Jump to content



Илюминати, Тайни Общества, Нов Световен Ред


Препоръчани коментари

Много такива неща изгледах тия дни, ама не мога да повярвам докрай, нито ще спра да слушам новите песни на Гага... като наркотик са ми, явно съм облъчен. :1000 (29): Каквото искат да правят.

Жалко...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много такива неща изгледах тия дни, ама не мога да повярвам докрай, нито ще спра да слушам новите песни на Гага... като наркотик са ми, явно съм облъчен. :1000 (29): Каквото искат да правят.

На мен също няма да ме откаже да слушам песните на Бионсе например,тва не ги прави лоши като музика, а я омърсява нея като изпълнител и човек, поне в моите очи. Но в крайна сметка всеки сам си избира в какво да вярва и какво да подкрепя, както и всеки си запазва правото да не е съгласен с чужди мирогледи. Конкретно за Гага тва е просто още едно нещо, заради което да ми противее, и преди да го разбера не я харесвах. Но все пак ще и чуя новия албум айде..ама задължително с тамян в ръка 1000%20(29).gif

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

A в енергиини полета вярваш ли? Те не се ли зареждат от мислите,навиците,поведението на самия човек и съответно всеки излъчва положителна или отрицателна енергия? В такъв случай енергията която разпръсква Гага каква ли е...добре че имаш котки да те пазят и пречистват хахахаха :Vishenka_05:

За мен енергията, която разпръсква Гага е изключително положителна. Слушам я, за да се разведря и за да се усмихна. Какво по-хубаво от това!?

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен енергията, която разпръсква Гага е изключително положителна. Слушам я, за да се разведря и за да се усмихна. Какво по-хубаво от това!?

 

Има много хубави послания в албума, въпреки всичко. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужааааааааааааааааааааааааааааааааааас. След като гледах някои неща за нея,които изобщо не предполагах,че съществуват в клиповете й, с право не съм я харесвала. Тя направо те ужасява. Тая трябва изобщп да не съществува,а като знам колко последователи има,направо не знам какво да мисля.Къде им е акъла на тези хора,не знам.

 

Зайке колкото и да ме дразниш,трябва да ти кажа че ние стрелците чисто интуитивно усещаме подобни "тъмни" влияния и ги избягваме сами, дори и на пръв поглед да няма обяснима и видима причина какво ни отблъсква. Ето и Денислав дето толкова я обожаваше в началото (отдавам го на факта че просто харесва предимно модерни неща,няма лошо в което) бързо се поотдръпна по една или друга причина. Извинявам се за обобщението, просто такова наблюдение си направих.

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега и на зодии ли го обърна...Светулкееееее, каквo ви правят в тоя Натфиз...един нормален не познавам от там :1000 (29): :1000 (29):

 

Изпълнение от тази устрин на Hair

 

Аре само без квалификации промит мозък такъв 1000%20(29).gif

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аре само без квалификации промит мозък такъв 1000%20(29).gif

И това да ми го казва човек с ник Ивъл :1000 (29): Глупаво малко, човече си ти, Светулке, ама ще се осъзнаеш! :1000 (29): Разбирам драмата ти, че Джеси Джей също е илюминатка, ама не ти е Гага винонвна за това..

 

ПП: Гледай каква съдба..заради това да спориш за нещо, за което няма смисъл да спориш дори със заяц ще станеш приятел :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (10): :1000 (10):

12932020double20facepal.jpg

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И това да ми го казва човек с ник Ивъл :1000 (29): Глупаво малко, човече си ти, Светулке, ама ще се осъзнаеш! :1000 (29): Разбирам драмата ти, че Джеси Джей също е илюминатка, ама не ти е Гага винонвна за това..

 

ПП: Гледай каква съдба..заради това да спориш за нещо, за което няма смисъл да спориш дори със заяц ще станеш приятел :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (10): :1000 (10):

 

 

За пореден път изключително плоски и повърхностни разсъждения. Да ти е минавало през акъла,че ника ми е ирония? Защото почти всички се кръщават разни ейднжъли и други сладникавости. А драма с Джеси джей нямам,и тя е в кюпа но база за сравнение изобщо няма. Направила знака на всевиждащото око в един клип, който клип е изцяло решен в светла гама и спокоен колорит...цялостното внушение и настроение което оставя няма нищо общо с дарк символи. Снимките и също. За тва ти говорех за излъчващата енергия,как нещо решено в мрачен и подтискащ колорит може да те усмихва не знам..да се кефиш на баса и ритъма е едно,но за горното нямам обяснение.

 

П.П В последните няколко поста мн слагаш пляскаща се по челото иконка-да не би защото подсъзнателно ти е най-близка до такава,закриваща си с ръка едното око1000%20(29).gif

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

За пореден път изключително плоски и повърхностни разсъждения. Да ти е минавало през акъла,че ника ми е ирония? Защото почти всички се кръщават разни ейднжъли и други сладникавости. А драма с Джеси джей нямам,и тя е в кюпа но база за сравнение изобщо няма. Направила знака на всевиждащото око в един клип, който клип е изцяло решен в светла гама и спокоен колорит...цялостното внушение и настроение което оставя няма нищо общо с дарк символи. Снимките и също. За тва ти говорех за излъчващата енергия,как нещо решено в мрачен и подтискащ колорит може да те усмихва не знам..да се кефиш на баса и ритъма е едно,но за горното нямам обяснение.

 

П.П В последните няколко поста мн слагаш пляскаща се по челото иконка-да не би защото подсъзнателно ти е най-близка до такава,закриваща си с ръка едното око1000%20(29).gif

Светулке, наистина ли вярваш, че се вживявам в този тъпанарски разговор, че да тръгна да правя размишления :1000 (29): И да, причината да защитавам Гага е факта, че съм пратеник на Луцифер и имам за цел да приобщавам към общото зло хора с податливи на манипулации съзнания... Но както се вижда, вие стрелците ме усетихте и затова не ми се кефите :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

И честно казано отдавна загубих интерес към спор с теб, ну погоди или дракона...и как няма, като едва преди няколко часа за първи път гледах клипа на Firework :1000 (29): и установих колко неземно яка е Кейти Пери в него :1000 (30): Така, че заминавам да го гледам още веднъж и лягам да спя, защото за разлика от безумните предмети, които учите в НАТФИЗ, аз имам изпити по финансово право и управленско счетоводство :1000 (10):

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото навремето Мадона доста се е лутала между това да бъде ли с тях или да не бъде. Има две анти-илюминатски песни дори... Но днес тя твърдо е с тях, така че знаем какво е избрала навремето. Сигурно като е видяла какво са направили с Майкъл Джексън. Но не я оправдавам въобще.

 

Едната песен е Live to tell. Прочетете и текста и ще видите за какво говоря. А другата е последната песен в албума Like a prayer и се казва "Act Of Contrition" (Акт на разкаяние). Самата песен представлява пуснат инструментала на Like a prayer наобратно (!) и върху мелодията се извинява на Господ за това което е направила (!) а в началото на песента се чува съвсем тихо молитва към Дева Мария...

 

 

 

 

 

 

 

Както знаете в английския You е и ти и вие. В случая Мадона се обръща за мн. число. Дори във втория куплет казва they

I have a tale to tell

Sometimes it gets so hard to hide it well

I was not ready for the fall

Too blind to see the writing on the wall

 

Chorus:

 

A man can tell a thousand lies

I've learned my lesson well

Hope I live to tell

The secret I have learned, 'till then

It will burn inside of me

 

I know where beauty lives

I've seen it once, I know the warm she gives

The light that you could never see

It shines inside, you can't take that from me

 

(chorus)

 

2nd Chorus:

 

The truth is never far behind

You kept it hidden well

If I live to tell

The secret I knew then

Will I ever have the chance again

If I ran away, I'd never have the strength

To go very far

How could they hear the beating of my heart

Will it grow cold

The secret that I hide, will I grow old

How would they hear

When would they learn

How would they know

Link to comment
Сподели в други сайтове

Светулке, наистина ли вярваш, че се вживявам в този тъпанарски разговор, че да тръгна да правя размишления :1000 (29): И да, причината да защитавам Гага е факта, че съм пратеник на Луцифер и имам за цел да приобщавам към общото зло хора с податливи на манипулации съзнания... Но както се вижда, вие стрелците ме усетихте и затова не ми се кефите :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

И честно казано отдавна загубих интерес към спор с теб, ну погоди или дракона...и как няма, като едва преди няколко часа за първи път гледах клипа на Firework :1000 (29): и установих колко неземно яка е Кейти Пери в него :1000 (30): Така, че заминавам да го гледам още веднъж и лягам да спя, защото за разлика от безумните предмети, които учите в НАТФИЗ, аз имам изпити по финансово право и управленско счетоводство :1000 (10):

 

Това е чудесно, сигурно се мислиш за много кайме като спомена по какво имаш изпити..ама знаеш ли, все повече ми приличаш на персонажите в тоя клип :) А имах много високо мнение за теб.

 

 

 

И аз спирам,щото и за мен не е особено интересно... не обичам да споря с хора чиято позиция просто няма с какво да обогати моята, още по-малко пък обори.

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност кой ни дава гаранция, че тия закривания на разни сетива от Гагина страна не са имидж. Много ми се вижда подозрително в предавания при милионна аудитория да чуе "Господ" и само дето червено наметало не си метна ... което пък направи в обложката на "Poker face" сингъла.

 

Тя е такъв съвършен медиен продукт, че мен лично не би ме учудило ако И това е част от имиджа, звучи перфектно като завършек - млада, талантлива, артистична, ексцентрична, подкрепяща малцинствените групи и част от тайно общество.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност кой ни дава гаранция, че тия закривания на разни сетива от Гагина страна не са имидж. Много ми се вижда подозрително в предавания при милионна аудитория да чуе "Господ" и само дето червено наметало не си метна ... което пък направи в обложката на "Poker face" сингъла.

 

Тя е такъв съвършен медиен продукт, че мен лично не би ме учудило ако И това е част от имиджа, звучи перфектно като завършек - млада, талантлива, артистична, ексцентрична, подкрепяща малцинствените групи и част от тайно общество.

Аз съм убеден, че това е ПР стратегия, ама айде. Първо лоша реклама няма, второ ако всички успешни изпълнители ги свързват с някакво тайно общество и аз да бях дебютант или ако исках да съм по-успешен, разбира се, че ще се правех на част от това общество, а всякакви наивници щяха да коментират - Ето, виждате, поредния илюминат, сега ще ни промиват мозъците с него до втръсване.

 

 

ПП: Светулке, ти май го прие навътре :(

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност кой ни дава гаранция, че тия закривания на разни сетива от Гагина страна не са имидж. Много ми се вижда подозрително в предавания при милионна аудитория да чуе "Господ" и само дето червено наметало не си метна ... което пък направи в обложката на "Poker face" сингъла.

 

Тя е такъв съвършен медиен продукт, че мен лично не би ме учудило ако И това е част от имиджа, звучи перфектно като завършек - млада, талантлива, артистична, ексцентрична, подкрепяща малцинствените групи и част от тайно общество.

 

:mf_surrender: :mf_surrender: Ама ти сериозно ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо не ... все пак с тоя отбор ПР-и поне това могат да измислят ...

Абе Остапе нали ти казваше че от 8 клас четеш и се интересуваш за тия неща, направо не доумявам как може да говориш така. Значи те са способни да владеят световните финанси, петрол, да ръководят правителства и т.н. но когато стане въпрос за музика и Гага било просто пиар за да бъдела още по-интересна :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе Остапе нали ти казваше че от 8 клас четеш и се интересуваш за тия неща, направо не доумявам как може да говориш така. Значи те са способни да владеят световните финанси, петрол, да ръководят правителства и т.н. но когато стане въпрос за музика и Гага било просто пиар за да бъдела още по-интересна :mf_surrender:

 

Е всичко ОК, ама какво й пречи без да е масонка да се прави на такава? Азис роди на Националния стадион, хората правят страшни неща за слава. и имидж.

 

Разбира се, с това влияние, което вече има най-вероятно е вътре в някоя ложа, то ще се разбере тепърва.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е всичко ОК, ама какво й пречи без да е масонка да се прави на такава? Азис роди на Националния стадион, хората правят страшни неща за слава. и имидж.

 

Разбира се, с това влияние, което вече има най-вероятно е вътре в някоя ложа, то ще се разбере тепърва.

 

Естествено че е. Както написах по-горе - Само един окултист може да разбере друг окултист. Имат си разни ритуали и символики. Предполагам знаеш за ежегодното им събиране в няква гора до ЛА.

 

Нека ти покажа едно видео на Бил Клинтън. Това също ли е пиар?

 

 

 

А това е още преди да стане президенд. Чуй разговора с Лари Кинг:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено че е. Както написах по-горе - Само един окултист може да разбере друг окултист. Имат си разни ритуали и символики. Предполагам знаеш за ежегодното им събиране в няква гора до ЛА.

 

Нека ти покажа едно видео на Бил Клинтън. Това също ли е пиар?

 

 

 

А това е още преди да стане президенд. Чуй разговора с Лари Кинг:

О боже господи....досега не съм виждал човек, който да го гримират и да се мърда наляво надясно, да се усмихва или да говори....Особено ако говорим за човек, който след секунди ще се качи, за да печели президентски мандат на най-могъщата държава в света.. Очевидно е концентриран, а жената го гримира. :gun_bandana: :gun_bandana:

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

О боже господи....досега не съм виждал човек, който да го гримират и да се мърда наляво надясно, да се усмихва или да говори....Особено ако говорим за човек, който след секунди ще се качи, за да печели президентски мандат на най-могъщата държава в света.. Очевидно е концентриран, а жената го гримира. :gun_bandana: :gun_bandana:

Нали не беше вярващ бе Боби, защо използваш такъв израз :) Ок, приемам и твоята гледна точка. Както казах няма да се опитвам да убеждавам никой в каквото и да било. Всеки сам ще прецени за себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали не беше вярващ бе Боби, защо използваш такъв израз :) Ок, приемам и твоята гледна точка. Както казах няма да се опитвам да убеждавам никой в каквото и да било. Всеки сам ще прецени за себе си.

Ти сам си отговори - защото е израз ;)

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупости, използва се от всеки, станало е "като да ти е*а мамата", "ко*еле" и т.н.

Ако си вярващ не използваш този израз, защото е в разрез с 10-те, сети ли се ;)

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупости, използва се от всеки, станало е "като да ти е*а мамата", "ко*еле" и т.н.

Ако си вярващ не използваш този израз, защото е в разрез с 10-те, сети ли се ;)

Кое от Боже или Господи е име за да е в разрез с 10-те???

 

Казано е "името господне". Нито Боже, нито Господи е име. Аллах също не е име, а е Господ на арабски. Но Исус е име.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое от Боже или Господи е име за да е в разрез с 10-те???

 

Казано е "името господне". Нито Боже, нито Господи е име. Аллах също не е име, а е Господ на арабски. Но Исус е име.

Исус НЕ Е самия Господ! Исус е син на Господ...

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...