Jump to content



Кой е любимият ви турски сериал?


Stela

Препоръчани коментари

  • Отговори 104
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Гледала съм тези:

Перла

Брак с чужденец

Листопад

Двама завинаги

Забраненият плод

Пепел от рози (в момента)

 

Любим ми е Листопад(много,много добър!) след това Перла(преди беше обратното),но всеки един от тези е готин. Пример:Брак с чужденец е голям смях,Забраненият плод-една модерна приказка.

 

Може би само Двама завинаги и този,който върви в момента толкова не ми харесват.

 

И аз преди бях против турските серияли,но определено си заслужават гледаемостта,има много добри попадения.Все пак това са серияли,с тях не ставаме турци(WTF,какви изказвания имаше :mf_surrender: ) ..по тая логика само българско да гледаме.Но наистина се прекалява с броя серияли,които се въртят по националните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Езел :1000 (33):

 

Езел е страхотно попадение! Историята е много силна и няма нищо общо със сълзливите любовни бози от сапунките... Заслужава си гледането, мен ме завладя тотално :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми е "Мелодията на сърцето"!Тогава беше истерията по турските сериали и първите епизоди ги гледах принудено,'щото и другите в нас гледаха,а си нямах собствен телевизор,но след това ме завладя тотално!Няма такава музика,актьорска игра,история.. пууу възхищавам им се на турците!

И други сериали съм гледал,но не ми харесват толкова.

Забраненият плод също е истински шедьовър.Страхотна музика,история и герои също.. :D "Двама завинаги" в началото също беше.. :D

За съжаление в момента няма турски сериал който да ми харесва и да следя,а би било готино да си спогледвам чат пат :) Просто нямам желание,отегчителни са,пред повечето американски сериали които гледам,турските наистина са скучни :\

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
Листопад (Yaprak dokumu) гледам го по Туркската , защото по БТВ ги режат и окепазяват супер много с превода и със всичко ... Според мен това е сериала на всички време ... Сега ще започва 5 Сезон "Уж" последен , но той от 2 или 3 години (сезона) свършва и така и не свърши заради големия интерес в момента е ФЕНОМЕН в Турция :)

Като казвате, че режат сериалите, какво имате предвид - режат ги, понеже са дълги и един турски епизод при нас е разделен на 2 - 3 или режат сцени ?

 

От турските следя "До последен дъх", който е към края си и "Езел", който ми е по - любим от първия.

Най - любим не мога да определя, може би Перла, Листопад и Езел са най - отличителните, от тези, които съм гледала ..

Редактирано от chushka.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като казвате, че режат сериалите, какво имате предвид - режат ги, понеже са дълги и един турски епизод при нас е разделен на 2 - 3 или режат сцени ?

 

От турските следя "До последен дъх", който е към края си и "Езел", който ми е по - любим в момента.

 

Оригиналните епизоди на Листопад са по 1:10 мин. някъде,БТВ ги прави на два епизода,а не реже сцени! 2 епизода по 45мин. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оригиналните епизоди на Листопад са по 1:10 мин. някъде,БТВ ги прави на два епизода,а не реже сцени! 2 епизода по 45мин. ;)

Аха, понеже много пъти съм чела коментари, че телевизиите много гадно режели сериалите и предпочитали да ги гледат на турски и аз започнах да мисля, че сцени режат, голямо чудо като е на 2 части :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аха, понеже много пъти съм чела коментари, че телевизиите много гадно режели сериалите и предпочитали да ги гледат на турски и аз започнах да мисля, че сцени режат, голямо чудо като е на 2 части :helpsmilie:

 

Е да,преживява се..но понякога забравям кво са давали,а то е 1 епизод.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Листопад" и "Двама завинаги" са тези, който съм следила доброволно. Иначе покрай майка ми, отявлена фенка, съм поглеждала епизоди от "Перла", "Забраненият плод" и "Златна клетка", май се казваше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1001 нощи не съм го гледала(той май даде старта на турските сапунки у нас),на Езел съм гледала първите два епизода,но нали Пепел от рози почна в същия ден,избрах него да гледам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Листопад"

 

По принцип гледах още "Перла", "Двама завинаги" и "Забранения плод", но с течение на времето почти ги позабравих като сюжети и герои, "Листопад" дълго ще го помня.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Листопад"

 

По принцип гледах още "Перла", "Двама завинаги" и "Забранения плод", но с течение на времето почти ги позабравих като сюжети и герои, "Листопад" дълго ще го помня.

 

Оуу как можах да го забравя него!Супер истински и готин сериал е,и музиката.. :X

Много тежък на моменти!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно как всички се оплакват от турските сериали и мрънкат,че БТВ станала турска телевизия,а какво се оказва...всички гледате турски сериали :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...