вендетата му по някакъв начин. Обърнах внимание на няколко неща, но не от спойлери, просто си разсъждавам, както гледам епизодите. -А специално наблегна на Ария в оная къща, отряза й косата и искаше да се боядиса в розово, от какъв зор? Явно много искаше да й припомни нещо от времето на розовата й прическа, може би нещо, което според него Ария е сторила. Също така в тъмната стаичка й беше написал, че тя е неговата кукла, нещо подобно- You're MY doll и MY е с големи букви, все едно й казва: "Не аз съм твоя кукла, а ти си моя." Едва ли не все едно се чувства изигран от нея. А и майката на Ария й каза отдавна, че хората не са кукли, с които да си играе. Знаем, че нищо в този сериал не е просто ей така.

Ария е ключова според мен, заедно с Али, но не мисля, че е -А. Ако е обаче, за пореден път казвам, ще се радвам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно е така. Освен това си спомням, че когато започнах да гледам сериала след първия епизод бях останал с впечатлението, че Ариа е главната героиня, т.е някак си всичко се въртеше около нея, може би си има причина това.

В последния епизод от миналата седмица пък ми направи впечатление, че на огромно място като това на което си правиха снимки, Ариа отиде точно до куклата и без изобщо да се чуди я обърна, за да види и другото й лице, сякаш знаеше, че куклата е с две лица. А после когато Езра я пита за куклата тя каза "Аз я направих" и на всички ни се стори, че тя просто го лъже, но може пък да му е казала истината! Най-много ми се връзва това с раздвоението на личността й.

Има толкова много признаци и знаци около Ариа, не може абсолютно всичко да е съвпадение, при другите 3 момичета просто няма такива.

Може както ти казваш просто тя да е най-пряко свързана с отмъщението на -А, не знам, но определено при нея ще има изненади и не всичко е такова, каквото изглежда.

 

Друго, което ми прави впечатление, че Саша, актирсата която играе Алисън я водят, че е участвала в абсолютно всеки епизод на сериала до момента, а тя не е, но пък -А е.. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами за мен няма да е интересно да ми извадят някакъв герой от два епизода и да се пробват да ме убеждават, че има причини да е -А. Да са смели и да рискуват!

 

А си мислех- понеже има още сезон и половина след разкритието, то е ясно, че няма да минем без стотен поред А. Може в най- последния епизод да се разкрие нещо около Ария, съвсем на финала, ако сега решат да не го правят. Понеже много фенове не искат да е тя, а авторката на книгите Сара Шепърд е казала, че ще е разочарована ако Ария е главния злодей. Сериала не следва книгите дословно, но все пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този сериал почва много да ме изнервя.

Да го показват тоя идиот и да се приключва. Мисля да пропусна 7 сезон, защото ще е яко боза ..

 

И продължавам да си мисля, че Рен е "-А", защото той е единствения с лекарски умения в сериала, а чипове не се слагат толкова лесно, нужна е прецизност.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този сериал почва много да ме изнервя.

Да го показват тоя идиот и да се приключва. Мисля да пропусна 7 сезон, защото ще е яко боза ..

 

И продължавам да си мисля, че Рен е "-А", защото той е единствения с лекарски умения в сериала, а чипове не се слагат толкова лесно, нужна е прецизност.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много тъпо взе да става пак. Това, че някакъв си Дилорентис е -А изобщо не ми е интересно, нито ме вълнува братската драма на Джейсън.

Не мога да повярвам, че бяха 1000 души в стаята с -А и той пак се измъкна и никой не му видя даже очичките, пълна простотия!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом момичетата си махнаха сами чиповете, а нямат никакви лекарски умения, тоест някой без такива може да ги сложи също.

 

Дано ни шашнат със самоличността на -А., например, че е Ария или Спенсър. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

СПОЙЛЕР!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Яница е -А. :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Сигурен съм, че е перфектна актриса и Марлене не е сбъркала с избора! Нямам търпение да я видя в епизод 06х10!

 

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Епизодът тази седмица беше динамичен, но наистина сцената, където бяха в една стая с А. беше много глупава. Толкова пък не можаха да го хванат, айде бе. Иначе тези нови персонажи дето само набутват много дразнят, особено Сара. Иначе и аз още от първия епизод си подозирам Ариа и би било много яко тя да е замесена, но едва ли ще е А. Малко остана и ще видим как ще ни разочароват този път с "разкритията" си. :D

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сара е червеното палто сигурно, точно когато се махна от къщата на Емили се появи червеното палто. Имам малки подозрения и за Ариа защото не искаше да си покаже дрехата на Емили.

Абе всичко е подозрително, не знам, остана още много малко, уж този път нямало лъжа, нямало измама, ще видим всичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако Ария е червеното палто, ще бъде супер разбиващо. Не вярвам тоя със стипендията да е Чарлс, нищо че досущ прилича на Джейсън.. твърде скучно би било. - А трябва да е някоя от коврите, задължително!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Епизодът тази седмица ме обърка тотално и изобщо не знам какво да очаквам от финала, защото подозирам абсолютно всеки вече. Ще бъде жесток финал, със сигурност. В официалната страница на сериала обявиха, че ще разберем кой е "А", какъв е бил мотивът му, кои са Червеното палто и Черната вдовица, както и кой се е опитал да убие Али, в нощта в която уж беше изчезнала, кой е убил майката на Тоби и общо взето ще получим отговор на всички въпроси, които ни мъчат вече 6 години. Този сезон е най-интересният от доста време насам и нямам търпение за развръзката.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кейлъб е -А! Наистина в този сезон наблягат над това как Хана супер много мрази Чарлис и иска отмъщение, а в същото време ни казват, че разкриването на -А ще бъде сърцераздирателно й ще плачем, а какво по-тъжно от това, засилват драмата? ;Д Не знам, но по някакъв странен начин обожавам цялата мистерия в сериала, дори се надявам да не ни разкриват всичко както са се зарекли, искам да се съмнявам във всеки, да мисля свои си теории и т.н

Въпреки, че в момента залагам, че Кейлб е -А, Ариа продължава да ми е най-съмнителния персонаж. Напълно отричам теорията, че Рен е -А, дори се обзалагам, че е не е той.

В страницата на сериала качиха снимка с физиономиите на момичетата и в описанието на снимката пише "Отговорите са точно зад ъгъла, БУКВАЛНО", а в ъгъла, буквално, е Ариа. :feminist_en:

Мисля, че Чарлис, който ще ни разкрият сега ще е много важен човек за Big -A, може би човека, който движи всичко, но -А, който дава заповедите ще ни го разкрият по-късно!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Aria e -A, няма начин да не е тя, просто това видео казва всичко. Вече съм убеден напълно. Всичко е тук! Най-много ми хареса това, че Мерилийн Кинг е казала, че най-голямата следа, която трябва да знаем е 7 letters, "ARIA IS A" е 7 букви, освен това Ариа изпраща 7 писма за университета. Абсолютно, ама абсолютно всичко в сериала води до това, че Ариа има раздвоение на личността. Просто изгледайте видеото.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леля ми Гичка е -А. Тя ми призна всичко през сълзи. На жената просто не й е стигала пенсията и затова е задействала цяла машина, за да си осигури старините.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Aria e -A, няма начин да не е тя, просто това видео казва всичко. Вече съм убеден напълно. Всичко е тук! Най-много ми хареса това, че Мерилийн Кинг е казала, че най-голямата следа, която трябва да знаем е 7 letters, "ARIA IS A" е 7 букви, освен това Ариа изпраща 7 писма за университета. Абсолютно, ама абсолютно всичко в сериала води до това, че Ариа има раздвоение на личността. Просто изгледайте видеото.

 

 

 

Ако Ария е А ще откача от кеф!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето няколко интересни снимки със следи

11347772_859602234088016_1902000690_n.jpg

11351645_966705640017228_448400403_n.jpg

11371140_1602585130002886_1017825921_n.jpg

11809750_968977756475465_174435458_n.jpg

И малко смешни

11326835_1610053615925896_1616946691_n.jpg

11410432_1682637928618180_1361439368_n.jpg

11809836_803696496411480_2007656291_n.jpg

:roll1: :roll1: :roll1:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

1 2 3 4 5 6 7

не могааа :roll1: :roll1:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сара е червеното палто сигурно, точно когато се махна от къщата на Емили се появи червеното палто. Имам малки подозрения и за Ариа защото не искаше да си покаже дрехата на Емили.

Абе всичко е подозрително, не знам, остана още много малко, уж този път нямало лъжа, нямало измама, ще видим всичко.

 

Ооле, това, че не си показа дрехата, сега като се замисля, е много подозрително. То постоянно има разни неща, които те насочват и объркват, а понякога и от самата страница лъжат, както беше за Мона.

 

Въпреки че и в тоя сериал са правели големи глупости, някак остана единственият, който все още предизвиква голям интерес в мен, с нетърпение чакам да дойде следващия епизод.

 

Този новият ще е твърде лесно да е Чарлс и А, но ако е Ария, наистина ще е много маниашко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...