Jump to content



Илюминати, Тайни Общества, Нов Световен Ред


Препоръчани коментари

А това гледал ли си го:

 

Не, не съм го гледал, тепърва навлизам в материята и определено ми е доста интересно.

Драконе, как можа да ме изтриеш от ласта, тъкмо започнах да разбирам налудничавостта ти! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не, не съм го гледал, тепърва навлизам в материята и определено ми е доста интересно.

Драконе, как можа да ме изтриеш от ласта, тъкмо започнах да разбирам налудничавостта ти! :1000 (29):

Видях в една тема за Гага че с Борис сте писали доста иронично за мен и за Илюминатите и се подразних защото за мен темата не е никак шеговита и затова. Ако наистина сега говориш сериозно нп, пратих ти пак покана.

 

:gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

заинтригувахте ме с тия скрити послания ;д;д намерих един сайт в който някъв е събрал такива песни, в Папараци също има..

 

Има... Почти всички най-извести изпълнители са такива:

 

 

 

Освен в музиката има и в киното. Ето тук дори е на детско филмче на Уолт Дисни - Красавицата и звяра:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това в ляво е знака на Илюминатите. Пирамидата с всевиждащото око на Дявола. Отгоре пише Целта е постигната, отдолу Нов Световен Ред.

one_dollar_bill_reverse-united_states_.jpg

 

Ето малко снимки:

Гага:

lady-gaga-illuminati-1.jpg

 

lady-gaga-illuminati.jpg

 

gaga21.png

 

popstars_oneeye.jpg

 

Джей Зи, Риана, К. Уест:

jay-z-kanye-west-rihanna-run-this-town-jay-leno-tonight-roc-illuminati-pyramid-freemason-mason-sign-triangle-devil-satanic-evil-golden-dawn-cult-beyonce-temple-of-set-aleister-crowley-occult-magick-black-magic.jpg

 

В тоя клип Гага на п*тката си има обърнат кръст:

alej3-e1276354386311.jpg

 

Чиконе:

madonna-illuminati.jpg

 

jayz4.jpg

 

tumblr_l8n881T8DR1qb4uc0.jpg

 

beyonce-jay.jpg

 

rihatri.jpg

 

Tва е от клипа й S&M. Пише Rihanna the princess of Illuminati

tumblr_lhndflWWzc1qzhxjuo1_r1_500.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гага току що качи във фейса си това... триъгълник, обърнат триъгълник...:

 

249993_10150204577524574_10376464573_6725509_1560248_n.jpg

 

Discover your inner-Monster with Lady Gaga's ”Monster in You” Facebook app. Upload a photo from your Facebook photo gallery and the app outputs a Little Monster version of your photo. http://bit.ly/monsterinyou

 

Вече и аз почнах да се вманиачавам, ама много харесвам новия й албум. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

А сега си пуснете видеото на Глория - Женското сърце. Сега ще кажете,че и тя е такава!

Не, ще кажем че и тя като Андреа е тъпа ксерокс машина която цялата си кариера й е копи-пейст, я от Цеца, я от Драгана, я от някой друг.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мръсна сатанистка 1000%20(29).gif

 

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мръсна сатанистка 1000%20(29).gif

 

Какво за бога е това? Нищо не се разбира от "сатанинската драма"...аз виждам просто Гага, която се почесва по главата.. Или всеки, които се пипа по главата е сатанист :1000 (29): :1000 (29):

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво за бога е това? Нищо не се разбира от "сатанинската драма"...аз виждам просто Гага, която се почесва по главата.. Или всеки, които се пипа по главата е сатанист :1000 (29): :1000 (29):

Еми облъчили са те вече 1000%20(29).gif Да посочва си третото око и закрива своето при тва пък точно пък на думата "приятели".

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми облъчили са те вече 1000%20(29).gif Да посочва си третото око и закрива своето при тва пък точно пък на думата "приятели".

 

А виж Гага като чува "Oh dear Lord" какво прави :mf_surrender:

 

 

 

 

Боби, в една книга която четох се казва, че само един окултист може да разбере напълно друг окултист. Именно заради разните им там символи, метафори и т.н. които правят. Ние няма как да разберем защо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А виж Гага като чува "Oh dear Lord" какво прави :mf_surrender:

 

 

 

 

Боби, в една книга която четох се казва, че само един окултист може да разбере напълно друг окултист. Именно заради разните им там символи, метафори и т.н. които правят. Ние няма как да разберем защо.

 

Майкоо и къв поглед отпери,тръпки ме побиха чак...баси вече искам да и отида на концерт...да метна чесън по нея да видя дали ше избухне в пламъци 1000%20(29).gif

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Майкоо и къв поглед отпери,тръпки ме побиха чак...баси вече искам да и отида на концерт...да метна чесън по нея да видя дали ше избухне в пламъци 1000%20(29).gif

Тя да не е вампир бе :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

А виж Гага като чува "Oh dear Lord" какво прави :mf_surrender:

 

 

 

 

Боби, в една книга която четох се казва, че само един окултист може да разбере напълно друг окултист. Именно заради разните им там символи, метафори и т.н. които правят. Ние няма как да разберем защо.

 

Хм, тва вече е доста интересно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Офф, да ви имам проблемите :1000 (29): :1000 (29): :1000 (10):

 

Ся какво,сигурно мушичка и е минала пред окото и за тва така :mf_surrender: И да тва си е проблем и то глобален...най-гледаната и слушана изпълнителка пропагандира сатанизъм и то по най-вреден и гнусен начин. Още ли ще ми говориш че на първо място била музиката, тя е невероятен творец със стойностно творчество и послания в него...видяхме кви са единствените послания...

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ся какво,сигурно мушичка и е минала пред окото и за тва така :mf_surrender: И да тва си е проблем и то глобален...най-гледаната и слушана изпълнителка пропагандира сатанизъм и то по най-вреден и гнусен начин. Още ли ще ми говориш че на първо място била музиката, тя е невероятен творец със стойностно творчество и послания в него...видяхме кви са единствените послания...

 

Между другото в университета имах специалност Музикотерапия и дори съм писал реферат.

 

Музиката действа на човека и на мозъка много. Най-много от всичко друго като четене на книга, гледане на филм и т.н. Дори има лечение с музика при депресии, разтройства и т.н. Също с музика се правят хипнози, старейшини и шамани с определени мелодии изпадат в трансове и т.н. Да не говорим пък за звуците. И тези които чуваме и ултразука какво приложение и сила имат.

 

Казвал съм ви защо определени песни стават хитове. Музиката освен еуфория е и математика.

 

Така че музиката е доста силно средство за каквото и да било.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ся какво,сигурно мушичка и е минала пред окото и за тва така :mf_surrender: И да тва си е проблем и то глобален...най-гледаната и слушана изпълнителка пропагандира сатанизъм и то по най-вреден и гнусен начин. Още ли ще ми говориш че на първо място била музиката, тя е невероятен творец със стойностно творчество и послания в него...видяхме кви са единствените послания...

То като гледам не остана кого да слушаме, ако се вярва на всички тия простотии със сатанизма..

 

Знаете ли какво, вярвайте си в тези глупости, плашете си се, вкарвайте се във филми... Аз не вярвам в бог, не вярвам в сатана, не вярвам във всякакви подобни безумни и недоказани глупости. Оправяйте си се, ваша работа си е дали ще си затормозявате мозъците излишно. Аз моя не желая да го затормозявам....и точно поради тази причина отивам да си пусна Judas, после Halo, после S&M, после Firework...и отивам да запаля няколко свещички в окултния ъгъл на стаята ми....упс, май се издадох, че съм satan worshipper! :mf_surrender: :mf_surrender:

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

То като гледам не остана кого да слушаме, ако се вярва на всички тия простотии със сатанизма..

 

Знаете ли какво, вярвайте си в тези глупости, плашете си се, вкарвайте се във филми... Аз не вярвам в бог, не вярвам в сатана, не вярвам във всякакви подобни безумни и недоказани глупости. Оправяйте си се, ваша работа си е дали ще си затормозявате мозъците излишно. Аз моя не желая да го затормозявам....и точно поради тази причина отивам да си пусна Judas, после Halo, после S&M, после Firework...и отивам да запаля няколко свещички в окултния ъгъл на стаята ми....упс, май се издадох, че съм satan worshipper! :mf_surrender: :mf_surrender:

 

A в енергиини полета вярваш ли? Те не се ли зареждат от мислите,навиците,поведението на самия човек и съответно всеки излъчва положителна или отрицателна енергия? В такъв случай енергията която разпръсква Гага каква ли е...добре че имаш котки да те пазят и пречистват хахахаха :Vishenka_05:

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много такива неща изгледах тия дни, ама не мога да повярвам докрай, нито ще спра да слушам новите песни на Гага... като наркотик са ми, явно съм облъчен. :1000 (29): Каквото искат да правят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...