Jump to content



Pretty little liars / Малки сладки лъжкини


Препоръчани коментари

Троян Белисарио- Спенсър написа на фен в инстаграм, че е накарала Марлийн да напише епизод(десети), в който разкрива ама наистина всичко този път, защото сме чакали достатъчно дълго.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ако разкрие абсолютно всичко, каква ще е драмата в следващите 2 сезона? Мен честно казано това с -А ме кара да продължавам да гледам. Много малко ме вълнуват любовните драми между героите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахаха, актрисата като героинята. Ами те все скоро ще трябва да го разкрият, защото или втората серия епизоди на този сезон, или следващият ще почне с "5 години по-късно", не мисля, че ще е чак такъв проблем, сигурно просто ще играят с открити карти, в почти всички продукции добрите знаят кой е врагът им, но "войната" пак е интересна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако разкрие абсолютно всичко, каква ще е драмата в следващите 2 сезона? Мен честно казано това с -А ме кара да продължавам да гледам. Много малко ме вълнуват любовните драми между героите.

 

Не са два, а сезон и половина. Ще има нов -А вероятно. Аз си го представям така- сега се изяснява цялата мистерия с Чарлз, а на финалните секунди на целия сериал, Ария най- после се оказва Мега -А. Това май и преди съм го писала, но просто много искам тя да е замесена, дори да не е лошата. Просто по някакъв начин тия следи и намеци, свързани с нея да се обяснят, иначе за какво бяха? А и Луси Хейл си каза, че не са случайни, но не доказват непременно, че Ария е -А, а нещо друго. Изтрещях вече.1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предупреждавам ви да слагате spoiler ако коментирате новия епизод, моля ви! Като се знам какъв съм ще вляза в темата да чета, ама като видя, че е скрито с черно размислям. 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

:mf_surrender: :mf_surrender: Сериозно..?!

 

''Добри новини за Малки сладки лъжкини. Освен слуховете, Марлийн Кинг и Шей Мичъл споделиха, че сезон 7 опредлено не е края. Сезон 8 или филм е възможност.''

Link to comment
Сподели в други сайтове

От утре (6 август) Fox life започват излъчването на сериала от първи сезон, всеки делник от 18:20 ч. Според информацията,

ще излъчат всички сезони досега, включително пети.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с Nicolas, че нищо важно не се случи в новия епизод, но в същото време беше много интересно да видим майките в действие, имаше много напрегнати сцени, като цяло много добре. Очакваме финала!

 

Между другото в Youtube са качени първите две минути от десети епизод и е доста интересно!

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Изключително тъп епизод, толкова чакане, толкова приказки и накрая пълна шитня. Сигурен съм, че и финала ще е така, както всеки път.

Просто нямам думи, излагация! В целия епизод Алисън върви по някакви коридори на майната й, а ония разтягат локуми и говорят тъпотии...

Да си ебат майката вече, то бива простотия, ама това е прекалено. Не разкрият ли всички мистерии от началото на сериала до момента следващата седмица, спирам да гледам. Аман!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бе, въй! Не искам осми сезон, колкото и да обичам сериала. Просто трябва да има край! Но филм може, ще се радвам.

 

Иначе епизодът беше досаден с това обикаляне на Алисън насам- натам, но сцените с мамите наистина бяха интересни. Е, не чак толкова, но по- интересни отколкото с момичетата. Искам истината!

Link to comment
Сподели в други сайтове

sneak peek-a от следващия епизод е много интересен, но просто не ми се връзва нищо. Това ще е поредния финал, който ще ни замаже очите, а в следващия сезон ще се окаже, че дори не сме били и близо до разкриването на истинския -A.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя серал се разводни много отдавна - последните 2 сезона май не съм ги гледал, голяма боза стана и имам чувството, че е за умствено изостанали. Не е насочено към никой от гледащите го! Просто не си струват 40 минути вече да се губят за това.
Link to comment
Сподели в други сайтове

На епизод събират по 2 милиона в САЩ :mf_surrender: тоест ще има и 8 сезон, ужас.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еее, осми сезон вече ще дойде в повече. То даже и седми им е много. Трябва иначе да заплетат нещо много интересно и различно за следващите сезони, за да задържат интереса. Да вземат да убият някое от момичетата (Емили по възможност, че е много наивна и супер слаба актриса) или пък да покажат на зрителите още веднага кой е следващия, който ги тормози, а Лъжкините да не знаят и ще е нещо по-забавно според мен. Но искам да тръгнат в някаква по-сериозна насока нещата, стига с техните тийн драми и любовни премеждия с едни и същи хора, много скука.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Еее, осми сезон вече ще дойде в повече. То даже и седми им е много. Трябва иначе да заплетат нещо много интересно и различно за следващите сезони, за да задържат интереса. Да вземат да убият някое от момичетата (Емили по възможност, че е много наивна и супер слаба актриса) или пък да покажат на зрителите още веднага кой е следващия, който ги тормози, а Лъжкините да не знаят и ще е нещо по-забавно според мен. Но искам да тръгнат в някаква по-сериозна насока нещата, стига с техните тийн драми и любовни премеждия с едни и същи хора, много скука.

 

Аа, не, Емили е най-красивата, искам да я гледам. :)

Кога ще се разбира кой е, та тогава да почна да гледам сериала? :D

Много е вероятно да е в сряда другата седмица, защото след това май ще продължи как са пораснали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аа, не, Емили е най-красивата, искам да я гледам. :)

Съгласен съм, че е най-красивата, но е голямо дърво пред камерата и всичките й реакции са еднакви. :D

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва другата седмица да покажат кой е -А .. А, иначе сезон 6Б ще продължи другата година (до колкото знам) , мисля че през януари/февруари .. :mf_surrender:

Октомври.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...