Jump to content



Pretty little liars / Малки сладки лъжкини


Препоръчани коментари

Според мен детективката ще научи нещо важно и -A ще я убие.

 

Е, то щом А може да унищожи полицията, какъв е смисълът..

 

Иначе Мона трябва да остане, тя е много интересна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Четох, че е бременна, но не мисля. Твърде млада е. :1000 (29):

Играла бременна в друга роля, не разбрах къде.

 

Моята теория за случващото се: Алисън е умряла както смятахме до сега, това е нейната близначка Бетани, тя е убила Али за да заеме мястото й, но мис Ди я е видяла. Майка й прикрива цялата история, но все пак държи Бетани на страна, тогава близначката на Али поръчва да я убият за да може да се върне в града като Алисън. Тя е А с което намира оправдание за отсъствието си пред момичетата, а пред полицията трябва да мине версията за отвличането за да не търсят А.

 

Това е лично моя теория, и просто не виждам друг начин всичко да си дойде на мястото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Играла бременна в друга роля, не разбрах къде.

 

Моята теория за случващото се: Алисън е умряла както смятахме до сега, това е нейната близначка Бетани, тя е убила Али за да заеме мястото й, но мис Ди я е видяла. Майка й прикрива цялата история, но все пак държи Бетани на страна, тогава близначката на Али поръчва да я убият за да може да се върне в града като Алисън. Тя е А с което намира оправдание за отсъствието си пред момичетата, а пред полицията трябва да мине версията за отвличането за да не търсят А.

 

Това е лично моя теория, и просто не виждам друг начин всичко да си дойде на мястото.

 

Наистина след всичко, което заплетоха през последните два сезона, това е единственият сценарий, който до някаква степен адекватно може да се впише.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много скучна 9-та серия, засега сезона е напълно безинтересен лично за мен, никаква емоция, едвам дочаквам да свърши епизода, по средата вече почвам да мисля за самоубийство от скука и тъпотия.

Алисън яко се е освинила, сигурен съм, че е над 60 килограма, няма лошо де, пак си е сладка, но вече доста се набива на очи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В интернет се вихри теорията, че смъртта в следващия епизод ще е на Мона.

Или по-скоро и Мона ще фалшифицира смъртта си. Теорията изхожда от там, че в промото на финала Холбрук казва, че в стаята е открито достатъчно количество кръв, че да сметнем раните за фатални. Но според тази теория Мона е източвала собствената си кръв в продължение на седмици (за това припадна в 5х10 и за това имаше лепенка на ръката) за да може да е успешна фалшификацията.

Ще видим дали ще се окаже вярно...

А отделно пък след почивката единствените актьори, които не са вписани за завръщане в сериала са актьорите играещи Мелиса и Ноел.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В интернет се вихри теорията, че смъртта в следващия епизод ще е на Мона.

Или по-скоро и Мона ще фалшифицира смъртта си. Теорията изхожда от там, че в промото на финала Холбрук казва, че в стаята е открито достатъчно количество кръв, че да сметнем раните за фатални. Но според тази теория Мона е източвала собствената си кръв в продължение на седмици (за това припадна в 5х10 и за това имаше лепенка на ръката) за да може да е успешна фалшификацията.

Ще видим дали ще се окаже вярно...

А отделно пък след почивката единствените актьори, които не са вписани за завръщане в сериала са актьорите играещи Мелиса и Ноел.

Източвала кръвта си седмици? Лично на мен ми звучи много.... зловещо :1000 (29): Иначе не вярвам да махнат Мона по-скоро Мелиса

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ви разбирам. Как може нещо такова да ви е скучно, беше толкова изпълнено с напрежение, за мен това беше един от най-шокиращите и брутални епизоди! Браво, все така да карат!

Горката Мона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ви разбирам. Как може нещо такова да ви е скучно, беше толкова изпълнено с напрежение, за мен това беше един от най-шокиращите и брутални епизоди! Браво, все така да карат!

Горката Мона.

:dontgetit: Тъкмо ми стана любимка.Сериала губи много от отсъствието и. :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде моля ви се... В тоя сериал приемам, че някой е умрял само при наличието на оцъклен и озъбен труп. Мона е жива и ще я извадят на бял свят в някой друг "шокиращ" финал. Не ви знам как още вярвате и се връзвате.!

 

П.С. Понеже се сетих, че ще питате не съм ли видяла оцъкления труп- това не приемам, че е Мона! Не е пък! Маска е! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ви разбирам. Как може нещо такова да ви е скучно, беше толкова изпълнено с напрежение, за мен това беше един от най-шокиращите и брутални епизоди! Браво, все така да карат!

Горката Мона.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още не мога да преживея Мона. ;(

 

Шъ ги утрепя ако тъкмо тука са решили да не се гъбаркат, а да действат сериозно! :gun_bandana: И искам да видя Али размазана като руса хлебарка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещата така се обърнаха, че минах из лагера на Мона точно преди тя да умре.. :cry2: Да видиш Мона в действие е нещо страшно! Точно намери доказателство, че Алисън е - А и ето какво стана.. но аз мисля, че това накрая беше Сиси.

 

Алисън е истинско чудовище!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

-А от форума ми разказа какво се случва и ще си догледам епизодите, звучи супер интересно. Винаги съм знаел, че Алисън си е -А и това с смс-а преди няколко епизода ме убеди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

-А от форума ми разказа какво се случва и ще си догледам епизодите, звучи супер интересно. Винаги съм знаел, че Алисън си е -А и това с смс-а преди няколко епизода ме убеди.

 

Въй, в грешка сте, мосю Винчестер!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама какво разправяш. :gun_bandana:

 

Дано наистина ти е интересно. Аз не вярвам, че Алито е А. По- точно, може и да е- обаче тая фуста, сегашната, не е Алисън.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещата така се обърнаха, че минах из лагера на Мона точно преди тя да умре.. :cry2: Да видиш Мона в действие е нещо страшно! Точно намери доказателство, че Алисън е - А и ето какво стана.. но аз мисля, че това накрая беше Сиси.

 

Алисън е истинско чудовище!

 

Леле, да, може да е Сиси, реално не видяхме лицето ѝ.

Много ми е интересно до 11 епизод, ама ся какво беше това свръхестественото с духовете накрая? :1000 (29):

 

Айде, пускам финала.

 

Да, мен също ме подразни.

И аз се чудя защо казваш, че си дотук, в смисъл че не те кефи, в деня на излизането на финала, а то ти си бил по-назад. 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сезон 5 епизод 11 ,когато сестрата на Спенсър разказва,че е заровила Бетани по погрешка дават Бетани без да и дават лицето,но се виждат дрехите.

Сега си пуснах епизод 1 ,сезон 1 и Алисън преди да изчезне е облечена точно със същите дрехи.Реално сестра и според мен е заровила Алисън наистина,а това сега е Бетани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

tumblr_nazlcdoWcT1qdsqclo1_250.gif tumblr_nazlcdoWcT1qdsqclo6_250.gif

tumblr_nazlcdoWcT1qdsqclo4_250.gif tumblr_nazlcdoWcT1qdsqclo5_250.gif

tumblr_nazlcdoWcT1qdsqclo8_250.gif tumblr_nazlcdoWcT1qdsqclo2_250.gif

tumblr_nazlcdoWcT1qdsqclo7_250.gif tumblr_nazlcdoWcT1qdsqclo3_250.gif

 

Знам кой е Биг - А, и мога да го докажа!

Ако не съм активен в следващите дни, да си знаете...

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...